Klounessa• 19 декабря 2022

Будете ли вы праздновать новый год в этом году?

Вижу как знакомые не хотят отмечать в этом году новый год из-за войны и стало интересно, будут ли вообще отмечать его?
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Щасливо виносити і легко народити! І здоров’я мамі та малечі!
Дуже дякую
PORKA• 19 декабря 2022
Конечно отмечаем, рождество вдвоем,Новый год с друзьями, как обычно) потом на старый новый год возьму отпуск на пару дней и на природе отметим)
Бывает и такое• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
ДЯкую. В моєму випадку саме чудом можу це і назвати. Бо ну ніяк не могло воно статися.
Так, ніколи не зламають. Всеруться. Наші діти будуть жити в мирі. Скоро. ДЯкую нашим хлопцям на фронті.
Українська нація, як фенікс. Нас не знищив Голодомор, не знищили сталінські ГУЛАГи і Сандармохи, не знищили бандерівський дух кляті совіти, і тепер не знищить московська орда
Бывает и такое• 19 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Які? Подивилася: топ новорічних фільмів - всі про Різдво.
До речі, кинула собі в закладки, поділюсь тут
Кращі нові фільми про Різдво 2019, 2020, 2021 і 2022 року
https://joy-pup.com/ua/movies-ua/krashchi-filmi-pr...
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Молю Бога, щоб лиш наші діти вже не знали, хто то такі ті рашисти і московити. Хай залишаться в історії назавжди.
Бывает и такое• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
І я теж, клята росія має згинути, як свого часу згинув клятий ссср
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
У мене скромне питання, росія всіх заставляла розмовляти російською, знищувала твори, письменників, бібліотеки, щакривала укр школи, пропаганда росмови. Суть питання, чому ви пишите російською? Бо так сказала росія?
Ні, бо так навчилися. Я теж, через російську мову скрізь в моєму житті, з великими труднощами переходжу на українською. Через те, що освіта здобута російською, складно думати українською.
Не сперечаюсь, що існують люди, для яких це легко. Мені, і безлічі інших людей це не легко. Я, наприклад, і англійську так і не вивчила....... Хоч і вчила ще додатково.... А ось улюблена математика хоч зараз
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Про це і я, фільми про Різдво.
Невидимка• 19 декабря 2022
Будемо. Діти мають право на радість. І вонючі кацапи нас не зламають.
Непогодка• 19 декабря 2022
Ответ дляPORKA
А у вас все друзья дома, никто не уехал?
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
Пф, ми спершу відкладали, потім нам сказали, що навряд чи вийде йдіть на еко. Тай і вік. І я насправді раділа, що у нас нема дітей коли то все почалось. І ми були впевнені, що дітей у нас вже не буде, бо ж лікарі так сказали. Ми думали про всиновлення після війни. Якби були то за 12 років вже б якось народились. Ага, десь там на небесах сильно посміялись з нас. Секс був 1 раз в місяць, і не в овуляцію. І коли мені на узд сказали, (а я пішла робити узд, бо сильно боліло в боку і вже готувлась по операції вирізати кісту) що кіста є, і вагітність є, я чуть з кушетки не злетіла разом з датчиком в одному місці. Я вже 4 місяць в шоці. Страшно. Дуже. Але аборт рука не підніметься зробити, чи то пак ноги не розсунуться. МАбуть там на небесах краще знають, чому вона саме в цей час прийшла, а не тоді коли все було дууууууже добре.
Справжнє диво Бажаю вам легкого та радісного батьківства!
Вибачте, а скільки років вам
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Вибачте, а скільки років вам
39 .

Дякую!
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
39 .

Дякую!
Та ви ще молода! Так що не лякайтеся!
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Та ви ще молода! Так що не лякайтеся!
О, ци Ви мені перша написали, що я молода ))). ДЯкую.
Бо відколи хожу здаю аналізи і лікарів, то вони на мене дивляться ніби мені 60. Щей таке безголовя надумало на старості у війну вагітніти
автор Klounessa • 19 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А ви теж святкуватимете?
Це якийсь моніторинг? Чи як гадати, якщо спеціально зареєструвалися для опитування.
Буду, мені просто стало цікаво почути думку людей стосовно цього
автор Klounessa • 19 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Нет, не будем. Для меня это не праздник не дома, без моей елки, моих любимых игрушек и всего остального. Мы в эмиграции вынужденной. Пока так.
Жаль, надеюсь в новом году у вас все сложится хорошо
автор Klounessa • 19 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
не хочу, но буду. ребенок требует. а вообще жизнь сейчас для меня полное дно. Жить неохота, не то что праздновать.
Надеюсь в новом году у вас все сложится лучше
автор Klounessa • 19 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Матрешек гребанных. Не стоит многоточием заменять
Расплодилось этих тварей здесь тьма
Ну да мы матрёшки
автор Klounessa • 19 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Я вот не пойму, зачем вы беседы беседуете с явными матрешками? Ау…
А я вот не пойму, почему вам матрёшки так не дают покоя?
Инста_Богиня• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
Яка шикарна новина! Все у вас буде добре!
Гореотума• 19 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
Русня (ссср) украла у нас Рождество 25 января и святого Николая, а впарила Новый год и деда Мороза.
А мову у вас тоже украли?
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
дякую
автор Klounessa • 19 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Прийміть вітання діти -це чудо! І приходять вони до нас тоді, коли найбільше нам потрібні. Життя не можна відкладати на потім , будьте щасливі!
Ніколи кокошники ( слышите ,клоунесса и компания ) не зламають нас! Ніколи і нічим !
Хто вас збирався ламати я навпаки підтримую людей і хочу щоб вони були щасливі, з чого ви взагалі взяли що я не українка?
Скелет дыни• 19 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
Це дійсно диво! Ваша дитинка вас обрала! Мені моя менша в три рочки сказала, що коли була на небі, то побачила нас з чоловіком і обрала, щоб бути нашою донечкою! Тож я вірю, що дітки самі нас обирають, коли приходить час. Тож бажаю вам здоров´я та щастя!Та в свій строк зустрітися з вашою крихіткою. І хай все буде добре!
Гореотума• 19 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
И если не знали, СССР это не русня, а Армения, Азербайджан, Молдова, Грузия, Беларусь, Украина и пр. Опилки в голове неизлечимы
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляСкелет дыни
Дуже дякую за теплі слова. Вірю, що так і буде. Аби лиш мир і наша перемога якнайшвидше настала.
Леннон_Жив!• 19 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Ви все не правильно зрозуміли. У всіх державах перешли з юліанського на григоріанський і церква і держава. Тільки кілька православних церков з державами не захотіли, бо вперті.
Коли наші держави перевели на григоріанський - то потрібно було і церкву переводити. Але ту церкву ніхто і не питав, комуняки так вирішили, такі часи тоді були їм дуже потрібно було, щоб було не так, як у ’клятих капіталістів’.
Тому висновок: в не той степ занесло вас.
Я все это прекрасно знаю. Но вы утверждаете, что коммунисты захотели чтобы церковь осталась на юлианском календаре? Церковь в СССР преследовалась, в 1918 предполагалось, что в прекрасном коммунистическом будущем церкви вообще не будет, зачем им было вникать, когда праздновать Рождество, если это праздником не было? Иерусалимская церковь осталась на юлианском календаре тоже из-за коммунистов? Польская православная несколько лет назад вернулась к юлианскому календарю из-за кого? Что касается упертости церквей, я не большой специалист в религии, но если включить логику, многие церкви ориентируются на празднование Рождества, от него зависят даты других праздников. Церковь утверждает, что Христос родился 25 декабря по юлианскому календарю. Вот представим, что некто родился 1 декабря 2017 года по юлианскому календарю, с 2018 государство перешло на григорианский календарь, то есть 1 декабря наступит на две недели раньше, чем человек родился, год с момента его рождения пройдет не 1 декабря, а 14 декабря по григорианскому календарю, то есть ДР логичнее праздновать 14 декабря, это будет соответствовать 1 декабря по юлианскому календарю . Не знаю этой ли логикой руководствовались церкви, но не думаю, что они спрашивали коммунистов, тем более та же Иерусалимская церковь. Католические церкви в свою очередь отталкивались от празднования Пасхи, которая должна приблизительно совпадать с днем весеннего равноденствия. В любом случае в этих вопросах должна разбираться церковь. А что касается НГ, то это светский праздник, то что кто-то хочет пожрать мяса на НГ, не должно быть проблемами церкви, тем более, что большинство пост все равно не соблюдают. Вы слишком зациклены на СССР, церковь могла перейти на григорианский календарь вместе с государством, но не захотела. В других странах переход так же был не быстрым и сопровождался спорами, протестами и метаниями туда сюда еще задолго до коммунистов.
Губка Боб• 19 декабря 2022
Ответ дляСкелет дыни
Я чула цю теорію, що діти типу обирають самі. Але якщо чесно то не дуже вірилось. Десь за місяць до настання вагітності, весь час якісь були знаки, але я сильно на те не звертала уваги. Навіть якось до сусідки привезли онуків, меньшій 4 роки. Сказати, що вона мене знає дуже добре, ні. Ну знає дитина, чи бачила цю тьотю 4 рази. А тут вона побачила мене (я виходила з квартири) і каже бабусі, я у неї залишуся. Бабуля в шоці. А я шо, ну не виганяти ж мені дитину. От вона зі мною цілий день пробула. Ми разом прибирали, ліпили пельмені, мультики дивились, всі мої прикраси переміряли-перебирали, іграшок же в мене нема, потім пообідали і вона взяла подушку, лягла спати на денний сон щей попросила казочку прочитати. Бабуся прийшла її в обід забрати, бо їй не зручно ,кажу наїлась і спить. Бабуля в шоці, мама дитини в шоці, лише дитина так ніби вона в себе вдома зі знайомою дуже давно людиною. Чоловік сміявся після цього, каже, мабуть домовику сподобалось, що вдома є маленька дівчинка )))).
Побачимо, хто і як буде. Можливо і нас хтось обрав.
Дама-мадама• 19 декабря 2022
Обов´язково. Із сім´єю, ялинкою, новорічними стравами, іграми. Маю підозру, що частково в укритті, але в нас хороше укриття і гарні сусіди.
Вже прикрасила оселю, прибрала, купили декілька нових іграшок. Красиву верхівку, синьо-жовту, з соняхами.
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, я стверджую, що комуняки захотіли, щоб церква залишилася на юліанському календарі.
Щодо ’стверджує, що народився 25 по юліанському ’ - сам календар не точний! Таким чином у 2030 році різдво буде не 7, а 8 січня, а ще через пару сотень років буде у лютому. Так, люди багато чого ще не знали тоді. І коли вирахували точний рік - більшість перейшла на той ’правильний’ з більш точним розрахунком року. А деякі православні держави разом з церквами (!) не захотіли. Просто не захотіли. І все пояснення. Не приймалося питання переходу на календар окремо церкви і окремо держави.
Коли настав сересере і перейшли на григоріанський, то церква навіть встигла кілька разів відсвяткувати 25 грудня за новим календарем. Але потім комуняки постановили святкувати 7.
З приводу питання: зачем было внедрять если вообще не будет: але ж для чогось контролювали ту церкву, внвдряли туди свою агентуру.
З приводу польської:
’По́льська правосла́вна це́рква, або (правосла́вна) це́рква По́льщі) — автокефальна помісна православна церква в Польщі, яка посідає 12-е місце в диптиху автокефальних помісних церков. Використовує у своїй літургії візантійський обряд, польську, церковнослов´янську мови та юліанський календар, вона є частиною Східного християнства. Церква була створена в 1924 році для православних християн у східній частині країни, коли Польща відновила свою незалежність після Першої світової війни, і на вимогу сталінського режиму була перезаснована 1948 році’ - це з вікіпедії, і знову ж, сталінський режим вимагав? Про що це?
І далі про теперішнього мітрополіта, при якому було це рішення: ’Питання співпраці Сави та інших православних ієрархів з СБ було темою численних дискусій у Польщі 2009 року. Деякі віряни після оприлюднення цієї інформації вимагали відставки митрополита. ’ Так, він є прихильником Масковії, і, навіть деякі вважають, є їх ставлеником.