Все будет, но потом• 14 декабря 2022
Менеджер в буд магазині вимагає взятку, щоб дати знижку в/ч
Що можна зробити? Піти до її керівництва, в мене немає доказів. Записати її номер в гетконтакті ´взятка´? Може вони самі побачать? Але це напевно треба, щоб хоч 5 раз була так підписана, а то і більше. Які ще є ідеї? Люди свої гроші пересилають на армію, а ця тут ще вимагає
Котики-муркотики• 14 декабря 2022
А скидка в каком размере? 200 дол вы платите, а экономите сколько ?
Ещё вариант поискать у другого продавца.
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
Так знижка вам передбачена-2%.
Що не так?
Автор хочет -15%, да ещё и за безнал.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
А за що вам знижку давати???
Щоб можна було військовим закупити більшу кількість матеріалів. Від них зараз залежать наші життя + людям на деокупованих територіях, їм ця допомога дуже важлива, думаю більше, ніж менеджеру в теплі
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Таких як ви також.
Ви меганаглі. Просто неймовірно
В чому саме моя наглість? В допомозі людям, які тижнями без світла і води сиділи?
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Слушайте, вы прекращайте манипуляции с ссылкой на войну. Военные за свои деньги в больницах лечатся и чего то государство денег им на это не даёт. Может у этого менеджера муж на войне, и его надо одеть и обуть, где ей деньги взять?
Якби він був на війні, вона б себе так не вела. О, точно, дам йому повістку. Дякую за пораду
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
Можливо її тон був відповіддю на ваше вимагання знижок?
Я не вимагала знижку. Я попросила зробити замовлення, щоб побачити суму, чи нам вистачить. Не вистачило, ми почали зменьшувати список і вона сама запропонувала і тоді ніби на все вистачить
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
В неї є знижка співробітника. Особисто Вам, магазин нічого не дає.
Це не її особиста! Це знижка для в/ч для перерахунку. Я ж не буду платити рахунки, виписані не на нас. Просто може дати меньшу, може більшу, як їй схочеться
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы там пирожок на полке забыли, всесильная вы наша.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
Так знижка вам передбачена-2%.
Що не так?
А ви дійсно не зрозуміли?
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Автор хочет -15%, да ещё и за безнал.
Якщо менеджер пропонує, значить це реально... тільки вона хоче ще на цьому заробити
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А ви вже закордоном? Що вам байдуже на людей постраждалих і військових?
Попадалочка• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну сука она, просто слов нет.
Попробуйте все таки к директору.
На дуру упасть, нам для военных, бла-бла-бла, помогите, может он ее как руководитель, обяжет дать вам скидку.
Попробуйте все таки к директору.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляПопадалочка
Ну сука она, просто слов нет.
Попробуйте все таки к директору.
Якщо не знайду в іншому, то спробую. Дякую!
Каменная Фрося• 14 декабря 2022
Автор, а що за магаз? Вона ж видавала вам якусь комерційну пропозицію чи рахунок з реквізитами? Подивіться через інтернет хто директор ( там і контакти діючі іноді вказані) і зателефонуйте
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Телефон є тільки стаціонарний. По телефону навряд такі питання вирішаться. Завтра поїду в інший, тільки не знаю, чи все у них є. Якщо ні, буду пробувати йти до директора в цьому магазині
Янгол в камуфляжі• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Я вам также могу написать: много денег наволонтерили с этими скидками?
КонФФетОшка• 14 декабря 2022
Мы так покупали в эпицентре. У них есть карточки накопительные со скидкой, если хотите воспользоваться этой карточкой, то наши поделиться деньгами. да, незаконно. Но можете и не соглашаться
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В мене тільки зп, жодної готівки, всі гроші по перерахунку з в/ч в магазин. Я б і копійки з цих грошей не взяла, в мене совість чиста! А ви тут заступаєтеся за менеджера, їй же важливіша взятка, ніж військовим в палатках і окопах?
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Конечно. У нее зарплата от чистой прибыли. Дала вам скидку, получила меньше доплаты к минималке.
Це мало хто розуміє. Зробив скидку-отримав меньше зп.
Каменная Фрося• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Ок, нехай все буде добре. Але якщо що - можна зателефонувати на стаціонарний - запитати директора. Сказати що у вас замовлення на велику суму і ви хочете працювати з місцевими, щоб з доставкою не заморочуватись і що скоріш за все ще незабаром буде велике замовлення і ви хочете з ним переговорити щодо співпраці. Після таких слів зазвичай більш лояльно спілкуються.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А завтра прийдуть ванькі і зроблять, як в бучі, і вже ні зп не допоможе, ні взятка. Трохи є різниця і мають бути цінності людські. Нашим хлопцям треба допомагати, а не наживатися на них.
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
То ви пропонуєте сидіти й іншим без зп, лише податки сплачувати? А з чого їх сплачувати як всім скидку давати?
Помидорина• 14 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Да ей пофиг на чистую прибыль. Взяла бабки налом, дала скидку. Прибыли ноль для магазина, зато сама с баблом на кармане. Вот и вся схема. А потом собственник думает, где же прибыль.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні,ні, хай заробить собі на шубку нову
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
То купуйте без скидки, проте по чесному.
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Ні,ні, хай заробить собі на шубку нову
Або дитині на мясо і зошити.
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Або дитині на мясо і зошити.
Ви ж її не бачили, вона не бідує. Видно я в неї 100 тільки за тиждень
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
А треба що б бідувала, що б ви спокійно спали?
Все будет, но потом
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Куплю і допоможу 3 військовим з 4. Так для вас чесно в наш час?
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви ж хочете чесно? Купуйте чесно.