Байрактара• 16 декабря 2022
Правила перебування за кордоном: як рахуються дні?
Якщо я з дитиною виїду до Туреччини, на 3 міс. Чи зможу я потім переїхати до Болгарії ще на 3 міс.? Без оформлення прихистку, як турист
Підкажіть, хто знає, будь ласка
Байрактара
• 16 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Можете до Болгарії потім
Дякую! Чомусь в голові інформація, що тільки 3 міс. і треба обов´язково в Україну вертатися. Навіть не знаю, де і коли читала
Пам´ятаю, що туристами у Туреччині раніше знайомі жили рівно 3 міс, більше не можна, штрафи чи треба їх внж оформляти
Про Болгарію не знаю, буду ще дізнаватися
Слепок стопы• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактара
Ну так у каждой страны определённые сроки, вам бы офиц сайты почитать, или вы здесь всем верить будете? Может и 3 мес-не более, в ес ровно 3 мес и катите обратно домой, пройдёт 3 мес, и можно опять в ес(это , если не оформляться)