NatalieShostja• 16 декабря 2022

Хелп мі. Будь ласка

Дівчата, будете сміятися. Натерла чашкою над верхньою губою. Вперше таке. Сестра сміється " на джокера тепер схожа".
Порекомендуйте щось, щоб загоїлися швидше.
HupBaHa• 16 декабря 2022
Днем тональником плотным маскировать наночь заживляющим каким-то кремом мазать

Кнопус• 16 декабря 2022
Видно до дві години терли? Не уявляю як
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
Ответ дляКнопус
Видно до дві години терли? Не уявляю як
Та я в день по 3-4 чашки, гарячої, міцної. але раніше такої проблеми не було (((
Кнопус• 16 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Це не від чашки
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
Ответ дляКнопус
Це не від чашки
А від чого? Воно ж якраз по контуру, де чашка торкається над губою
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
Я вже думала ’ можливо чашку замінити?’
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
На фото. Там із-за форми губ не дуже зрозуміло. Воно не в кутиках, а над ними

Весела бджілка• 16 декабря 2022
може це заїди? не уявляю як чашкою натерти можна? я теж на протязі дня пью гарячий чай по 5 разів і ніяких натертостей ніколи не було
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Заїди в кутиках рота. А це вище.
Хлопаю ресницами• 16 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Заїди в кутиках рота. А це вище.
Значит обветрилось. Недостаток железа и прочие варианты. Но не натерли чашкой, что за бред?
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
Попросила підказати крем , а відповіді лише що так не може бути
ЧукИГеки• 16 декабря 2022
Боро плюс
автор NatalieShostja • 16 декабря 2022
Ответ дляЧукИГеки
Боро плюс
Дякую