Булькаю• 17 декабря 2022

Дівчата хто працює з дому, реально щось знайти?

Я працюю менеджером в меблевій компанії, меблі не дешеві, продажі впали.
Так як не сиджу в салоні, то працюю тільки на процент, виходить мало, може навіть вийти 5 тис
В середньому 10 іноді 15 (без ставки)
Цю роботу не хочу кидати, цей об´єм (прорахунки) я роблю швидко, іноді малюю в програмі, реально купа вільного часу, я по меблях можу працювати ввечері чи на вихідних
Але я зовсім не розумію що шукати(((
Може хтось підкаже в якому напрямку дивитись?
Дякую, хто прокоментує

Київ
Быстровочка• 17 декабря 2022
Ех мені теж треба є дитина маленька на голові, бо немає садочка, допомоги нема і нема світла практично цілий день , ідей нуль

Парасюха• 17 декабря 2022
І мені треба край,але в мене нема досвіду взагалі,але як помічник я справлюсь.Світло є,по графіку,діти не заважають,люблю спілкуватися, переписуватися.
Йцфыяч• 17 декабря 2022
Ай ті… але кажуть зараз важко і там щось знвйти
автор Булькаю • 17 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Зараз все важко
Апрель Ивановна• 17 декабря 2022
Маникюрю
ЛюблюДевчонок• 17 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
В айти сейчас только на курсы разводят. Новички мало кому нужны
Лорка-хлорка• 17 декабря 2022
Ні, зараз все дуже сумно з інтернет-заробітками, економіка в жопі, сайти і їх наповнення мало кому цікаві, а як цікаві то шукають не працівника, а раба, який вміє все і при цьому не їсть. Раніше багато українців з росіянами працювали, там ринок значно більший, зараз це не етично, да і просто технічно складно.

Я Вас не боюсь• 18 декабря 2022
Я би шукала щось з Вашої сфери. Які Ваші обов‘язки? Якщо Ви працюєте з клієнтами, то можна не полишаючи цю роботу, наприклад, знайти ще якусь мережу меблевих магазинів і поєднувати. Або продаж смблів віддалено, працювати у підтримці. Пошукайте вакансії на свою ж позицію, просто фільтр виставте «віддалена робота» для початку, щоб взагалі оцінити пропозиції. Як людина, що свого часу кардинально міняла сферу, можу сказати, що треба дивитися на ринок і спиратися на свої навички. Якщо починати абсолютно з нуля, то будьте готові на початку працювати за умовну миску рису, поки набуваєте кваліфікації та досвіду і тоді треба чітко розуміти, чи воно того варте і за що Ви будете жити цей час, чи є фінансова подушка/ підтримка.
Галина -ebf7• 18 декабря 2022
Я також шукала роботу в інтернеті, там крім продажу нічого неможливо знайти... А щоб щось продати, треба кучу друзів і знайомих мати...