Бокс-орун• 18 декабря 2022

Девочки кому рожать в 2023

Кому рожать зимой или весной, не боитесь вы оставаться потом с малыми в Украине, как без света быть.Еще и везде пишут про новые наступления весной.Вообщем как у вас настрой, поделитесь ,а то я раскисаю и начинаю бояться, не знаю как быть?
Тут надолго• 18 декабря 2022
Ну вы же когда планировали беременность учитывали это.
Либо уехать планировали, либо сочли свое место безопасным и комфортным.
Что теперь раскисать. Действуйте в соответствии с планом

автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ дляТут надолго
Да, летом была одна ситуация, сейчас другая, весной будет третья
Тут надолго• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
С лета ситуация вообще не изменилась. И весной вероятно будет такая же.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2022
Два дні назад моя кума народила. Ще одна подруга народжуватиме через два місяці. Обидві в Україні. Усе буде добре. Прорвемось. Блекаутів в тиждень не буде. Отак два-три дні максимум. А влітку наша перемога.
Редисочка• 18 декабря 2022
Знаєте, я народила на початку березня. До війни такої взагалі не були готові. І це з урахуванням що чоловік військовий в мене. У вас вже є хоч якесь уявлення що може бути. Тому запас води, свічок, батарейок або взагалі поїхати туди, де все є і там народжувати, а потім перечекати війну.
Я залишилась в україні, але тільки восени поїхала на західну
автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ дляТут надолго
Ну как сказать, стал пропадать свет, вода и отопление.Летом все было норм, и мой город не трогали особо
starlink• 18 декабря 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну с летом вы явно перегнули..
Победа будет)только через сколько лет неизвестно
котопёс• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Я не совсем пойму, вы летом не в Украине были?
автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Було б добре якби так

А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Ну с летом вы явно перегнули..
Ідіть за кораблем зі своїми «через сколько лєт». В 2023 повернем Луганськ і Донецьк. Крим трохи пізніше. Можете скрінити.
Тут надолго• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
О тяжёлой зиме говорили с лета. Да и самостоятельно анализировав ситуацию можно было это понять.
starlink• 18 декабря 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Мда..
Святая простота.
Не закончат в следующем году.
Скриньте
автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ дляРедисочка
Я навпаки, на початку коли у всіх була паніка, не панікувала геть.А тепер коли всі вірять в перемогу, я панікую і не вірю в швидкий кінець
Исправлялочка• 18 декабря 2022
Ответ дляТут надолго
Вам аби ядом плюнути, чи як?
starlink• 18 декабря 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А вообще бан за хамство
Барышня кисельная!• 18 декабря 2022
Мені, але я ще не вагітна, але хочу лялю.
Тут надолго• 18 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Вам аби ядом плюнути, чи як?
Где вы яд увидели?
Я о том что пока есть время нужно подготовить для себя условия чтобы выжить
Исправлялочка• 18 декабря 2022
Авторе, Вам коли народжувати?
Так, будуть певні ускладнення, масштаби їх прогнозувати складно, тому по можливості готуйтеся та продумуйте запасні варіанти (можливо, винайняти приватний будинок, там генератор/ піч ще щось), запас води і т.п.
Раптом завсім прижме- Ви завжди зможете виїхати. Так, можливо не в люкс, але в безпеку, і так само повернутися в будь-який момент.
Взагалі, у кожної з нас того самого завтра може і не бути, а ситуація змінюється дуже швидко. Тому вирішуйте проблеми по мірі виникнення, спокійно продумуйте план Б і В. Плюс Вас можуть ще шарашити гормони, від того емоційні качелі.
Чаю з меліссою, вітаміни для нервової системи, дихати, концентруватися на тому, на що впливаєте тут і зараз і тримайте хвіст пістолетом!
автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ длякотопёс
Почему в Украине, я,не слушала что говорили.Говорили сначало что война закончится,через 2-3нед, и все верили

А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Мда..
Святая простота.
Не закончат в следующем году.
Скриньте
Редисочка• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Я не панікую. Мені сумно і я заєбалась від всього того, що відбувається
автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Авторе, Вам коли народжувати?
На початку березня.От я,і продумую, та дуже виходить сумно що треба десь тікати.У нас в місті зараз сама плачевна ситуація зі світлом як і в Києві.Просто вже придивилась лікарів і все .А тепер думки що треба десь їхати, страшно
18 мнеУЖЕ• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Я уже на гидазепам подсела. А 10 месяцев продержалась на ’вот-вот’.
Исправлялочка• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Зрозуміла. Зараз в принципі ситуація з електрикою- «як повезе» по всій країні. Але у Вас є ще час, щоб вирішити. Розумію Ваш сум, і мені дуже шкода. І Ви маєте право на ці почуття. Якщо хочеться- поревіть, полежіть на спині як в дитинстві та посовайте ніжками від розчарування, хоч день хоч два. А потім- святкуєте Різдво, себе в ручки берете і приймаєте остаточне рішення.
AVIV@• 18 декабря 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Наскільки пізніше?
Помилуйте мадам• 18 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Ну с летом вы явно перегнули..
Не надейтесь, на пособие не пропишитесь бесконечное
автор Бокс-орун • 18 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Дякую вам за підтримку.
Помилуйте мадам• 18 декабря 2022
Весной с электричеством должно быть легче, не такая нагрузка будет на сеть
ЖонДуан• 18 декабря 2022
Планирую родить в начале лета. Из страны нет планов уезжать ни рожать ни переждать,только возможно в другой город если что. Не жалею о беременности,сознательно,но это возможно наш последний шанс, очень долго на планировании. Настраиваю себя на лучшее и не забиваю голову паникой и страхами,это вредно для меня и малыша,знаю по первой беременности. Все будет хорошо!
Жена брата Админа• 18 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Я б на Ващому місці виїхала, якщо є куди. Самій в чужій країні - однозначно важко, але й не уявляю, як з новонародженим, якщо немає світла, води чи тепла.