HelloKitty18• 18 декабря 2022
Так, знаю, що там красиво, але фотографія не передає повністю красоти.
english book• 18 декабря 2022
Ми дочку там похрестили.Я навіть не знала ,що церква діюча,думала що вона більше як музей.Для мене вона завжди особливою була.Мабуть із за краси,та розташування.Всіх,хто приїздив до Києва, всіх туди зводила).
Алина-1240• 18 декабря 2022
А я смотрю на ту брущадочку и спуск тот вспоминаю...зимой в гололед как там склизко
МаргаритаЛьвовна• 18 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
я там только летом бывала.
но в сети есть эпическое видео, как ребенок старательно по гололеду пытался идти в школу. там местные, наверное, очень упорные люди)))
МаргаритаЛьвовна• 18 декабря 2022
Ответ дляМарія В
А що вибачаюсь там колоритного?)
так не понять. ее надо смотреть вживую, у подножия и задирая голову. либо стать, наоборот, повыше на спуске.