Стервочка• 18 декабря 2022

Покупка квартири на ЗУ. Ризикнули б?

Результат:
вже голосів: 574
377 (65.68%) Чекати бо фіг зна, як далі буд
197 (34.32%) Можна купувати
как тебе такое илон маск• 19 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
’Своїх’ віднесла до ’критичної’ і всі ліміти вони прожирають, більшість людей світло бачить біля 6 годин на добу.
Наприклад, кого своїх?
Краля-Галя• 19 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
100% даже дома в забитых селах, что до войны стоило до 15 тыс, уже от 30 тыс. причем реально без газа с грубкой с облезшим ремонтом. однцшки во Львове от 50 тыс в новостроях
Это вы пошутили?
Однушкс за 50 уже не один год.
В селах тоже , даже 100 км от облцентра дома есть недешевые.
В нас есть дом в таком селе и я знаю цены.
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
Іноді читаю дивні речі про ЗУ,ніби вона гірша за Европу

а вы умеете хорошо изъясняться?
Удалено администрацией...
Пингвинчик сизокрылый• 19 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
ЗУ это запад Украины, в Украине сейчас война, действительно и чем европейские страны лучше?
Там треба вчити мову, а тут і так зійде
Кукусик• 19 декабря 2022
Ответ дляКраля-Галя
От немісцеві чогось вважають що піднялись ціни., а ми, хто тут живе, знаємо що вони і були такими. У нас житло дешевим не було ніколи.
Треба ж полити брудом.Люди просто не розуміють що і до війни тут жили не бідно.Оренда доречі також не змінилася,просто в гривнах по новому курсу.в доларах як і була
Бабульция• 19 декабря 2022
Ответ дляФигура мечты
Я живу тут уже с самого первого дня войны, мы сначала снимали тут, потом купили, всё отлично. Люди хорошие, экология в сто раз лучше Киева, мне нравится.
Но я не из тех кто придумывает страшилки про ’запад’ или ’восток’.
Переехало множество людей и многие купили жильё.
А где именно? ЗУ - понятие растяжимое. Это и Волынская, и Львовская, и Франковская , и Черновицкая обл. Но я люблю Закарпатье. Там бы купила. Но, наверное, очень дорого. И, кстати, люди везде разные.
У кого такое было• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Аха))) смішно…
Зараз самий класний час.
Моніторимо з чоловіком - ціни падають. Звісно якщо долари до скачка курсу були. Після війни знову піднімуть.
Люблю Поумничать• 19 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Я живу в Івано-Франківську,нащо ви таке пишете? У нас вчора цілий день світло було,виключили на 1,5 год ввечері.Сьогодні з 9 до 13 не було,потм в 16 викл до 20:00. Далі світло є аж до ранку. Влада нормальна для мене цілком.То ви ще ,певно, не бачили дійсно хапужну.
Щооо???
Франківськ на завтра: 4 год світла вночі, коли всі сплять, 2 вдень, 2 ввечері!!!
КликОЛЬКА• 19 декабря 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Наприклад, кого своїх?
Через кілька днів на всіх телеканалах побачите.
Все буде Україна• 19 декабря 2022
Ответ дляКраля-Галя
А я місцева точно знаю, що піднялись, бо теж дивлюсь пропозиції. Говорю про Львів і область.
Веселая моль• 19 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
в тому то і справа шо терплять але терпець урветься , бо усьому є межа
То що ж зроблять. Ну, от кінець терпцю і ? Що робитимете?
Кофе в лобби• 19 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Нет конечно. Не смогла бы там жить.
почему? если большой город как Львов, то очень красиво и все приветливые, но очень предприимчивые конечно, цены прямо порадовали на аренду. каких-то диких традиций и обсуждений я не заметила, как тут пугают. Мы жили в пригороде Львова, то транспорт лучше и дешевле чем у нас в пригороде Киева
Нарисовалось• 19 декабря 2022
Ответ дляЗастряла
Вовка боятися - в ліс не ходити.)
Розбомбити можуть і гроші під матрацом, як інфояція їх не з‘їсть. Треба жити прямо тепер.
Зараз якраз час купувати, бо ціни знизились. З літа 2023 будуть знову ціни космос.)
Яка ж ви оптимістка)
КликОЛЬКА• 19 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Щооо???
То вона з тих, блатних у Парусі напевне.
Люблю Поумничать• 19 декабря 2022
Ответ дляФигура мечты
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Він такого не говорив.
Казав. Про наступ великий. Тільки точно не сказав де і коли.
Пацан к успеху шел• 19 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Дивно, я в райцентрі, світло маємо 2/4, при чому найгірше що виключають наше підприєство і люди можуть залишитися без роботи, бо виходить 3 робочі години в день
Ответ дляКрем для арбуза
Залужный тоже не в своем уме?) Вам виднее, чем ему?)
Я би вас, вибачте, виправила!
Залужний не обіцяє, він не зелебобий абрестович.
Залужний не виключає один із можливих оперативних варіантів.
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
Мда...прям здивували
Люблю Поумничать• 19 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Та вже і Сашка бо жалілась чи хто там-на шкоду вимкнень для натурального паркету 😂
Ответ дляКликОЛЬКА
Скоро буде перевірка відповідних органів і все оприлюднять. Бо я що - я ббс звичайне.
Такі списки під грифом секретно, дамочко!
Списки критичних ніхто не оприлюднює
Зубная фея• 19 декабря 2022
В Украине покупать не стоит,поверьте.
Западная тоже небезопасна...еще то света нет,то еще что то.
Kusalochka• 19 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
Ну какой большой? 300 тыс после 3 млн? Это все маленькие скучные города. В Украине мне комфортно только в родном Киеве и любимой Одессе. Подозреваю Харьков бы зашел. Но я никогда там не была.
Фигура мечты• 19 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Удалено администрацией...
Море Счастья• 19 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
До якої ви черги належите?

📣Графік вимкнень на 19 грудня
Диспетчером НЕК ’Укренерго’ на 19.12 обсяг доведеного нічного ліміту є близьким від попереднього і становить 199,86 МВт, а ось денний є меншим від обсягу ліміту попередньої доби на 4% і становить 264,24.
Через зменшення денного ліміту і прогнозований ріст споживання у робочий день, вимкнення наступної доби буде за схемою 4х2.

Орієнтовно:
💡1 черга
Підчерги 1.1, 1.2:
- З 01:00 до 03:00, з 06:00 до 10:00, з 12:00 до 16:00 та з 18:00 до 22:00 - підчерги будуть вимкнені

- З 04:00 до 06:00, з 10:00 до 12:00, з 16:00 до 18:00 та з 22:00 до 24:00  - підчерги будуть з електропостачанням

- з 03:00 до 04:00 - підчерги будуть з електропостачанням за умови дотримання лімітів. За їх недотримання можливі вимкнення.

Підчерги 1.3, 1.4:

- З 00:00 до 04:00, з 07:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00 та з 18:00 до 22:00 - підчерги будуть вимкнені

- З 04:00 до 06:00, з 10:00 до 12:00 та з 16:00 до 18:00 та з 22:00 до 24:00 - підчерги будуть з електропостачанням

- з 06:00 до 07:00, з 15:00 до 16:00 - підчерги будуть з електропостачанням за умови дотримання лімітів. За їх недотримання можливі вимкнення

💡2 черга

Підчерги 2.1,2.2:

- З 02:00 до 05:00, з 08:00 до 11:00, з 14:00 до 18:00 та з 20:00 до 24:00 - підчерги будуть вимкнені

- З 00:00 до 02:00, з 06:00 до 08:00, з 12:00 до 14:00 та з 18:00 до 20:00 - підчерги будуть з електропостачанням

- 05:00 до 06:00, з 11:00 до 12:00 - підчерги будуть з електропостачанням за умови дотримання лімітів. За їх недотримання можливі вимкнення

Підчерги 2.3, 2.4:

- З 03:00 до 06:00, 08:00 до 12:00, з 14:00 до 18:00, з 20:00 до 23:00 - підчерги будуть вимкнені

- з 02:00 до 03:00 та з 23:00 до 24:00 - підчерги будуть з електропостачанням за умови дотримання лімітів. За їх недотримання можливі вимкнення

💡3 черга

Підчерги 3.1, 3.2:

- З 00:00 до 01:00, з 04:00 до 08:00, з 10:00 до 14:00, з 16:00 до 20:00 та з 22:00 до 24:00
- підчерги будуть вимкнені

- З 02:00 до 04:00, з 08:00 до 10:00, з 14:00 до 16:00 та з 20:00 до 22:00 - підчерги будуть з електропостачанням

- з 01:00 до 02:00 - підчерги будуть з електропостачанням за умови дотримання лімітів. За їх недотримання можливі вимкнення

Підчерги 3.3, 3.4:

- З 00:00 до 02:00, з 04:00 до 08:00, з 10:00 до 14:00, з 16:00 до 20:00 та з 23:00 до 24:00
- підчерги будуть вимкнені

- з 22:00 до 23:00 - підчерги будуть з електропостачанням за умови дотримання лімітів. За їх недотримання можливі вимкнення

Також, для зменшення навантаження на мережу в години пікового навантаження, до вимкнення може бути застосована 4 черга.

⚡Знеструмленою підчерга 4.1 буде з 07:00 до 12:00 та з 15:00 до 20:00.

⚡Знеструмленою підчерга 4.2 буде з 10:00 до 17:00, але при цьому кожен споживач буде без електроенергії не більше 5 години в цьому проміжку

❗В години увімкнень просимо споживати електроенергію економно – від цього залежить можливість дотримуватись графіків.

☝Дізнатись свою чергу можна за особовим рахунком: https://energypay.oe.if.ua/GAVTurnOff/ або у чатботі Viber https://chats.viber.com/oeifuabot. Також у VIBER під кнопкою «Перегляд активних вимкнень» можна дізнатися орієнтовний час увімкнення.
Для чого це сюди тягти? Ми 4та черга,я написала вам ,як було вчора і сьогодні.І не видумуйте нічого,хіба що у вас так виключають.
Ответ дляКликОЛЬКА
Та я не шукаю. Я її на власні очі бачу. Чи я не знаю які в нас об´єкти критичні і хто на якій лінії :))) я ж кажу - тиждень-два і будуть офіційні висновки, і сюжет і журналісти - все буде.
Удалено администрацией...
Баррикадница• 19 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
то для вас , нормально а ви других не бачите , 4 години нема , 2-є і так в більшості , просто ви привілегіровані , і людина не бреше , робиться бардак , бо вам світла до хрена дають а решта груп без світла
КликОЛЬКА• 19 декабря 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Списки критичних ніхто не оприлюднює
Оприлюднять тих, кого неправомірно віднесли до критичної.
І критичну також оприлюднять. Яка ще проблема?
Рильце в кокаїні?
Невидимка Майя• 19 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Ну тоді тим паче краще купити житло в Європі, ніж на ЗУ
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
В Украине покупать не стоит,поверьте.
Теж так думаю,що зараз страшно, бо невідомо, як далі буде, хоча на сайті міста оголошень багато і на дверях підїздів ,з темою ’куплю квартиру в вашому будинку’.