Что-то не спится• 18 декабря 2022

Тема для поболтать. Красота в 50

Уходит, как ни крути, красота. Взгляд не тот и война усугубляет. Уколы пока не делала и вообще только домашний уход. Пока все устраивало. Изначально симпатичная. Хочется выглядеть стильной леди без возраста. Как этого достичь? Поделитесь секретами. Планирую работать до упора, поэтому внешний вид имеет значение.
Ms. Скромность• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Тема не в топі, топі залишу ці світлини) Авторе, як вважаєте, скільки мені років?
Шо, 50 ?

Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Шо, 50 ?
Зовсім трішки не вгадали)
успокойте_Меня• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Зовсім трішки не вгадали)
вы выглядите старше меня,а мне -48,может вам 55?
Icekream• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Зовсім трішки не вгадали)
60?выглядите как моя хост.вещи молодежные,волосы хорошие,лицо выдает возраст.
Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Полкажіть, будьте добрі, свою світлину. Мені цікаво))
автор Что-то не спится • 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Ви добре виглядаєте. Молодо
Ms. Скромность• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Зовсім трішки не вгадали)
Більше чи менше? Виглядаєте, як на 35- 40 років, але по фото обличчя добре не видно.
Апочемучка• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
53-55.
Icekream• 18 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
вещи выглядят на 35,но не лицо на фото,увы(

успокойте_Меня• 18 декабря 2022
Ответ дляIcekream
соглашусь
Ms. Скромность• 18 декабря 2022
Ответ дляIcekream
А хіба на тому фото можна в дрібницях роздивитись обличчя?
Апочемучка• 18 декабря 2022
Ответ дляIcekream
Лице симпатичне, гарне, але зріле, чи то погляд, чи що?
Ms. Скромность• 18 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
А як воно має виглядати у жінки з життєвим досвідом ???
Ms. Скромность• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Ви дуже гарно виглядаєте, стильно і молодо, це генетика чи ваш догляд?
Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Дякую! Постійне аварійне вимкнення світла, не здатна реагувати на стовідсотково на меседжи. Підскажіть, будьте ласкаві, там пані , якій 48 років свою світлину показала? Вельми цівкаво! Пані, можна в приват, познайомимось.
Ні, це виключно генетика. Тут ’двіжок’ у сайта нещадно паплюжить фото, неочікувано, насправді. Хотіла ще завантажити фото, але з цієї причини робити не буду))
Апочемучка• 18 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Ото ж, що не роби, а досвід з нами.
Ответ дляMorska02
А скільки вам?
Просто красавица• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
’это из серии обосри ближнего’
очень похожи на итальяских пани
благородство какое-то есть
40+
Morska02• 18 декабря 2022
Мені 50_+ )) Ці фото кинула спеціально для автора, бачучи, що тему вже практично ніхто не читає й знаючи, який тут контингент. Дякую всім за коменти)) Через 5 хв. вимикають планово світло до півночі(( Всім тихої ночі і спокійного ранку з філіжанкою кави!

Morska02• 18 декабря 2022
Світлина на аваарці - теж я, 11 років тому. І так, на жаль, ми не молодіємо, такий вже закон природи....
Ответ дляMorska02
Доброї ночі
Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
’это из серии обосри ближнего’
очень похожи на итальяских пани
благородство какое-то есть
40+
Дякую Вам! Приємно спілкуватись з позитивними особами. От прийду після півночі і веееееельми хочу побачити 50-60-ти річну порадницю в цій темі зі своєю світлиною.))
Просто красавица• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
) мне 46..и внешний вид крайне зависит от уровня задач и напряжения.
релакс-можно уйти в 38+
безумнная трасса с Украины ..все 55
и от секса .. отсутсие секса выключает мои фонари. Климакса пока нет
Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
релакс-можно уйти в 38+
безумнная трасса с Украины ..все 55
Це правда. Від емоційного стану, налаштування, від тривалості сну, від степені навантаження організму...та ще багацько-багацько всіляких факторів.
я на світлинах після безсонної ночі і 6 годин в дорозі. Але посміхаюсь) Посмішка зцілює й мінусує кілька років, що прожиті в стресі чи неприємних обставинах, так. Це Тернопільське море,острів Кохання. Красива наша Україна. Дуже-дуже. Неймовірна!
Тумба-юмба• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Спасибо за фото, вы очень классно выглядите!
Можно написать вам в личку, хотела бы расспросить?
Или ваша внешность и миниатюрность - исключительно генетика?
Просто красавица• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Тогла топчик) про Тернопольское море не знала(
На аватарке на Орнеллу Мутти ..или она на вас
Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляТумба-юмба
Спасибі! Це генетика, просто банальна генетика) Мої батьки були справді дуже вродливими, без зайвої ваги. Моя вага практично не змінювалась протягом всього свого, скажімо так, свідомого життя: в молодості - 44-45 кг., зараз - 46-47 кг, при зрості 157 см.). Параметри зараз: 85-64-88 см. Користуюсь звичайною доглядовою косметикою, не більше 1000 грн. за баночку кремчика)) Аж почуваюся якось незручно, що не можу порекомендувати якихось дієвих елексирів молодості чи косметичних процедур ( знаю лише, що після 60-ти в хід йде вже ’тяжка артилерія’ - кругова підтяжка, що є надто болісною...але що не зробиш заради краси, то так). Знаю, звісно, що моя зовнішість - то швидкоплинне, і сприймаю це як фізіологічну неминучість. Як таку собі данність, яку не змінеш де-факто. Але втішає одне: зі своїми 46 кг. я буду до домовини))) Дякую ще раз. Тихої ночі!
Morska02• 18 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Дякую!) Приємно було поспілкуватись, насправді. :)
Апочемучка• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
На аватарці просто голіаудська діва!!!
Тумба-юмба• 18 декабря 2022
Ответ дляMorska02
Саме про вагу і хотіла взнати)
Тому що маю такий же зріст, але є схильність до повноти і все життя над цим працюю і контролюю. Але після 40 ще й вікові гормональні зміни, то стало значно важче. Хоча і ПП, і спорт присутні.

А що до швидкоплинності... То звичайно що якісь зміни будуть, але зараз вік старості суттєво відтермінувався. Це заслуга і соціальна, але ще й енергетичні причини є) Тому я вважаю, що можна залишатись привабливою ще досить довго. Особливо, якщо приділяти цьому увагу