Кукарикуууууу• 19 декабря 2022
Олх доставка чи можна міняти ціну?
Після того,як покупець оформить,чи можу я поміняти ціну на меншу?
Кукарикуууууу
• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
Только до
А якщо в мене в оголошенні декілька товарів по різних цінах? Основну ціну міняти?
Лукава_Кiшка• 19 декабря 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Да, после оформления возвращать старую
Кукарикуууууу
• 19 декабря 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Да, после оформления возвращать старую
Ок, дякую
Уравнобешенная• 19 декабря 2022
Конечно можете. С покупателем договорились, сделку оформили, цену поменяли.
Мона_Лиса• 19 декабря 2022
Після того, як покупець оформить ОЛХ доставку, можна ціну міняти хоть більше, хоть менше. Але з покупця зніме стільки, скільки було на час заказу вказано. Якщо ви неправильно вказали ціну на момент заказу, то це тільки скасовувати замовлення і потім міняти ціну.
Уравнобешенная• 19 декабря 2022
Ответ дляМост_Устал
Автоматически заказ отменится
Неправда. Я покупаю три единицы товара, продавец суммирует и выставляет цену для меня, оформляем сделку, продавец меняет цену. Или я выплакиваю скидку на тот товар, который у продавца не в единичном экземпляре. В чем проблема?
Кукарикуууууу
• 19 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
Дякую
Кукарикуууууу
• 19 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
Дякую
Зам Ам• 19 декабря 2022
Ответ дляМанька Галченок
Цену можно менять, до того как покупатель оформил заказ
и после того тоже можно менять.