Бабушка мороз• 13 декабря 2022
Жовті плями на білому взутті. Як вивести?
Після першої чистки влітку пішли плями по тканині та замші. Проявились після висихання. А потім що я тільки не робила щоб покращити ситуацію, пінку очисник купувала, навіть зубною щіткою чистила(( Думаю може спробувати в пральній машинці, але боюсь що з замшею буде. Дівчатка, поділіться досвідом! Дякую!
Голубая фишка• 13 декабря 2022
Вони навіть оранжеві. В мене після прання жовті були, довелося прати ще раз і набивати папером або ганчірками щоб швидко висохли. Допомогло. Але то були кеди з тканини
Зам. зав. Анонима• 13 декабря 2022
читала что набивают туалетной бумагой, чтобы быстрее сохли. я свои несколько раз перестировала. сушила и на солнце и в тени и на батарее. и все те же пятна. так и не обула после стирки. с бумагой не пробовала, подзабила на них.
Бабушка мороз
• 13 декабря 2022
Ответ дляГолубая фишка
Дякую, можна спробувати)
Бабушка мороз
• 14 декабря 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви прям мою історію розповідаєте) Як я їх не сушила, тільки папером не набивала)
Мама Карло• 14 декабря 2022
Я виводжу плями зубною пастою білою, без добавок кольору
Нанести щіточкою на залишити
Або змішайте соду та біле господарське мило - каша і знову нанести щіточкою
Нанести щіточкою на залишити
Бабушка мороз
• 14 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Нанести щіточкою на залишити
Дякую за пораду 🌸