Дикая паника в соцсетях,админы закрывают коменты,люди не знают куда бежать и где прятаться.ведь только позавчера прилетела Точка-У.местные подумали что это землятресение!"Мне страшно","давайте прощаться","берегииись!ракеты!зайдите за две стены!"отойдите от окон"-сетуют местные в соцсетях..шо не день то добрий день))
Ответ дляЛеска
Пишуть пво все позбивало.
Їх ПВО електромережі збивало? Гарна робота
А тепер би так в багатомільйонниках, щоб без світла, води посиділи. Бо поки на своїй шкірі не відчують, не дійде, що їм тут не раді. Сиділи в своїй мацкві та деревяних туалет, ні блін, всюди пруться
Сегодня в Киеве сбили все 13 из 13 иранских мопеда💪
Русня идёт на...мы сбиваем на сто проц твоих мопедов
Ответ дляSolmira
І не дійде. Вони нас приклинати будуть і питати ,,за что?’
Слава Богу,живые!Состоялся очередной обмен пленными
64 воина ВСУ, которые воевали на Донецком и Луганском направлении, в том числе участвовали в обороне Бахмута, едут домой. Это офицеры, рядовые и сержанты.
Удалось также освободить гражданина США, который помогал нашим людям – Мурекези Суэди.
Кацапам отдали двух погибших пилотов и священника московского патриархата
ой видео не могу сюда.уже слышали?’Слава Украине’ - бандеровец Жан-Клод Ван Дамм прибыл на Закарпатье
Коротко о ситуации в Бахмуте: одичалые лезут.везде сегодня читаю,что мы выстоим и оркам город не сдадим
США передадут Украине одну батарею ЗРК Patriot, пункт управления, РЛС и до 8 пусковых - с 4 ракетами MiM-104 разных типов или 16 ракет Erint в каждой — представитель Пентагона.
Также Франция и Италия одобрили просьбу Украины о поставке систем противовоздушной обороны Mamba (SAMP-T).Сейчас мы сбиваем 80-85 проц ракет.а с петриотом дойдем до 90 проц это как железный купол для нас
животное нарик В Краматорске поймали иуду. Сливал кацапам позиции ВСУ. Теперь присядет на бутылку на 14 лет.
вчера в 13:43
Мы должны выиграть войну с Россией и не можем вести переговоры с пистолетом у головы, заявила Роберта Метсола, председатель Европейского парламента.
«Эта война должна быть немедленно прекращена. Недопустимо, чтобы в 21 веке одна страна вторгалась в соседнюю страну. На мой взгляд, самым лучшим, справедливым и быстрым способом было бы вывести Россию с территории Украины. Это простое и возможное решение. Пока этого не произойдет, Европейский Союз будет делать все возможное для поддержки Украины, потому что украинский народ также борется за защиту наших европейских ценностей», – заявила президент Европарламента.
Русские, жрите, не подавитесь
Когда репараци Украине выплачивать будете, про какие либо деньги, вообще можете забыть.
Цьом
Snow bunny• 14 декабря 2022
Ответ дляАноли_и
Єто ФЕЙК. Доказательства. Нас там нет и дальще по списку)
100% они сами себя бомбят! Делать от это нам нечего.
Ответ дляukrnetlife
Начинали с ’Киев за 3 дня’, а заканчивают с линией обороны в Белгородской Народной Республике. Чтоб бандеровцы не прорвались.
Как думаете, поможет?

В БНР серьезно думают, что это поможет от ’Абрамсов’ и ’Леопардов’? Или местное руководство ворует деньги( скорей всего) и для пипла показывает картинку? На крупном фото видно, что на этих бетонных блоках есть крючки, чтобы им можно перетаскивать с места на место
Штош
1. Ранок почався з тревоги, але наші ППО відпрацювали як боженькі! Точну кількість шахедів ще назвуть офіційні джерела, проте вже відомо про мінімум 13 збитих дронів на Київщині, а також військові з Запорізької області підтвердили збиття ще кількох дронів. У підсумку – жоден обєкт критичної інфраструктури не було вражено. Х.@лу знову доведеться засовувати пєскова в дупу суровікіну за погані новини.
2. ЗСУ знищили ’верхівку’ 58 армії РФ та багато техніки у Запорізькій області. І знову суровікін, пєсков, дупа.
3. США завершують підготовку до відправки в Україну системи ППО Patriot, — CNN. Гойдаааа!ураааааа
4. У Британії вперше підтвердили участь своїх морпіхів у секретних операціях в Україні, — генерал-лейтенант Королівських військово-морських сил Великої Британії Роберт Маговен. Зараз за парєбріком знову запалає. «А ми жє гаварілі, шо то всьо англасакси!».
5. Україна залучила близько $1 млрд для проходження зими за підсумками енергетичного «Рамштайну».
6. Сенат Італії схвалив постачання Україні зброї у 2023 році, — La Repubblica.
7. ЄБРР та ’Укренерго’ підписали угоди про залучення 300 млн євро для відбудови енергоінфраструктури
8. Франція допоможе Україні у сфері електро- і енергопостачання на 76,5 млн євро, — президент Франції Макрон.
9. Іспанія передає Україні великий пакет обладнання для ремонту електромережі, – МЗС Іспанії. Загалом буде надано 135 трансформаторів різного типу, 26 громовідводів для об’єктів енергосистеми, а також передає Україні понад 160 одиниць обладнання для відновлення електромережі після російських ракетних ударів.
10. Казахське інтернет видання «Власть» послала на три казахські літери рашмадєєв, які вимагали прибрати з їх сайту інформацію про втрати орків.
Все буде Україна!
МИ НАЙКРАЩІ!
Все буде Україна!
МИ НАЙКРАЩІ!
Генштаб ЗСУ сообщил, что во время удара по Мелитополю был уничтожен весь командный состав 58-й армии Вооруженных сил россии.Все они превратились в молекулы
я в шоке...что с ним сделала русня..спасибо американским врачам!Защитник ’Азовстали’ Михаил Дианов.
Фото после российского плена и после операции в США.
Врачи обещают, что после реабилитации правая рука будет полноценно функционировать 👏вот интересно а кацапов раненых тоже путин отправляет по заграницах лечить бесплатно?
Написи ’за рязань’ на іранських свистопєрдєлках, якими сьогодні вранці заспамили Київ і область, безумовно свідчать про те, що в есвео все йде за планом, чьотко.
Коли прийде час писати ’за москву’, то швидше за все писати вже буде нікому, бо хтось виїхав в Грузію, а комусь прігожин ручки кувалдою рихтанув
Гдє ви билі, когда дєвять лєт бамбілі рязань?!
⚡Гостелеканал сообщает, что на Западе:
- мам и пап больше нет
- ещё нерождённых детей лишают контакта с матерями
- эмбрионами управляют при помощи смартфонов.
Вот этим реально забивают черепа россиян.
Когда-то в России были наука и образование.
Теперь - пещерное Средневековье.
Ватное болото.господи боже вы дебилами и подохнете
- мам и пап больше нет
Теперь - пещерное Средневековье.
10 хороших новин 13 грудня
👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Новоєгорівка, Макіївка, Червонопопівка і Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Соледар, Яковлівка, Бахмутське, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка, Майорськ, Авдіївка і Мар’їнка Донецької області. Ландшафтні дизайнери покращили горизонт у районах двох скупчень російського біосміття
👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». Горів пітерський завод ’Звезда’, який виробляє двигуни для російського флоту. Горіло на площі не менше 200 квадратів, загасити змогли до ранку. Русняві змі про це майже нічого не пишуть, значить щось хороше там таки відбулося
👉🏻Білий дім завершує підготовку передачі Україні системи протиракетної оборони Patriot, про це говорить CNN і Резніков каже, що вже скоро. Прекрасна новина, значить буде чим збивати їбучі іранські крилатки
👉🏻Україна тим часом налагодила масове виробництво снарядів калібру 152 та 122 мм. Також починається випуск мін, і це тільки не секретна інформація😈
👉🏻 Країни ЄС одноголосно схвалили пакет допомоги у €18 млрд для України. При цьому Угорщині дозволили використати кошти з фондів ЄС у розмірі €5,8 євро, якщо вони виконають 27 попередніх умов🥳
Також Естонія отримає від Єврокомісії €10 млн для допомоги українським біженцям, їх там більше ста тисяч
І ще Єврокомісія виділить €30 млн на закупівлю для України майже 50 мільйонів LED-ламп для українських домівок
👉🏻 Ліквідували ОАСК. Їб.....не Вовче лігво, з яким стільки боролися і яке встигло стільки мільйонів нароздавати під шумок з квітня, обслуговуючи власні інтереси, це відслідкували Бігуси. Як завжди у нас два питання – чому бл....ть так пізно і хто сяде, але все одно є привід порадіти. Колись взагалі не вірилося, що це станеться.
👉🏻«Бавовна» у Брянській області.Лапті виють, що ми атакували їх Хаймарсами, хоча є й версії, що спрацювала точка У
👉🏻Британія виділила новий пакет допомоги на 50 мільйонів фунтів: 125 зенітних гармат та пристрої для протидії дронам-камікадзе. Ще британці ввели санкції проти іранських та російських діячів за «огидні удари по цивільних цілях», а Борису Джонсону дали послухати українську пісеньку з його фразою.
👉🏻Лідери країн G7 спільно заявили, що притягнуть путіна до відповідальності за його дії в Україні, чому це не пролунало 8 років тому, мені вже ніякий магній бля....ь не допомагає з цими їхніми заявами.
«Не може бути безкарності за військові злочини та інші злочини. Ми притягнемо президента Путіна та винних до відповідальності відповідно до міжнародного права». Але мабуть ця заява звучала і не для нас, бо на росії верещать так жваво і гучно, ніби їм сваї від кримського мосту вже у сраку забили. Марков: 😩«Це означає, що Захід ставить перед новим 2023 роком собі завдання – повний військовий розгром... і підпорядкування собі державності Росії»😩😩 «Йдеться про захоплення, полон президента Росії, міністра оборони Росії, керівників спецслужб і розправу над ними. Як над Саддамом Хусейном». Це прекрасно як пожежа у Москві😂
👉🏻 Гіркін висміяв Дондона, який заявив, що війна іде по плану і все у лаптєногих під контролем. Це у тих, за кого Скабєєва видала героїв із чеченського батальйона імені Шейха Мансура, мовляв вони вже у Бахмуті. Класичне таке ЇЖГ, вже між собою починають гризтися. Цікаво, а Гіркіна теж заставлять на камеру вибачатися, чи знімати свиней на камеру це також гріх?
Anna27021990• 14 декабря 2022
Автор,такое ощущение,что одной вам дали доступ в телеграмм,а все остальные о нем ни сном,ни духом)
Ответ дляAnna27021990
ащущение у меня отличное.спасибо!
две минуты назад
Курськ, спиш? До тебе завітала «бавовна»В КУРСЕ ВЗРЫВЫ СЕЙЧАС!