Все будет, но потом• 14 декабря 2022
Менеджер в буд магазині вимагає взятку, щоб дати знижку в/ч
Що можна зробити? Піти до її керівництва, в мене немає доказів. Записати її номер в гетконтакті ´взятка´? Може вони самі побачать? Але це напевно треба, щоб хоч 5 раз була так підписана, а то і більше. Які ще є ідеї? Люди свої гроші пересилають на армію, а ця тут ще вимагає
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не давайте взятку. Не пользуйтесь скидкой.
Зі знижкою можна більше купити матеріалів, а вони дуже треба
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не взятка, а откат від скидки.
Ні, вона сказала 200дол і тоді дасть знижку. І не після, а до. Але в нас немає готівкових грошей
Гравицапа• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Я правильно розумію, що знижки немає. Але вам її пропонують в обмін на певний відкат? Чи є знижка, а вона тупо її не хоче враховувати?
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Идите в другой магазин. Она имеет полное право не делать скидку. И не обязана.
Ms. Откровенность• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Правильно, кто же после даст
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Значит скидка больше , чем откат , который просит менеджер. Идите в другой магазин. Или вас привязали?
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Вона є, але 2%, малесенька, вона пропонує 10-15% залежно від товару. Я сердита, ну як так можна?!! Сидить в теплі і заробляти собі в карман на тому, що піде людям, які за її ж.пу воюють. Магазин вже всерівно заробляє, якщо є можливість дати таку знижку.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А за гроші зобов´язана?
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
А за гроші зобов´язана?
Конечно. У нее зарплата от чистой прибыли. Дала вам скидку, получила меньше доплаты к минималке.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В нас вибір не великий, я й піду в інший, але таких людей в наш час хотілося б якось наказати
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Правильно, кто же после даст
Я не дам ні до, ні після, в нас немає готівки, все по перерахунку тільки
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Удалено администрацией...
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тобто це нормально наживатися на військових грошах? Ви б теж так зробили?
Попадалочка• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
А к директору сходить напрямую, минуя менеджера?
Срочнокпсихологу• 14 декабря 2022
Я б пішла в поліцію; мікрофон мічені куп´юри і т.д.
Але Ви ж цього не зробите.
То платіть.
Але Ви ж цього не зробите.
То платіть.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Удалено администрацией...
Я не знаю хто де і що мутить, в мене конкретно мій випадок
harchushyn• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
А за що вам знижку давати???
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Таких як ви також.
Ви меганаглі. Просто неймовірно
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Але Ви ж цього не зробите.
То платіть.
Але Ви ж цього не зробите.
То платіть.
Платити точно не буду. Може й піду, геть мені її тон хамський засів в душу
Мишка-шалунишка• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Так покупайте без скидки т все
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Слушайте, вы прекращайте манипуляции с ссылкой на войну. Военные за свои деньги в больницах лечатся и чего то государство денег им на это не даёт. Может у этого менеджера муж на войне, и его надо одеть и обуть, где ей деньги взять?
harchushyn• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Можливо її тон був відповіддю на ваше вимагання знижок?
Ответ дляВсе будет, но потом
В неї є знижка співробітника. Особисто Вам, магазин нічого не дає.
harchushyn• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Так знижка вам передбачена-2%.
Що не так?