Атятя_тётя• 13 декабря 2022
Якого кольору меблі підбирати під таку кімнату
Дівчата, а допоможіть будь ласочка. Треба купити шафи (стінку, тумбу під тєлєк) нові. Під такий інтер´єр якого б кольору обрали? Щось у стилі неокласицизму. Білі мені здаються, що будуть дуже випадати , під дерево наче набридло. Дивлюся на матові матеріали, але відтінок? Беж, слонова кістка, айворі?
Порадьте, хто що баче.
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Дивлюся на таке, але сумніваюся через те, що темні двері в мене.
Буде по типу 1 та 2 по наповненності, на колір звертайте увагу
Ганцю в кєдах• 13 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не сомневайтесь. Такой интерьер уже нечнм не испортишь
всегда было интересно, зачем писать такие комментарии?
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
я бы выбирала мебель в цвет обоев
Ну це більш під персик. Стіни пофарбовані, з роками можу змінити, а от меблі так часто не вийде. Хоча , було б ідеально мабуть
ЯсноВидящая• 13 декабря 2022
Мокко, мягкие кофе с молоком. Но в любом случае такой стиль интерьера уже сильно устарел, стоит ли сейчас вкладываться в мебель, чтобы через 5 лет от этого всего уже точно затошнило
ПоЗиТиВнАя• 13 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Не сдержалась после слова неоклассицизм.
Ганцю в кєдах• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
У вас в комнате, на данный момент, уже есть три выраженных цвета, которые не очень дружат между собой: красный, рыжий и персиковый. Если добавите ещё один, скорее всего будет совсем перебор.
Пупуговка• 13 декабря 2022
Оливия шкаф будет стоить тысяч 60, спальня больше 100. У вас ремонт эконом 90-ые.
Угги в горошек• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Мені подобається як на фото 2, але по кольору я б орієнтувалася на колір підлоги в першу чергу. Тобто можна світлі (тільки не персикові) з вставками під колір покриття на підлозі
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Так, колір додавати не буду точно, маю на увазі, брати під дерево чи біле? Біле ,думаю, занадто. Під дерево набридло
Пупуговка• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Серия Оливия может быть сделана только из дерева. Из ясеня или ольхи. Вы бы перед тем как троллить почитали бы.
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Дівчата, хто там обсирає та коментує негативно.
Мені потрібна порада, як покращити те, що є. Я для цього відкрито показала кімнату.
Те, що застаріле і не модне , сама знаю.
Пупуговка• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Если вы собираетесь покупать шкаф за 60 тысяч, может легче переклеить обои и купить шкаф дешевле?
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
Написала чітко, що дивлюся на стиль подібний, що мені не мінімалізм і не хай-тек потрібен. І попросила допомогу по кольору. До чого тут та Олівія. Якби могла її купити, то все інше було б інше.
Оле Лукойе• 13 декабря 2022
Фиорензо мебель, может на раша ру сходить? Что, всё таки украинские интерьеры крутые? В своей глубинке даже не видели такого?
Ганцю в кєдах• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Даже не знаю... Сложный выбор. Мне нравится белая мебель. Но создаётся ощущение, что ’под дерево’ лучше впишется.
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
Ви читати вмієте? Який шкаф за 60 тис. Чи побачили знайому назву Олівія?
Пупуговка• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
А как вы купите другой такой шкаф?
Пупуговка• 13 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Я комментирую то что вы сбросили. Хорошо знаю мебель
Оле Лукойе• 13 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Удалено администрацией...
Атятя_тётя
• 13 декабря 2022
Так і не зрозуміла, чому набігають в теми або обсирати, або вишукувати якихось тролів.
Радуга-дуга• 13 декабря 2022
Повісьте телевізор на стіну, замість шафи оберіть класичний комод та окремо шафу-вітрину (якщо ’стінку’ Ви збиралися використовувати для зберігання посуду) кольори,що ви перарахували не гармоніюватимуть з деревом на стільці і дивані.
Особисто я б замінила м´які меблі на більш сучсні нейтрального кольору та килим