Майская киска• 19 декабря 2022
Kerastase Elixir Ultime L´Huile. Чи насправді ця олійка для волосся вартує своїх грошей?
Якийсь стан зараз такий, в мене зникли всі мої матеріальні бажання, я навіть незнаю чого зараз хочу окрім одного. Чоловік сьогодні запитав, що я хочу на Новий рік, в мене давно вже закінчилась олійка для волосся, і в мене ніколи не було дорогої косметики чи засобів для догляду, а про цю я давно чула. Коштує вона своїх грошей? Чи краще на щось інше витратити гроші, бо я незнаю.. нічого не хочеться, це вперше зі мною таке, завжди було мільйон бажань. Дякую хто відповість.
Майская киска
• 19 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
В сравнении с тем, что вы раньше пробовали (фото выше), керастаз супер вау. Разницу вы увидите точно, а многие пишут не вау, потому что в таком ценовом диапазоне можно лучше найти, то же Давинес ои дешевле и эффективнее.
А який саме? Можете додати сюди картинку, бо я така шерепа, що можу замовити не те
Рюмка ДЗЫНЬ• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
В мене волосся не фарбоване, довге, коріння швидко жирніє, а кінці сухі. Хочу підстригти, але з цим відключенням світла вже два рази не змогла потрапити до перукаря. Шампунь в мене пантін інтенсивне відновлення вже багато років і бальзами різні зазвичай, якісь не дорогі
Давінес масло для абсолютної краси непогано, але дорого.
Може спробуйте це масло, воно дешевше
Майская киска
• 19 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Може спробуйте це масло, воно дешевше
Щиро Вам дякую, почитаю
Рюмка ДЗЫНЬ• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Щиро Вам дякую, почитаю
Спробуйте. Але мені здається, може вам краще якусь маску для волосся купити?
Майская киска
• 19 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Чи може маску. Я незнаю. В мене бюджет невеликий 1000 - 1500 грн., просто думала побалувати себе чимось хорошим і дорогим раз в житті
Сладкий лимончик• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Ой автор дезинформировала вас. Оно подорожало очень😳 я его брала последний раз за 680, когда керастаз стоил 1к, а сейчас начала искать картинку и цена меня поразила…… сорри, не знала, что Давинес такой дорогой стал… огогого
Незламна• 19 декабря 2022
Ответ дляЖерица ночи
Послухаю.шампунь мені дуже подобається і маска цієї фірми
А яка саме серія?підскажіть, будь ласка
Гу го гу го гу• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
У Вас дуже гарне волосся
Дякую, але це вже те, що залишилось. Ось те, що було раніше і це до речі з дешевим доглядом. Вік і психологічний стан теж впливають на стан волосся
Майская киска
• 19 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Нічого. Не страшно
Рюмка ДЗЫНЬ• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
То тоді краще маску купуйте і масло) Якщо лореаль профешнл, то в бюджет попадете )
Майская киска
• 19 декабря 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Все рівно густі і видно, що гладенькі і м´якенькі. Мені кінці край треба обрізати
Аленький носочек• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
І підкажіть, де краще його замовити? Щоб точно оригінал. В нас не продається, треба замовляти
Автор, воно звичайне, нічого такого… навіть олійка за 2000 грн-нічого такого…. З усього, що пробувала, рекомендую Lebel moist- це не олійка. Мені всі оліі сушать волосся, потім посічені, а купувала багато дорогого. Взагалі тільки похід до трихолога розкрив мені очі, бо я користувалась зрвсім не тим все життя
Ра ру ра ру ра• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Зрозуміла. Цікаво, чому ж так дорого, якщо не буде супер ефекту. Мабуть піду куплю звичайну олійку не дорогоу, щоб не розчаровуватися
Ждите акцию. Марка часто не дает. Я не в Украине. Вот по акции взяла как раз
Ра ру ра ру ра• 19 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Які маски Вам подобаються? Я почитала трохи, відгуки дуже різні
Мне в фиолетовой серии и бежевой. Но вот сказать, что я хочу еще купить. Нет. Не хочу.
Света С Приветом• 20 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Я купила шампунь и бальзам, еле допользовпла, никакое, тот же эльсев
Дякую
Отже не буду дарма витрачати гроші
ПАЦАНКА О• 20 декабря 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я про нього писала. Правда об’єм на декілька місяців цей
Це на кінчики?