Веселуха Муха• 15 декабря 2022

Як збагатити словарний запас?

Вже декілька років проживаю за кордоном, і звернула увагу на те, що словарний запас у мене дуже зменшився. Мені буває івжко висловити свою думку коректно та поетично. Інколи читаєш когось, і так захопливо і цікаво пишуть, а мені буває кіл кВ речень зв’язати не вдається. Книги перестала читати,телевізор рідко дивлюся, немає часу взагалі, 2 малих дітей , робота та підробіток.
Леся Українка• 15 декабря 2022
Больше чтения реальных книг

Советничаю тут• 15 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Больше чтения реальных книг
Шаблон. Это не помогает.
Пишущаяся• 15 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Больше чтения реальных книг
Плюсуюсь. Словниковий запас через читання найкраще збагачувати.
Як_наготую...• 15 декабря 2022
Спробуйте аудіокниги вмикати паралельно із побутовими задачами: коли готуєте або прасуєте.
Гомосноб• 15 декабря 2022
Походы в театр. Общество людей определенного круга.
Аленький носочек• 15 декабря 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Шаблон. Это не помогает.
Значит не читали/не читаете! Чтение книг - клад! Всегда был и есть.
Аленький носочек• 15 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...
В залежності від того автор візуал чи аудіал. Більшість людей - візуали. На слух мало сприймається, краще читати

Эт вернячОк• 15 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...
А які саме? Любі?
В мене теж саме, що і у автора. Декрет, працюю вдома вже 8 років, мало з ким спілкуюсь вживу чи по телефону. І дійсно, дуже погано стала говорити. Мозг наче плавиться, забуваю слова ,не можу гарно висловити свою думку 🤯🤯🤯
Та і взагалі, говорити мабуть не моє, легше писати..
У чоловіка мама і тітка все життя домогосподарки. А говорять- наче пташки співають. Так гарно, за словом в карман не лізуть. І думаю звідки це.. хай тітка читає, а у свекрухи зір поганий, вона вже давно не читає нічого
Карусель-весель• 15 декабря 2022
Ответ дляЭт вернячОк
А які саме? Любі?
До чого тут декрет?
Гербалайф и Ко• 15 декабря 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Шаблон. Это не помогает.
Это единственное , что помогает, вообще-то
Жабры жабы• 15 декабря 2022
Ответ дляПишущаяся
Не погоджуюсь. Лише живе спілкування, середовище.
Пишущаяся• 15 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
У кожного свій досвід) моє середовище мовленнєве максимально діалектне, якби я тим лексиконом послуговувалася, було б сумно, аж за край)))) саме відтінки мовлення, його багатство я в живому спілкуванні ні черпати, ні реалізовувати не можу, бо не особливо хто оцінить та зрозуміє) +- базу можна дозволити. Тому ніякого розвитку там не спостерігаю.
Гербалайф и Ко• 15 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
Конечно, нет)
Сейчас вокруг сплошные Эллочки Людоедки, поэтому, только книги
Либо, у Вас словарный запас на уровне букваря , тогда , конечно, для начала и общение сойдёт
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2022
Только чтение. Живое общение больше для закрепления слов в памяти.