Стервочка• 18 декабря 2022

Покупка квартири на ЗУ. Ризикнули б?

Результат:
вже голосів: 574
377 (65.68%) Чекати бо фіг зна, як далі буд
197 (34.32%) Можна купувати
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Казав що готується на великий наступ. Чи то на Донбасі, чи то на півдні. Не виключає, що й на Киів підуть. Попередньо кінець січня-лютий. Для нас краще в березні.
Но хлопці чекають. Це вже не лютий цього року. Вже готові, навчені і озброєні
Я чомусь Нового року боюся,як побачу що вони в Грозному на НР влаштували(((
Коробка с карандашандрами• 19 декабря 2022
Ответ дляАноним Завхоз
Слухайте,не цікаво мені вам пояснювати, географію чи що повчіть,бо як ті орки під Києвом заблукали,так і ви в горах.
Набор слов.
У кого такое было• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви б ще про Харків розповіли чи Херсон.
Ну, а що робити? Після війни тут такі ціни будуть, що космос. Є ризики завжди. Війна в країні.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Так я не про Польшу. Багато купите в Нідерландах, де тільки земля під будівництво 1.5 мільйони?
Мені там не цікаво. Я тепло люблю. Но для приклада в Фінляндії за третину ціни можна купити))) дуже великі рейтинги в країни…
ПС Польщу для себе не розглядаю зовсім.
Закидай меня камнями• 19 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
+1000
Еще подстраиваться под них, хрена.
Хотя через какое-то время они и сами будут подстраиваться под новые условия.

Лучше дальше валить.
Під кого підлаштовуватися?
Такі ж люди, як і всюди. Як придумують щось
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Набор слов.
Для вас так ,у вас проблеми з мовою та знанням класів гірських та рівнинних ландшафтів ЗУ.
Кукусик• 19 декабря 2022
На рахунок критичної інфраструктури тут дебати,але чомусь школи відключають,хоча це критична інфраструктура.В нашій кожного дня по графіку.Їдальня вже місяць не працює.Поряд будинок стоїть звичайний.в якому не відключають.Багато будинків мають резервну лінію,до якою автоматом підключаються коли вирубають світло.Деякі підключились до них за хабар,деяких на єтапі будівництва забудовник підмазав.Такий безлад через те,що раніше підключали все через одне місце постійно вбухані електрики,яким було все одно і ніхто їх не контролював.Ніхто ж не знав зо буле війна.Половину будинків відключають дистанційно з пульта,іншу половину потрібно виїхати і відключити вручну.На місто 400000 населення три іржаві бобики.які ще заправити потрібно.Тому і вирубають з пультів кого зручніше
Закидай меня камнями• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ПС Польщу для себе не розглядаю зовсім.
Тепло це південь. Там ціни не знаю.
Пингвинчик сизокрылый• 19 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Так а що він мав на увазі, скажіть будь ласка, бо я зрозуміла так що буде наступ.
І що зробили з цією інформацією?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляАноним Завхоз
Активно про Петріот говорять. Щось мені здається, що до НР в нас буде чим здивувати тих мразів. Будуть їм фейерверки в новогодню ніч
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дай Господь, щоб порадували нас,дай Бог!
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляУ кого такое было
Для мене Дніпро в активній зоні. Я там цін навіть не знаю. Може і скидають.
Йцфыяч• 19 декабря 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
І що зробили з цією інформацією?
Я нічого, а що можна з цим зробити?
Ответ дляАноним Завхоз
Оставьте свои нравоучения мужу. С вами неприятно общаться. Пишите о проблемах, а транслируете их на других. Ничем вам помочь не могу, сорри.
У кого такое было• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В активній( А коли не в активній, то ціни трошки менші Києва.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляКукусик
Критична інфраструктура це та, яка забезпечує життєдіяльність міста чи країни. Ні школи ні садочки до неї не відносяться.
Ну і ви про вимкнення електрики знаєте стікі, скількі я про роботу з Петріотом.
Пингвинчик сизокрылый• 19 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Я нічого, а що можна з цим зробити?
Проаналізувати і зробити висновки.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляУ кого такое было
Я б не ризикувала. Прилітає там регулярно, Нажаль😢
хай би тим сукам- кацапам щосекундно так прилітало
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Тепло це південь. Там ціни не знаю.
Піднялись. Но в порівнянні з Ужгородом- безкоштовно
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Те, що Укренерго доя стабілізації системи виділяє на кожну область ліміти.
Розподіляє ті ліміти між абонентами обленерго і ОВА.
В нас всі все знають - за ₴₴₴ відносять до ’критичної’ інфраструктури і не вимикають. Це називається мародерство.
Котельні не працюють, в дитячих садочках температура 8 градусів.
наша ’попадя’?
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ дляМалая еще та
Піднялись ціни.
Аналогічно і ми свою продали по довоєнній ціні. Піднялися в ціні новобудови, за рахунок інфляції.
Закидай меня камнями• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В Італії у моря можна купити дешевше, ніж в Ужгороді?
Піду подивлюся ціни.
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Та як не піднялись
🤦‍♀️
Відсотків 30-40 точно від початку війни
на що піднялись на 40%?
Миссис Буркул• 19 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
+1000
Еще подстраиваться под них, хрена.

Лучше дальше валить.
Ідіть під орків підлаштовуйтеся.
Аноним Завхоз• 19 декабря 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Навзаєм!Теж не люблю глупих людей, почитайте для розвитку,прощаю!
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Щооо???
Франківськ на завтра: 4 год світла вночі, коли всі сплять, 2 вдень, 2 ввечері!!!
Ми в Чернієві, то ще гірше. Сьогодні, як на диво, трохи краще
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
То вона з тих, блатних у Парусі напевне.
ну, тоді зрозуміло)))) у неї там ’стратегічні’ сусіди))))
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Такі списки під грифом секретно, дамочко!
Списки критичних ніхто не оприлюднює
зараз взагалі шикардос, навіть розпорядження не публікують, все шито-крито
МамаБест• 19 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Несприйняття переселенців, зокрема, за мовним показником-це не лякалка, а факт.
Ну принаймні, на Галичині - точно.
Якщо що, я впо першої хвилі 14 року і відчула все це на власній шкурі.
А тепер, маючи Франківську прописку, скажу відверто-бісять вузькощелепні
А при чому прописка?)) Шо таке в Україні дає прописка?
Божья коровка• 19 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
бо вона в такій групі шо іх майже не виключають , вот із за таких в нас по 2 години світло
Хай ще таксу напише)))