Пацаааааааан• 19 декабря 2022
У скільки років ви переїхали від батьків? А у скільки вийшли нв свій хліб?
Обижулька• 19 декабря 2022
У 24 разом з чоловіком і новонародженою донею. Але в квартиру, куплену батьками. Міцно стали на ноги років у 26-27
Интеллектуальные оладьи• 19 декабря 2022
В 16 почала працювати, в 19 поїхала закордон, спочатку працювати, а потім і пожити. Зрозуміло, що на допомогу батьків більше не розраховувала ніколи.
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Этого до сих пор не произошло (мне 34). Даже выйдя замуж и родив ребенка, я жила с родными
Зоя Жорівна• 19 декабря 2022
В 17,5… в 18 начала мало но зарабатывать, в 18-ушла на свои хлеба… бедненько, но свои
Ответ дляКоленная ложечка
Ви мене лякаєте. В мене зараз підлітки вже майже дорослі і я взагалі не бачу у них теж бажання ставати самостійними та покидати батьківський дім. Мене життя до цього не готувало...
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Да у меня было желание жить с мужем и ребенком отдельно от моих родных. Только вот ни я, ни бывший муж оказались не в состоянии это осуществить
Mashashula• 19 декабря 2022
З 13ти років кожного літа працювала. В 21 повністю перейшла на самозабезпечення, в 22 переїхала на з´йомну квартиру з подругою, через пів року переїхала в з´йомну сама.
Скользкая• 19 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Тоже самое, 44 года. Не стою на своих ногах.
Ответ дляКоленная ложечка
Ні, в молодості мені ні чоловік, ні тим більше діти потрібні не були. Я хотіла самостійності і свободи для себе.
Кили и Манджаро• 19 декабря 2022
З 18 працювала, з 19 жила окремо з хлопцем. 21-25 навчалася, знову жила з батьками, але фінансово окремо.
Нуждаюсь в общении• 19 декабря 2022
Впервые переехала к парню в 18. И потом периодически возвращалась и снова съезжала) это как считать?
Ну и на свой хлеб выходила, бросала, меняла, снова зарабатывала, а теперь на мужнином