Обращеница• 18 декабря 2022
Хто працює 6 днів на тиждень?
Як вам такий графік?
Результат:
вже голосів:
33 (70.21%)
Складно
9 (19.15%)
Результат
5 (10.64%)
Нормально
Козяка-маляка• 18 декабря 2022
Складно .
У Вас не буде вистачати часу на побут ,сім´ю та стосунки
А кожного вечора будете падати з ніг .
Обращеница
• 18 декабря 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Складно .
А кожного вечора будете падати з ніг .
Буду працювати 5 год+ 1 год на дорогу, робочий час плаваючий між 8:30 і 21 год
Аленький носочек• 18 декабря 2022
Я працюю 5 днів на тиждень, але ще паралельно навчаюсь в магістратурі. І от навчання в мене 6 днів на тиждень.
В суботу мені вже важко і однієї неділі на відпочинок не вистачає((
Звісно, якщо іншого варіанту немає і хороша зп, то працювати можна.
Але особисто для мене це важкий графік
Козяка-маляка• 18 декабря 2022
Ответ дляОбращеница
Все рівно то розірваний робочий день.
Діло звичайно Ваше,але Ви спитали ,а я відповіла.
Мене вистачило на 4-ри місяці такої 6-ти денної роботи
Жена миллионера• 18 декабря 2022
Я б не витримала... Мені 2 вихідних і то мало ((, до кінця тижня як вичавлений лимон ((
ТебеОноНадось• 18 декабря 2022
Ответ дляОбращеница
Ну хоч робочий час 6 год. не дуже великий, може, Вам і підійде такий графік. Тому що я працювала до декрету в поліції, так мені ососбистого часу катастрофічно не вистачало - разом з дорогою робочий день був 12-14 годин (дорога 1 год. туди і 1 назад) , в суботу менше., в основному до обіду був робочий день. А в неділю треба і поприбирати, і сину час присвятити. Зараз в декретній відпустці я ’відпочиваю’, набагато легше, ніж на роботу ходити)