Белоснежко• 14 декабря 2022

Адаптація в іншій країні?

Скільки на це в середньому йде часу в людини, чка не планувала переїзд?
В нас з чоловіком не співпадають погляди щодо майбутнього про те, в якій країні жити
Результат:
вже голосів: 51
20 (39.22%) 2-3 роки
13 (25.49%) Результат
11 (21.57%) До року
7 (13.73%) Інше
Очень добрый аноним• 14 декабря 2022
Я живу 4+ лет заграницей, но головой и мыслями все ещё в Украине

автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Хочете повернутися чи просто ностальгія?
Анчо Ус• 14 декабря 2022
думаю, багато залежить від умов, в які ви потрапили.
Яичница с беконом• 14 декабря 2022
Нет какого-то универсального срока. У каждого по своему. Кто-то и за 20 лет не адаптируется. А кто-то приехал и сразу как в своей тарелке.
Очень добрый аноним• 14 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
И вернуться бы хотела, но это вряд ли. И тут все не мое, другое, абсолютно другой менталитет, способ мышления, многие вещи раздражают своей несовременностью
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляАнчо Ус
Умови не гірші, ніж вдома
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ви хочете емігрувати, а він - ні? Мабуть у нього є на те свої причини.
сказочное_Бали• 14 декабря 2022
Мне лишь бы была инфраструктура хорошая, то есть большой город и еще климат потеплее
Бюст Березуцкого• 14 декабря 2022
Я чувствую, что адаптировалась - с марта

автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Так, я швидко звикаю до нових умов і зараз мені все подобається, чоловіку впринципі теж, але він все одно думає про повернення.
AnnaOst• 14 декабря 2022
Всі говорять про два-три роки. Думаю багато залежить від психічної гнучкості і життєвого досвіду. І знання мови країни куди переїзджати. Я звикла змінювати житло, роботу, багато подорожувала і більше по роботі ніж відпочивати, я легко сходжуся з людьми але практично не маю прив язаностей, тобто мало сумую за старими друзями. Тому мені нормально і через 9 місяців, проблема лише у мові. А я знаю людей які вільно володіють мовою і їм тяжче ніж мені
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Напишіть, які у вас аргументи за та проти еміграції
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
В мене нема жодного аргументу проти
MacOS-ница• 14 декабря 2022
Я не могу привыкнуть. Дома я была человек с образованием и работой. А тут на складе. На работу ходила красивая в платье и на каблуках, а тут в штанах и бутах. Еще и дубарь . Нога стала болеть, до жтого так х проблкм не было.
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
Він зараз там з вами? Тоді можливо думає про те, що має в Україні і матиме там.А яка країна?
Уходя дверю не хлопать• 14 декабря 2022
Я 15 років за кордоном. переїзд не планувала. Адаптуватися не змогла.
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ого!
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Так, він з нами, але менше часу, думаю можливо просто потрібно більше часу для адаптації
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
І що плануєте далі робити?

Незламна Україна• 14 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
Я тоже быстро привыкаю и я уговорила всех выехать и рада этому. И сначала была уверена, что мы тут и останемся. Теперь такой уверенности нет и я уже думаю о том, побыстрее бы закончилась война и мы поехали домой.

Так что я понимаю вашего мужа)

Хотя в идеале я хотела бы быть очень богатой и жить там, где хочу, а не там, где мне выгодно в финансовом плане)
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна

Так что я понимаю вашего мужа)

Вдома зараз нічого не тримає, бізнес накрився, робота втрачена
Незламна Україна• 14 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А как вы живете, если не смогли адаптироваться?
Незламна Україна• 14 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
Сейчас да. Но после войны я хотела бы вернуться.

А пока - нет. Живем тут.

Но я вижу, что мы не тянем жизнь заграницей в финансовом плане(
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна

А пока - нет. Живем тут.

Але ж ви вкладете купу часу і зусиль для інтеграції, не шкода потім все кидати і знову починати спочатку?
Незламна Україна• 14 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
Нет.
Дома есть квартира. Работа у нас удаленная и она и потом никуда не денется. А если вдруг денется, то придумаем что-то другое)

А тут чтобы заработать на свое жилье нужно еще лет 10(

И плюс огромные деньги нужны, чтобы легализоваться всей семье после окончания войны. Где их взять?
Уходя дверю не хлопать• 14 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна
Просто собі живу. Безрадісно.
Незламна Україна• 14 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Просто собі живу. Безрадісно.
автор Белоснежко • 14 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Просто собі живу. Безрадісно.
Країна не підходить чи в чому саме причина?
Уходя дверю не хлопать• 14 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
Причина у тому, що це був не мій вибір.
Каменная Фрося• 14 декабря 2022
Мені не дуже подобається в ЄС жити. Хоча в мене гарна офісна робота. Дома звичніше і краще. Багато друзів, рідних. Тут дорого, холодно. І рівень життя нижчий ніж дома зі своєю квартирою. В мене лише 1к євро щомісячно йде на оренду і комуналку. Дома б я витрачала їх на себе. Різниця у зп в мене 20%. Вони ніяк не покривають дуже високі витрати в ЄС на все....