Сердючка• 15 декабря 2022
Хочу здати каблучку в ломбард. Які ціни, Київ
Підкажіть, будь ласка, по цінам. Чи де краще продати золоту каблучку? На ній є 2 камінці рубіну і такі осколочки діамантів. Вона лежить просто так багато років. А так я може кредитку закрию
Сердючка
• 15 декабря 2022
Ответ дляРазгуляшка
Каміння вам витягуть і мають віддати.
Мда… і що я з ними робити буду) Я думала, якусь би частину грошей за них отримать
Жена сантехника• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Є якісь ломбарди, зо приймають каміння, але їх мало і треба шукати
Мона Лиза• 15 декабря 2022
Ломбард приймає як лом,їм каміння не потрібне ,тільки золото.краще мабуть знайти покупця який захоче купити
Сердючка
• 15 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Оце точно нє, це буде довга історія
Сердючка
• 15 декабря 2022
Ответ длялюблю_тортики
покажіть
це мабуть ще бабусі-прабабусі?)
Ні, просто у формі змії) такого не носять) Якби бабусі-прабабусі, я б берегла.
Не пью, не курю• 15 декабря 2022
Зависит от веса кольца. Высшая проба, в зависимости от ломбарда, от 950 до 1250 грн за гр.
Та никада в жизни• 15 декабря 2022
Выгоднее разместить объявления по группам и продать. В ломбарде примут как лом, а так можете выгоднее продать
буреЛОМКА• 15 декабря 2022
Ответ дляЖена сантехника
Тільки діаманти, тільки скарбниця, все, що менше 0.35 карат- то діамантовий пил, його не беруть. Інші камені та чорні діаманти не приймають
буреЛОМКА• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Мені таке подобається. Покажіть)
Заместитель автора• 15 декабря 2022
Послухаю))) Я теж намагалася здати в ломбард комплект із діамантами та смарагдами, але скрізь відмовили
Тільки як лом беруть, а камінчики віддають. Вирішила покупця шукати.
Сердючка
• 15 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Вище писали про скарбницю. Я колись носила оцінювати, то здається в Скарбницю і вони з камінням брали. Просто така ціна низька була і це давно було. А що і як зараз, я не знаю.
буреЛОМКА• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Ото таке)
Аби ще світла дали з інтернетом))) гляну пізніше.
Заместитель автора• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Цілком можливо, що я там була, але не точно. Треба буде запитати ще. Дякую
буреЛОМКА• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Ото таке)
Мені подобається. Але б/ у прикраси я не купую. Думаю, на олх продасте. Бірка є? Яка там вага? Пишете в заголовку:’ прикраса в стилі Bvlgari з діамантами та рубінами’. Скільки хотіли отримати за перстень?
Та никада в жизни• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Ото таке)
зря вы, интересное кольцо, вполне можно продать на том же олх. Только почистите его, самый простой способ - зубная щетка+паста. Будет сверкать как новое
Сердючка
• 15 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Я навіть не пам‘ятаю скільки грам. В ломбарді мені нарахували тисяч сім, а з камінцями не набагато більше. Просто я пам‘ятаю скільки воно тоді коштувало, то хотілось більше
Сердючка
• 15 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Мабуть спробую, я навіть не думала про олх, дякую)
буреЛОМКА• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
В мене були сережки по 0.7 карат кожна ,діаманти. І не останньої паршивості. І колір і чистота були дай Боже кожній дівчині)) то був подарунок колишнього. Продала я за ’ три рубля’. Так що забудьте, скільки воно коштувало. Там діамантовий пил, багато коштує в магазині, а по факту- нічого. Поставте в два рази більше, ніж ломбард, спробуйте продати.
Мона Лиза• 15 декабря 2022
Ответ дляСердючка
Оце точно нє, це буде довга історія
Гарна каблучка,покупець знайдеться