Я втомилася... емоційно, фізично, мені важко, мене все дістало, кожен день сіріший за інший, не хочу нового року, не хочу зиму. Я хочу грудень 2021... я хочу щоб нічого не було, я хочу щоб це був сон, нам це сниться, нам це сниться....нам це сниться
Ответ дляMag-inna
І я розкисла😩
Якось так важко морально,нічого не тішить.
Ще й листа знайшла дитини- а там ,вона просить техніку для ЗСУ(😭серйозно ? В 9 років,не цукерки! ненавиджу!)
Чи хтось колись думав, що таке буде...я помню як ми тут сиділи на початку лютого не вірили, а вже майже рік. І в голові не вкладається, чому з нами, чому...
Ответ дляКаллипсо
Ой, не знаю, мама в шоке. Грипп, ковид, война. А если прилетит? Мы в Трускавец собрались. А я ей - а что, в Харьков меньше прилетает, чем в Трускавец? В общем, немного сбила меня, думаю
Я не можу нічого радити, хз куди, коли може прилетіти, вони ж кончені, ніде безпеки немає покищо
KatrinkaSh• 13 декабря 2022
Ви не одна така. Я вже ледь витримую. Зараз закордоном, але тут не просто, а додому поки рано. Дах їде, працюю, але так важко через депресію ефективно виконувати обов´язки, а треба. А ще як подумаю, що навіть дома вже не буде як раніше, то просто хоч плач.
Ответ дляiroman
Если б хоть знать, что весной будет...
Наша перемога. Віримо
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Може, а в мене ще й цикл почався...накатілось все. Оце пишу і вже сміюся, я вже дурко якесь
я ще й цілу шоколадку сама вмолола

Ой, з шоколадом це взагалі печаль)
Ща вам покажу трагедію))) одні цукерки)))
Скоро ще 10 кг додам у пузіі та жопці )))
Ответ для crystal
Ой, з шоколадом це взагалі печаль)
клас!
Ответ дляKatrinkaSh
Тримайтеся, відволікайтеся, ніде не буде як раніше. Всі змінилися, все змінилося. Депресія не вихід.
любительница• 13 декабря 2022
Ответ дляMag-inna
І я розкисла😩
Моя ти лапочка
healer09648293• 13 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Уже пів грудня...точно сьогодні ж 13. Скоро день ставатиме довшим
Та ви що? І коли, коли ставатиме довшим? Наче тільки ж літо було...наче вчора і було, а вже сніг

Ответ дляhealer09648293

Так, наче вчора було, до зими все так швидко бігло, а тепер кожен день тягнеться
В 2023 році День весняного рівнодення припадає на 20 березня.
healer09648293• 13 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Ну так ще довго...враховуючи що один день тягнеться як 10..