Свисток ля-минор• Изменено 15 декабря 2022
Хто мріяв виїхати за кордон до війни і не виїхав під час ...
Ви розумієте, що такого шансу більше не випаде? Суть в тому, що саме під час війни, як не крути, сприятливі умови для виїзду, щоб зачепитись за кордоном.
Щодо мене: першого березня я з двома дітьми виїздила до Польщі. Діти маленькі. Старший - учень молодших класів. Треба комусь забирати зі школи. Та навіть якщо ходив би сам, все одно не сиділи б двоє дітей самі. Молодша дитина - дошкільня. Пробували ходити в садок, кожен похід - максимум чотири дні і закінчувалось бронхітами, ларинготрахеітами. Мені запропонували не високооплачувану роботу, але залежить від кількості відпрацьованих годин, щоб більш-менш нормально прожити - треба брати по 12 годин на день. На роботу вийти з таким графіком було просто нереально. Чоловік не виїздний, на початку повномасштабної війни практично втратив роботу.
Ми з дітьми жили у Польщі чотири місяці по програмі 40+, продукти купували із власних заощаджень. Коли закінчилась програма компенсації - ми повернулись додому. Сенсу лишатись і просто чекати закінчення війни, не працюючи, я там не бачила. На це елементарно не було коштів. Добре, що ми у відносно спокійному регіоні і нам було куди повертатись додому.
І от я згадую, як до війни мріяла жити за кордоном, як прагнула кращого життя своїм дітям. І, по суті, втратила цю можливість. А в Україні - повна невпевненість.
У кого приблизно така є ситуація, як у мене - Ви повернулись додому чи вдалось лишитись за кордоном? Як працюєте? І саме важливе питання: хто сидить з дітьми?
Баба-царьлебедь• 15 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Кучу документов не собирать после того, как закончится временная защита. Какая это страна?
ФОП открыть в Словакии да и все
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Не на кордонах, реально пів року випитувала у всіх знайомих, може в когось хтось виїхав і може дати контакт, більшість не могли поділитися, але потім таки знайшла
Я 10 місяців питаю. Обіцяю штуку баксів за контакт. Немає!!! Вся фірма чоловіка сидить на ЗУ, виїхали тільки багатодітні і один хлопець вдало опинився на похоронах батька в Ізраїлі на початок війни. Все
Мечты сбываются• 15 декабря 2022
Ответ дляБаба-царьлебедь
ФОП открыть в Словакии да и все
У меня фоп в Чехии. Никаких послаблений с документами здесь нет. Время на временной защите не засчитывают для последующего ВНЖ. Предпринимательских виз у них тоже нет.
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Чому ви маєте право хамити та писати образи на захисника? У вас взагалі все добре? Ще щось пишите про донати
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
І готова поділитися скрінами донатів, відкривайтеся. Так, РОЗУМНИЙ знає, що можна не проходити медкомісію
Stiflers Mom• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Поправки до закону - посвідчення про інвалідність тепер не є легітимним для пересікання кордону
Потрібен додатковий папірець з військомату, ось і всі зміни.
Неугомонная• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
На жаль, не маю права ділитися з незнайомими людьми і більшість посерелників ставлять такі умови, тому і важко знайти
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Якщо ви так ставитесь до тих, хто зараз в лавах захисників, то скільки б не донатили, то це нічого не означає. Я висновки зробила вже.
Губной рояль• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Удалено администрацией...
Любвиобильный бот• 15 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Закрийте свого чорного рота. Ви не маєте права писати образи на мого чоловіка і на те що він робить для нашої сім´ї та країни. Я вам не хамила.
Лиса Патрикевна• 15 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
А як же далі?
Квартиру держава яе дала ,так забере ,допомогу теж
Вчу мову, планую працювати.
Sabbatay_cvi• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Для країни він, може, й багато робить, але вас він тупо кинув. Люблячий чоловік такого не зробить, якщо він не кадровий військовий. Ви тупо КИНУТА.
WorldIsOurHome• 15 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Єдине, хто де сидить перезимувати, і типу влітку я додому, то плануйте те саме на наступну зиму, щоб не втратити статус, внж, житло тощо
Да, потому что весной и летом ничего не закончится еще (