Somik• 18 декабря 2022

Вечірня Андріївська церква, ну казкова

AnnaOst• 18 декабря 2022
Ответ дляSomik
Ще погуляєте) не плачте
Знаєте ессе (ст це оповідання?) Про двері в літо? Я знаю що ті двері, щоб погуляти моїми довоєнними маршрутами, я вже ніколи не відчиню.
begovelik• 18 декабря 2022
Ответ дляМарія В
А що вибачаюсь там колоритного?)
Где? В Харькове?
Алина-1240• 18 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
я там только летом бывала.
но в сети есть эпическое видео, как ребенок старательно по гололеду пытался идти в школу. там местные, наверное, очень упорные люди)))
Я в Киеве редко бываю ,но зимой именно там чуть раз 6 не упала и не убилась...как увидела,аж вздрогнула
нова_Я• 18 декабря 2022
а в Києві є зараз вуличне освітлення звичайне, фонарі?
руала• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
не занурюйтесь так глибоко у сум!
руала• 18 декабря 2022
Ответ длянова_Я
так
нова_Я• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
щось так печально. Я ось навпаки подумала, що після війни знов приїду в Київ і пройдусь тим Узвозом
AnnaOst• 18 декабря 2022
Ответ дляруала
не занурюйтесь так глибоко у сум!
Та я взагалі намагаюся не згадувати те що було до. Але як бачу фотографії знайомих місць ’домашніх’ то накриває
Ми до центру переїхали жити восени, в місце де я мріяла жити всі роки що жила в Києві. Так мені там добре було ті кілька місяців.
AnnaOst• 18 декабря 2022
Ответ длянова_Я
Я теж обов´язково пройдуся, але жити туди вже не повернуся точно.
руала• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
ще буде добре!
автор Somik • 18 декабря 2022
Ответ длянова_Я
Дивлячись де. Далеко не всюди
Элочка LA• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Вт десь там живёте близко? Вже не перший раз викладаєте фотки з андріївського і з того району. У мене кожен раз серце за домом стискається(
Ви також з Подолу?
Люблю свій район.
Элочка LA• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Не плануєте повертатися взагалі в Україну?
AnnaOst• 18 декабря 2022
Ответ дляЭлочка LA
Та я про квартиру в центрі Києва де жили до війни) про Україну не знаю
AnnaOst• 18 декабря 2022
Ответ дляЭлочка LA
Ви також з Подолу?
Люблю свій район.
Я на горі жила над Подолом
Элочка LA• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Я на горі жила над Подолом
Над Житнім ринком гора? Приватний сектор?
Але, судячи з попередньої відповіді то на Лук´янівці? Невже попали в ваш будинок?
Элочка LA• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Я на горі жила над Подолом
Ой, трохи не так написала. Мала на увазі вулицю Лук´янівську.
Але думаю, що помиляюсь , бо одразу згадала ще одну гору над Подолом ;)
Не хочу нав´язувати вам свій світогляд і лізти в душу, але не відмовляйтеся від здійсненої мрії. Може приїхавши зрозумієте, що двері в те літо такі відкрилися. А такими як були, ми не будемо після жодної травмуючої обставини.
Элочка LA• 18 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Мої домашні довоєнні маршрути. Пейзажка, Андріївським на Поділ, Львівська площа, Ярославів вал, базар на Лук´янівці. Піду плачу і ляжу спати(
Ви з мікрорайону В...ка ?