Кима_кепка• 19 декабря 2022

И все таки мы уехали, вернулись домой

Создавала тему, как бегали по прихисткам. Львов - офигенный город, лучший где я была, но ехать туда вникуда оказалось очень тяжело.. К сожалению, пришлось вернуться. Даже не домой, дом оккупирован, а временно приняла к себе родственница. Но что делать дальше - не имею представления. И да, на Николая подарила сыну поездку домой. Объяснила, что это типа подарок. Поддержите, сомневаюсь что я приняла верное решение..
Манька Галченок• 22 декабря 2022
Ответ дляЦвиринь
Я з Харкова тільки про двох людей знаю Гепа і Допа
А ще Зайцеву з аварією. Ніколи не хотіли там побувати, навіть не цікавилась ніколи як там.
Ви часом не з західної? Пам‘ятаю заїхали ми по роботі в Тернополь. Пішли до ресторану. А хазяїн питає - звідки ми. З Харківа - кажу. А він нам - ой, я чув шо то дуже грізне промислове місто. От наш Тернопіль - то діло.
По-перше чувак обісрав місто де ніколи не був, по-друге обісрав гостей свого закладу 😅

Манька Галченок• 22 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
А я хотела. Что странно, после Евро 2012 мечтала побывать в Донецке, на Донбасс арене, я люблю футбол. И тут - треклятая «русская весна 2013». Пред войной мне много лбдей хорошо я говорили про Харьков и его городской парк. Прям очень стала хотеть поехать туда. И тут - война и разрушения очередного прекрасного города нашей страны((( уже боюсь хотеть кудато..
Не хотели бы в Москву ? 😅
Цвиринь• 22 декабря 2022
Ответ дляМанька Галченок
Всі мої знайомі, котрі бували там, такої ж думки. Велике індустріальне місто з великою кількістю радянської архітектури. В чому його він був не правий?
автор Кима_кепка • 22 декабря 2022
Ответ дляМанька Галченок
Не хотели бы в Москву ? 😅
В детстве хотела))). Но как видим, не помогло!!
автор Кима_кепка • 22 декабря 2022
Ответ дляМанька Галченок
А де саме він «обісрав місто» або «обісрав гостей закладу»? Ну грізне промислове місто - що тут образливого?
Манька Галченок• 22 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Так він там не був і ви там не були , бо називаєте його грізним промисловим містом. Я думай це найчистіше місто в Украиїни. А ви не думаєте що це не дуже гарна ідея говорити гостям закладу що їх місто погане, а от Тернопіль. Я назавжди запам’ятала неприємні відчуття від його закладу