Мая твая не панимать• 14 декабря 2022
Ответ дляМухтар
Ах да) я подавала на е пидтримка и указывала карту моно банка , а тут якобы Приват ..
Ну звісно розводняк, у привата інший бот, а не якийсь трафікбот
❗Повідомляється про масштабну пожежу в одну з районів столиці
Інформація уточнюється!
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
Інформація уточнюється!
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
Ответ дляМухтар
Та отож(
В ботах никто никогда не сообщеет. Удалите забаньие бот
Божья коровка• 14 декабря 2022
Ответ дляВероятненько
Знову тільки що, чи це вже в голові бахкає?
Опять (
✈️Повідомляється, про безпілотник у напрямку Голосіївського району
Київ — пряма трансляція 👈
Божья коровка• 14 декабря 2022
Ответ дляМухтар
Девочки, держитесь!! У меня соседи дверям бахкают, хочется прибить ( но у нас не слышно
Да норм. Оно где то вдали было. Звук негромкий. Больше напрягает как свет начал мигать
У Київській області та над столицею ППО збили загалом уже 10 дронів-«шахедів».
Кличко
⚠️ Повітряна небезпека триває. Можлива друга хвиля атаки безпілотників.
Залишайтеся в укриттях!
(с) голова Житомирської ОВА
Залишайтеся в укриттях!
(с) голова Житомирської ОВА
А я женатая• 14 декабря 2022
Ответ дляБойцовская
Підписалась ,він не бреше?
Я думаю буде правильно якщо висновки Ви зробите самі
❗️У Києві триває повітряна тривога!
Просимо всіх залишатися в укриттях!
⚡️⚡️⚡️
❗️Air raid alert is still active in Kyiv!
Please remain in shelters until further notice!
Просимо всіх залишатися в укриттях!
⚡️⚡️⚡️
фан L.O.S.T.• 14 декабря 2022
Зашла посмотреть на чужую еду, так как пока не завтракала, но рашисты и тут все испоганили
‼️Проліт 2х «Шахедів» над м. Обухів у напрямку Києва
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
❗️За попередньої інформацією уламок від дрону пошкодив дві адмінбудівлі в Шевченківському районі. Інформація по жертвам уточнюється.
КМВА
Пополняю_Карму• 14 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
Хз
Гулієв пише.
Може мінімум. Мабуть пусків немає
Гулієв пише.
Може мінімум. Мабуть пусків немає
всі гулієва читають))
Пополняю_Карму• 14 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
Чувак з Вишневого
Але в нього завжди чьотенько. Веде групу безпечний регіон
так, наш місцевий))
реально на 99% чітко
Пополняю_Карму• 14 декабря 2022
Ответ дляМухтар
От твари конченые!! Я пару дней назад график видела, девушка выкладывала, так там 14 го как раз подъем был.. по ходу работает эта штука
Людмила? приємна літня жіночка
Хорошенькая• 14 декабря 2022
Прийшла з суток, заварила каву, щось новини читаю, нiчого не лiзе, все купила на запiканку, можливо, зроблю.
Зілля до весілля• 14 декабря 2022