Свисток ля-минор• Изменено 15 декабря 2022

Хто мріяв виїхати за кордон до війни і не виїхав під час ...

Ви розумієте, що такого шансу більше не випаде? Суть в тому, що саме під час війни, як не крути, сприятливі умови для виїзду, щоб зачепитись за кордоном.
Щодо мене: першого березня я з двома дітьми виїздила до Польщі. Діти маленькі. Старший - учень молодших класів. Треба комусь забирати зі школи. Та навіть якщо ходив би сам, все одно не сиділи б двоє дітей самі. Молодша дитина - дошкільня. Пробували ходити в садок, кожен похід - максимум чотири дні і закінчувалось бронхітами, ларинготрахеітами. Мені запропонували не високооплачувану роботу, але залежить від кількості відпрацьованих годин, щоб більш-менш нормально прожити - треба брати по 12 годин на день. На роботу вийти з таким графіком було просто нереально. Чоловік не виїздний, на початку повномасштабної війни практично втратив роботу.
Ми з дітьми жили у Польщі чотири місяці по програмі 40+, продукти купували із власних заощаджень. Коли закінчилась програма компенсації - ми повернулись додому. Сенсу лишатись і просто чекати закінчення війни, не працюючи, я там не бачила. На це елементарно не було коштів. Добре, що ми у відносно спокійному регіоні і нам було куди повертатись додому.
І от я згадую, як до війни мріяла жити за кордоном, як прагнула кращого життя своїм дітям. І, по суті, втратила цю можливість. А в Україні - повна невпевненість.
У кого приблизно така є ситуація, як у мене - Ви повернулись додому чи вдалось лишитись за кордоном? Як працюєте? І саме важливе питання: хто сидить з дітьми?
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Випускають.
Поправки до закону - посвідчення про інвалідність тепер не є легітимним для пересікання кордону

Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Мы планировали с мужем, учили язык, готовились, перевели и апостилировали документы. Без него не поеду.
Но я могу сделать карту поляка в случае чего, все документы есть, язык знаю, собеседование пройду.
Сидим ждем открытия границ.
Ви б оцим зараз сама займалися, поки простіше, а потім чоловіка підтягнете. На все потрібен час, поки ви себе зареєструєте він пройде, а там і війна закінчиться;)
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
В так спокійно кинули б чоловіка абсолютно самого в місті під постійним бомбардуванням без світла і тепла?
Серьезная баба• 15 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
За оскорбления посидите в бане.
Вот вам весь мой ответ. Удачи!
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Він мав вибір - йти чи відмовитися. Ми не рашка, ніхто не посадить. Ваш вирішив, що воєнна романтика йому важливіша за сім’ю. Мій інакший. Пишіть телеграм,покажу скріни щомісячних донатів, а потім ви ваші
Знову домовитися. Ось в іншій країні теж бути на це сподіватися чи жити як треба по закону?
Нас не питали, виклик і звідти вже не випустили. Мій брат приносив речі, далі учбова частина. Він не добровелецью як ви думаєте. Але чомусь повинен, а інші ні, дайте їм виїзд
Серьезная баба• 15 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Единственная страна для «шанса» это Канада. Вот после 31 марта такого как предлагает эта страна больше не будет. До войны людям надо было сильно постараться ради этой страны, сейчас же приезжай и работай, и ещё и по 3000 канад долларов дадут.
Все остальное можно организовать и после войны. Выиграть грин в США, купить раб визу в Англию, найти работу по джоб оффер в Европе.
Мы могли ещё до войны переехать в Дубай - отказались. В Украине было выгоднее ну и войны на то время не было.
Ключевое слово - было
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Що означає не питали? Він підписував документи. Міг не підписувати. В тій країні, в яку ми збираємося, не призивають чоловіків 53 років, і це НОРМАЛЬНО. Свобода пересування людини прописана в КОНСТИТУЦІЇ. Так, дайте громадянам користуватися цією свободою, якщо хочеие претендувати на правову державу

Белоснежко• 15 декабря 2022
Ответ дляЛгин
В Киеве полно коворкингов и это в разы дешевле, чем снимать кв в Польше. Но каждый выбирает так как ему удобное. Если что тоже живу в эл кв и работаю
У вас есть вода, когда нет света? Вы можете помыть посуду, слить воду в унитазе? У вас теплые батареи? Когда вы работаете в коворкинге, где и с кем ваш ребенок? Дома, в холодной квартире без воды, света и отопления? Если вам так удобно, это ваш выбор. Мой выбор другой, у каждого свои приоритеты. Для меня и моего ребенка проще, удобней и эффективней переждать это время в Польше. Для вас удобно оставаться дома, это ваш выбор.
Я люблю транзисторы• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
У вас же одна дитина? Як ви всі це робите? 4 березня я давала на румунському кордоні 10 тис доларів. Не випустили. На початку червня на молдавському кордоні давали 12 тис - не випустили. Потім нам обіцяли виїзд полями-лісами через Молдову - кинули на 2 тис доларів. Знайомих на кордоні не знайшли. Як ви знаходите лазейки?
Безпосередньо на кордоні Ви і не домовитеся. Це так не робиться. По-перше, у прикордонників камери на одягу, які все фіксують, і випускати Вас без будь-яких підстав - це величезний ризик для них. Ніхто не ризикуватиме. У нас все завжди вирішується через посередників, за винятком дрібних питань, хоча це несе певні ризики.
По-друге, для перетину кордону потрібні визначені законом підстави. От ці підстави у Вас і мають бути для перетину кордону. Наприклад, внесення до системи ’Шлях’, але це дає право тільки на тимчасовий виїзд (до 10 днів, здається), і при поверненні з простроченням будуть проблеми. Інші варіанти: інвалідність, або зняття з військового обліку та інше.
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ось зі шляхом нас намагалися кинути, а болотами молдови таки кинули. Де нам з Харкова знайти посередників в ЗУ? В телеграмі кидають.
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
І отримати криманальну відповідальність? Його не випускали вже з центру комплектування. Захист країни і обовязок теж прописан у ній жі. Тільки одні чомусь думать що виконувати повинні хтось інші, тільки не я.
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Нам треба в один кінець. Повертатися не будемо ніколи. Якщо є контакти зі Шляхом - будь ласка, поділіться, заплатимо щедро
Мечты сбываются• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
А зачем вообще туда было идти?

Чтобы сейчас пафосно о защите родины говорить?

Люди имеют право выбора!
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
За 10 місяців війни в Україні дали 1 рік УМОВНО одному чоловікові, який вже пройшов медкомісію. Всім іншим штраф від 4.5 до 17 тис. Боялися штрафу? Хто його не випускав, він в рашці чи шо? Ви компрометуєте Україну, у нас немає насильницької мобілізації.
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
А зачем вообще туда было идти?

Люди имеют право выбора!
Ось ви всі хочете правову державу. Ось можете представити десь не у нас, щоб людина не пішла у державний орган, коли викликають і дали бумагу на підпис на відправку?
Мечты сбываются• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Правовое государство - это служба по контракту, а не тянуть туда всех подряд.
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Удалено администрацией...
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
На жаль, не у період війни. Контрактників не вистачить, немає стільки добровольців, коли у нас військо під 1 мільйон. Тому і є призив і ті, хто там теж мають право на ротацію, відпочинок і бути поряд з сім´єю.
Неугомонная• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Він міг нікуди не йти, це його вибір

Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Так само, як мали право не погоджуватися бути мобілізованим
Неугомонная• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Так не випустять, робіть документи через посередників, це коштує 5-6 тис
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Завтра я скажу що вільна від сплати податків, цікаво це пройде?😁
Ви не знаєте наші стосунки, тому і не говоріть те чого не знаєте.
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Кинули мене посередники в телеграм. У вас є перевірені?
Неугомонная• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Я шукала серед знайомих, але не маю права ділитися контактом
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Удалено администрацией...
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Мої знайомі - перелякані айтішніки-ботани
Які знайомі на кордонах можуть бути у харків´ян?
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
І бути осудженим, хоч і умовно? А потім десь попросять довідку і мати проблеми?
Неугомонная• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Не на кордонах, реально пів року випитувала у всіх знайомих, може в когось хтось виїхав і може дати контакт, більшість не могли поділитися, але потім таки знайшла
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Удалено администрацией...
Я люблю транзисторы• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
На жаль, не можу нікого надійного порекомендувати. Але знаю, що люди знаходять шляхи. Але краще шукайте через знайомих, у вільному доступі одні шахраї. Хто шукає, той знайде. В будь-якому випадку, бажаю Вам успіху.