Balovana• 01 февраля 2014

Ровно. Терміново потрібна кров для Супрун Бондарець Юлії та Супрун Ігоря

Шановні Друзі, 30 січня приблизно о 10:00 ранку відбувся трагічний випадок з Супрун (Бондарець) Юлією Василівною та Супруном Ігорем Миколайовичем, під час якого Юлія отримала 60 відсотків опіків тіла, Ігор 30 відсотків опіків тіла. На даний момент Сім*я перебуває в обласній лікарні в Реанімації. Стан Юлі порівняно з кретичним. Терміново потрібна кров. Крім того, Юлі потрібно перенести 8-м операці ціною понад 100.000 грн, і кожний день лікування понад 5000 грн. В родини є син 4 роки. Він не постраждав.
автор Balovana • 01 февраля 2014
Ответ дляkiti2013
всім добрий вечір...
Добрый!
kiti2013• 01 февраля 2014
чого на світі стільки горя...
Кот 25• 01 февраля 2014
земляки,держитесь!!!!!
kiti2013• 01 февраля 2014
Ответ дляKIMasja
Добрий день всім! Дякую адміністратору групи, що допогли створити цю сторінку з допомогою. Так як є дівчиною брата потерпілою, то можу розповісти, що сталось. В 10 годині Юля робили сніданок для сім*ї, хотіла дещо запекти в духовці, як тільки відкрила духовку вибухнув вогонь і вона почала горіти. Так як була вдіта в лосінах, а вони є синтетичними, першими пачали ’плавитись’ вони які не можливо було скинути, бо прилипли до тіла. В той момент коли все сталось на кухні був малий який слава Богу не постраждав і бистро вибіг на коридор. Чоловік коли це все побачив почав її гасити, і сам отримав складні опіки ніг, рук і лиця. Поки приїхала швидка вона вже була дуже сильно обгорівша, особливо ноги на яких не було живого місця, одне мясо було видно, шкіри не було так як вона відривалась з ’поплавленими’ лосінами.
Сім*я висловлює всім велику подяку хто в змозі хоть чим не будь помогти.
жахіття, нічого не віщувало біди... сім`я хотіла просто разом поснідати..
kiti2013• 01 февраля 2014
скорішого одужання.. все буде добре..

у мене папа був обгорів, все слава Богу закінчилось добре.. зараз і не згадує, а вони молоді, здорові..

потрібно молотися та вірити.. та допомагати хто чим може..
Anetka88• 01 февраля 2014
Ответ дляBaffi
А вогонь не перекинувся на інші квартири?
Слава Богу нет,горела только одна Юля,муж пострадал когда тушил на ней огонь.
автор Balovana • 01 февраля 2014
Ответ дляkiti2013
скорішого одужання.. все буде добре..

Конечно, верим!
автор Balovana • 01 февраля 2014
Добрый вечер! Нужна помощь, нужна кровь для пострадавших. Вот группа Юли и Игоря http://vk.com/public65614013 . Там вся информация, реквизиты и контакты.
Золотава• 01 февраля 2014
Ответ дляInfinity_Love
спасибо! Делаем перепосты!!!
Золотава• 01 февраля 2014
Поддержу тему!
Золотава• 01 февраля 2014
Дай Бог здоровья!
Золотава• 01 февраля 2014
Ответ дляТимаша
Девочки, поддержим темку

поддержим,пусть поправляются.
Золотава• 01 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
Юлі та Ігору бажаю швидкого одужання
KIMasja• 01 февраля 2014
На понеділок відміняється здача крові. Вже є люди. Коли буде друга здача крові ми вам напишем сюди або слідкуйте за інофрмацією в нашій групі.
http://vk.com/public65614013
KIMasja• 01 февраля 2014
Сім*я поперпівших всім не байдужим висловлює ВЕЛИКУ подяку.
’Дякуємо Вам, що Ви залишаєтесь не байдужими до чужого горя! Хай Бог вас береже’.
автор Balovana • 01 февраля 2014
Ответ дляKIMasja
http://vk.com/public65614013
Спасибо!
Будем следить!
автор Balovana • 01 февраля 2014
Ответ дляKIMasja
Главное, чтобы Юля и Игорь выкарабкались!
Мы тут всей семьей за них просим Бога.
LadyLovе• 01 февраля 2014
Здравствуйте!
lemonade17• 01 февраля 2014
тему в топ
LadyLovе• 01 февраля 2014
Какой ужас(((
Пусть Бог поможет Юле и Игорю выздороветь!
LadyLovе• 01 февраля 2014
Нужно поддержать тему!
LadyLovе• 01 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Мы тут всей семьей за них просим Бога.
Танюша, молодец, что тему создала
автор Balovana • 01 февраля 2014
Ответ дляLadyLovе
Танюша, молодец, что тему создала
Главное - успеть!
Дай Бог!
Людмила BONO• 01 февраля 2014
Скорейшего выздоровления!
habba• 01 февраля 2014
Добрый вечер!
habba• 01 февраля 2014
Какое несчастье(((((((
habba• 01 февраля 2014
Будем верить и надеяться, что всё будет хорошо
habba• 01 февраля 2014
Юле и Игорю желаю скорейшего выздоровления!
habba• 01 февраля 2014
Какая красивая пара! Всё должно закончится хорошо!
habba• 01 февраля 2014
Мы успеем!