убойний симптоматичний засіб. Щоб зняти це. Таке враження, що м’язи від костей зараз відьєднаються(((И голова. Нурофен експрес, флюкольд не допомогає, трохи зіб‘є, а біль нікуди не дівається. Ні горла, ні кашля, ні насмарку. Тількі жар і біль.
После шести ни-ни• 18 декабря 2022
Інтоксикація - сорбенти, печені яблука (натур сорбент), рис, дієтична їжа, багато води.
Аналгін плюс ношпа плюс дімедрол це якщо температура не збивається. А так то ібупрофен та парацетамол. Ацетилсаліцилова кислота можливо.
Карамелька• 18 декабря 2022
Это ковид у меня такой был.
Ношпу пила, и симптоматическое по простуде, + чаи и много теплого питья. На третьи сутки стало намного проще.
Ответ дляВоздух в банке
А сколько нурофена пьёте? Похоже на грипп, в аптеке есть тесты
Капсула жидка така. 400
Куплю орехи• 18 декабря 2022
Электролиты пейте, чтобы не было обезвоживания, и интоксикацию снимать, типа Хумана электролит или хотя бы регидрон
cosmaximus• 18 декабря 2022
Вище все написали багато. Але мені допомогла тільки крапельниця у лікарні. Зняла майже всі симптоми за 2 години.Навіть лежали не могла, стан був такий як у вас.
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую. Ці самі блюда вранці чоловік приготував) Температура збивається, але дуже повільно, на протязі 1,5 години десь. І тількі до 37,5. Дуже боюся заразити дітей, перед святами(( У малого ще і здача пояса на тижні
Про сорбенти не подумала, зараз прийму
cosmaximus• 18 декабря 2022
Скорішого Вам одужання! Бережіть себе! І краще до лікаря звернутись.
ПС. У мене цієї осені був джек-пот, ГРИПП, Ковід і пневмонія....

Тільки викарабкалась.

Ответ дляcosmaximus

Тільки викарабкалась.

Дякую. Жах!
оце так наборчик. Здоров‘я вам!
пышка_мышка• 18 декабря 2022
Ответ дляNikol-9a2f
Про сорбенти не подумала, зараз прийму
Я перехворіла тиждень тому. Темп 39.7, збивалася тільки до 39. Кожні три години пила нурофен і парацетамол. Сутки пролежала пластом. Взагалі темп була 4 дні. На 4 день нижче 38 не збивалася. Мені діти постійно робили чаї, компоти з малини. Дуже багато пила, до туалету сил не було дійти, але кожні хвилин 20-30 повзла в туалет. На 5 день вже було набагато легше.
Ответ дляпышка_мышка
Крім температури нічого? Дітки були в контакті, не хворіли?
Как_б_не_так• 18 декабря 2022
Вже пережили таке сім‘єю, вода РеО , нурофен, тепла Боржомі і інше тепле питво