Дикая паника в соцсетях,админы закрывают коменты,люди не знают куда бежать и где прятаться.ведь только позавчера прилетела Точка-У.местные подумали что это землятресение!"Мне страшно","давайте прощаться","берегииись!ракеты!зайдите за две стены!"отойдите от окон"-сетуют местные в соцсетях..шо не день то добрий день))
Ответ дляДаксо
Те пять танков и десять бтров его от НАТО хорошо защитят)
Муки на три дня, а армии на сутки. Ну куда ты лезешь,Лукашенко,там русня люлей отгребает, тебя за 24 часа размажут-пишут беларусы в соцсетях
1. ЄС вирішило послати Угорщину за рускім воєним корабльом, та поклав болт на її ВЕТО щодо виділення 18 млрд євро допомоги Україні
2. В рукожопих ху@лостанців вдруге впав новітній супутник-шпигун, який мав шпигувати за Україною. В космосі він політав десь півтора місяці.
3. Британці заявили, що якщо раха продовжить бити по енергоінфраструктурі, вони нададуть Україні ракети більшої дальності.
4. В окупованому Мелітополі продовжують добивати логістику орків. Мінус міст, склади БК та располаги орків. Швидкі, паніка, торги, прінятіє.
5. В Ху@лостані відновлюють виробництво радянський велосипедів. З супутниками не вийшло – будуть крутити пєдалі.
Все буде Україна!
Легендарне фото: як «Нептун» потопив крейсер «Москва».
13 квітня близько 16 години оператор комплексу «Нептун» побачив на радарі за 120 кілометрів від берега крейсер «Москва». Він несподівано сам зайшов у зону ураження українських ракет.
Щойно його зафіксували, відбулося два пуски, ракети одна за одною влетіли в бік «Москви». Погода була на стороні ЗСУ, шторм завадив врятувати корабель, і він пішов на дно.
10 хороших новин 11 грудня
👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районі Стельмахівки, Макіївки і Серебрянського лісництва Луганської області та Верхньокам’янського, Білогорівки, Соледара, Юр’ївки, Красногорівки, Мар’їнки, Новомихайлівки та Времівки Донецької області. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери набили лаптям два пункти управління і вісім скупчень
👉🏻Тим часом лапті оголосили у себе в лаптєландії збір балалайок, гармошок та інших музикальних інструментів, щоби їхній армії було чим опалювати намети веселіше помирати.АХААААА
👉🏻В окупованому Скадовську бомбануло закрутки в автомобілі «заступника голови адміністрації» Херсонської області Віталія Булюка. Трьохсотого абізяна увезли добивати у Крим, водій загинув на місці
👉🏻 У Мелітополі тим часом прилетіло у мост над річкою Молочною, що з´єднував його і Костянтинівку. Для лаптів це один зі стратегічно важливих мостів після того, як кримський мост зазнав атаки бойовими гусями, лапті через нього возили свою техніку.
Загалом у Мелітополі ці дні врожайні, то прилетіло по кафе, де організовано тусили лапті, то по блокпосту на логістичному вузлі, то по їхній ерелесці
👉🏻 Анатолій Штірліц пише, під час вибухів на аеродромі у Рязані задвохсотилася гнида, яка обстрілювала наші будинки. Пілот дальнього стратегічного бомбардувальника-ракетоносця Євген Навлютов думав, що він великий ас і їбуч...й дементор, а загинув під час прильоту карми у глибокому тилу. І з ним ще один майор і один сержант авіації.
👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». У лаптів знову горить торгівельний центр, цього разу під Москвою у Балашиці загорівся ТЦ «Стройпарк». Щось якось дивно стали горіти саме будівельні.
👉🏻 Непереможна українська армія влаштувала лаптям фейерверк у Сватовому. Вдалося порадувати цілий гурток самогубців у вигляді представників пвк вагнер. Частині так понравилося, що залізли під розвалини своєї розбомбленої общаги і відмовляються вилазити. Вирішили там і помирати від захвату
👉🏻У русні, виявляється, вже офіційно погано з демографією. У росстаті повідомили, що на тлі пецопірації рівень народжуваності наближається до історичного мінімуму. Якщо порівняти із 2020 роком, то самки лаптів дали ще на 10% менше приплоду. І знову ж таки, за прогнозами руснявих демографів, наступного року народжуваність сягне історичного мінімуму після пострадянської економічної катастрофи.
👉🏻Мілош Земан, себто президент Чехії, який роками топив за путіна, нарешті офіційно визнав, що він був неправий. Ще й підтримав рішення надавати військову допомогу країнами Європи Україні. Да, я розумію, шо то під політичним тиском, але яка різниця, головне, щоби ніхто не виступав зі своїми оцими «не все так однозначно».
👉🏻 Путін вперше за десять років скасував свою щорічну пресконференцію. А оце вже дуже серйозний показник саме його морально-психологічного стану, бо діду по-перше, дуже страшно бути на людях, а по-друге, він вже не може настільки переконливо брехати як раніше, бо сам перестає собі вірити. Ну і по-третє, це значить, що путінг не вірить, що до нового року в його дерев’яних солдат будуть якісь перемоги.
Уявляєте, путін вже сам не вірить у свою армію🔥
новини просто агонь.поржали хоть з лаптів.і матрьошки десь вивітрилися
Ответ дляukrnetlife
я в шоке...что с ним сделала русня..спасибо американским врачам!Защитник ’Азовстали’ Михаил Дианов.
Фото после российского плена и после операции в США.
Врачи обещают, что после реабилитации правая рука будет полноценно функционировать 👏вот интересно а кацапов раненых тоже путин отправляет по заграницах лечить бесплатно?
Приємно бачити такі позитивні зміни, як фізичного плану, так і психологічного.
Ответ дляnatapril
Михаила Дианова не узнавали даже знакомые,так его искалечила русня в концлагере.Он похудел страшно,его никто не лечил вообще в плену