Дівчата, будете сміятися. Натерла чашкою над верхньою губою. Вперше таке. Сестра сміється " на джокера тепер схожа".
Порекомендуйте щось, щоб загоїлися швидше.
Ответ дляКнопус
Видно до дві години терли? Не уявляю як
Та я в день по 3-4 чашки, гарячої, міцної. але раніше такої проблеми не було (((
Кнопус• 16 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Це не від чашки
Ответ дляКнопус
Це не від чашки
А від чого? Воно ж якраз по контуру, де чашка торкається над губою
Весела бджілка• 16 декабря 2022
може це заїди? не уявляю як чашкою натерти можна? я теж на протязі дня пью гарячий чай по 5 разів і ніяких натертостей ніколи не було
Ответ дляВесела бджілка
Заїди в кутиках рота. А це вище.
Хлопаю ресницами• 16 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Заїди в кутиках рота. А це вище.
Значит обветрилось. Недостаток железа и прочие варианты. Но не натерли чашкой, что за бред?
Попросила підказати крем , а відповіді лише що так не може бути