Черепаха Тортила• 19 декабря 2022
Приват и моно сейчас дают кредиты?
Анти-аноним• 19 декабря 2022
Моно даёт, я брала рассрочку буквально пару дней назад, но нужен лимит
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Приват оплату частинами дає точно, оформила минулого тижня.Кредити теж напевно є, тому що дзвонили з привату, пропонували певні умови кредитів, але було неактуально, тому не запам´ятала деталі.Знайомий хотів брати кредит на квартиру за програмою, звернувся до кількох банків, серед них приват, і усі банки відгукнулись, приват у тому числі.
ТигрЛьвович• 19 декабря 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Неделю назад оформила оплату частями Приват.
Это там где мин комиссия?
Расскажите где брали , в самом привате или в магазине где покупали товар.
Я хочу сделать покупки в рассрочку в Эпицентре
Zefirka0504• 03 января 2023
Ответ дляНоунэйм
Дают. Мне недавно монобанк 90 тысяч дал не знаю зачем
А я просила в монобанку 8000,бо мені потрібно терміново погасити МФО- не дали,написали,що кредитний ліміт - нуль