Жерица ночи• 17 декабря 2022
Моя сьогоднішня тема про одруженого
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3250637
Так от його об´яви глянула,то там навпаки пише,що одружений..
Ви тільки почитайте то:"39лет" я його знаю він 82 року ніфіга йому не 39 років вже 41 пішов,а мені взагалі написав ,що 37 йому то на мою об´яву відгукнувся,не знаючи хто я)))
Про "до 25 лет" взагалі смішно)))я його бачила більше року тому він вже в морщинах весь,я розумію ,що кожна людина має право на вимоги,але то він щось загнув дуже,як для себе в тому плані,що він не відповідає тому,що він хоче.
Так же само перебільшено за мат підримку+квартира, якщо він сам живе в старому будинку на оболоні із сім´єю (жінка та син школяр)до з чого він тоді візьме,щоб наймати для чіки якоїсь?)+машина в нього дуже застаріла модель тойоти джипа ніяк не нова.
Реально нонсенс.
Я_канеша_извиняюсь• 17 декабря 2022
Зачем вам это всё надо?
Бегите от такого говна ,а вы ковыряете это палкой
Жерица ночи
• 17 декабря 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Как вы поняли что это ваш знакомый?
Вы бывшая любовница?
Так давній знайомий,ні не коханка
Жерица ночи
• 17 декабря 2022
Ответ дляТепличная
А что вы хотите?
Від нього нічого,це він мені на мою об´яву написав
Жерица ночи
• 17 декабря 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Как вы поняли что это ваш знакомый?
Вы бывшая любовница?
Вибачте не так прочитала,зрозуміла по пошті його
Тепличная• 17 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Ну и? Тема с какой целью?
Жерица ночи
• 17 декабря 2022
Ответ дляТепличная
Ну и? Тема с какой целью?
А з якою ціллю тут більшість тем?!
Поговорити