Попадалочка• 15 декабря 2022

Бомж, що я повинна зробити

Ще літом бачила вешталась жінка біля цієї будівлі, дивна
От побачила і вчора, намет і вона шла з іншого краю дороги розмовляла сама з собою
Ввечері я зібрала пакет теплих речей, їжі, віднесла,її не було я поставила в намет
Сьогодні знов йду вона сидить, я побоялась підійти бо вчора вона дивна була
Коротше, що мені правильно зробити? Викликати поліції, шукати якихось волонтерів?
Зима на вулиці і раз з літа вона десь по району ходить то біда
Як мені зробити правильно?
автор Попадалочка • 15 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Автор, Вы - умничка!!!
Та не, я таке припізжене, мені всіх завжди шкода, за все болить, а потім сама страждаю від цього

ЯсноВидящая• 15 декабря 2022
Ответ дляМяо мой мяо
В палатке? Разве не видно, что тут совсем другой случай?
Неужели сложно позвонить в полицию без ярлыков ’бомжиха’. Автора еще никто не послал, но советчицы уверяют что там просто обязаны отказать в помощи.
Откушу что там торчит• 15 декабря 2022
Ого, сколько снега. Класс! Это где? В Одессе мряка, грязище и дождь шпарит..
автор Попадалочка • 15 декабря 2022
Подзвонила в поліцію, сказали приїдуть
Оченьценная• 15 декабря 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ох, автор.
Все может быть с человеком.
Но имела опыт с такими людьми.
Что сказать. Они сам выбирают, как правило, такой образ жизни. Не хотят никуда идти, потому что там есть правила, а они не хотят их соблюдать. Пить там нельзя, а для многих это непосильно.
В прошлом году тему создавала. Бомжа в -15 грела чаем в подъезде, тёплых вещей дала, а он мне на@@ал и бутерброд бросил на пол. Хотя просила - только не сори, иначе соседи выгонят.

Что бы я сделала.
Подошла бы и спросила, как могу помочь.
Предложила бы тёплый чай и бутерброд.
Предложила бы адрес пункта помощи.
Вы тут писали этот случай, если не ошибаюсь( припоминаю что-то такое
Там-тарарам• 15 декабря 2022
Спробуйте подзвонити в швидку. Правду говорити не обов´язково. Скажіть щось типу ’людина дивно себе поводить (може інсульт), боюсь замерзне´ і т.д.
КрестьянинДиор• 15 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Да, писала тут ))

Садоводница• 15 декабря 2022
Ответ дляПопадалочка
Но-но, Ви шо таке про себе кажете, так не можна. Жаліти і помогати іншим теж треба вміти та хотіти.
Зарядка для хачапури• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Просто Запитайте, Чи потрібна їй допомога. Можете знайти адресу ночівлі для безхатченків у вашому місті і дати жінці.
Якщо жінка не порушує громадський порядок, то для чого поліція?
Для того, що вона шкодить сама собі, людина не має жити в наметі взимку.
Зарядка для хачапури• 15 декабря 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Это заграница? Если да, там полицию вряд ли просто так вызывают.
Якщо закордоном, то там викликають, якщо о 19:00 підлітки удворі магнітофон включили. Про людину в наметі - її б через 5 хв вже там не було.
из желе я• 15 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Хіба? Ви не плутаєте? Якщо людина вирішила полежати на тротуарі - то всі її обходять, бо це її право.
Любящая болтать• 15 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Нема закона,який забороняє жити в наметі, і,якщо людина хоче, вона може у ньому жити.
Зарядка для хачапури• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ви що зовсім смішна? Звісно, що є. Це прилегла територія з чітким цільовим призначенням, серед якого проживання немає.
Зарядка для хачапури• 15 декабря 2022
Ответ дляиз желе я
Я не плутаю. Якщо людина заважає іншим чи порушує правила, то їй швидко все пояснять.
Тротуар призначений для переміщення пішоходів, а людина, що лежить, заважає.
Радикальная• 15 декабря 2022
Полиции нас₽ать на бомжей.Ищите волонтеров. В Киеве был точно волонтер, что бомжами занимался, забыла его имя. Была не него подписана, но его захейтили и он удалился. Попробуйте поискать в Гугл, может найдете его. А так если можете помогать теплым питанием и вещами, то это уже хорошо. Ещё может лекарства от простуды. И термос бы пригодился человеку
Любящая болтать• 15 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Якщо територія приватна власність, то так,власник має право вигнати. Але ніякого відношення до заборони жити у наметі,це не має
Здрасьтенька• 15 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ БЕЗДОМНИХ ОСІБ призначено для тимчасового проживання осіб, що не мають постійного місця проживання.
Адреса: в с. Ясногородка Вишгородського району Київської області.
Телефон : 098 635 25 83.
Режим роботи: цілодобово.

Графік особистого прийому громадян керівництвом:
Директор – Ільїн Сергій Вікторович: понеділок- п’ятниця з 09:00-17:00;
Заступник директора – Жабинський Андрій Михайлович: понеділок- п’ятниця з 09:00-17:00

Київський міський центр комплексного обслуговування бездомних осіб призначено для тимчасового проживання осіб, що не мають постійного місця проживання.
в такі місця приймають тверезих людей ,що згодні помитися .А багато хто на такі жертви на жаль не йде (
из желе я• 15 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Ні плутаєте, перше, що попалося https://www.google.com/amp/s/www.mk.ru/amp/social/...
Здрасьтенька• 15 декабря 2022
Ответ дляЗвоночек
Може. В Борисполі, поліція відморозилась, в пункт незламності не пустили, бо бомж. Людина змерзла і померла. Це просто жах.
є пункти обігріву ,де пускають всіх (в морози працюють )
а пункт незламності це місце для короткострокового перебування з ціллю зарядити техніку і отримати зв´язок.Там купа людей і гаджетів і звичайно ,що пускати безхатько небезпечно.В нас під будинком вони заносили телефон на зарядку ,але не заходили .

Здрасьтенька• 15 декабря 2022
Ответ дляПопадалочка
Завтра буду там йти, то прийдеться набратись сміливості і підійти до неї
Телефон мою що вище написали не працює зараз номер
Ще раз спробую, може що дізнаюсь
краще одній не підходити ,компанію знайдіть
Зарядка для хачапури• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ви помиляєтеся.
66сезон666серия• 15 декабря 2022
Ответ дляПопадалочка
А де цей намет, може іжі якоїсь принести? Ви на метро не їздите? На Позняках там ще один чолов´яга постійно сидить, лежить на голому цементі.У мене завжди серце кров´ю обливається.Але я так розумію, що йому норм, бо тьотки навіть там за нього заступалися, коли хтось почав приставати до нього. Жалко людину все-одно, хоч це і його вибір.
Любящая болтать• 15 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Ви помиляєтеся.
Тоді,у якості лікнепу, поділіться посиланням на закон,який забороняє жити у наметі
Зарядка для хачапури• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ви примітивно думаєте, що має бути забороняючий закон на все, що заборонено. Це не так. З юр.т.зору достатньо описати цільове призначення території, і автоматично буде заборонене все, що не входить в той список.
Любящая болтать• 15 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Зрозуміло,ви не маєте ніякої інформації про заборону життя у наметах, але зупинитися вчасно в не продовжувати дискусію про те, в чому не розумієтеся, вище ваших сил.