Рассказница• 19 декабря 2022

Кінець зими близько. До весни залишився 71 день.

Вітаю зі святом! Якщо ви святкуєте сьогодні)
Чи якщо ви його взагалі святкуєте.
Алина-1240• 19 декабря 2022
И вас с праздником)
дамаБезСобачки• 19 декабря 2022
Обнадійливо) дякую) навзайм)
автор Рассказница • 19 декабря 2022
У нас в родині вже пару років святкують, але мій подарунок незмінний. Як у русні від Херсону
АнтиТроль• 19 декабря 2022
В мене сьогодні поганий настрій. Ніч не спала, прильоти, зв’язок, ресурси. Якесь повне виснаження і думаю, 71 день це вже не так і мало((((
Вездевлазиющая• 19 декабря 2022
Як швидко плине час… нещодавно Ваша тема на очі попадалась було 80 днів)
Ms. Dolly• 19 декабря 2022
А я сьогодні чи не вперше подумала, а що як це не закінчиться ні весною, ні влітку. Або ще гірше, русня виграє цю війну. Все ж може бути? Я весь цей час ще тримала позитив, а це щось накотило. Цього ж не може бути? Напишіть пліз ще раз, що цього не може бути
автор Рассказница • 19 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Це нормально. Так стрес виходить. Потім знов підйом іде. Тримайтесь!
автор Рассказница • 19 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Так, вже рік скоро. Вкрадений рік повноцінного життя у кожного в тій чи іншій мірі.
автор Рассказница • 19 декабря 2022
Ответ дляMs. Dolly
Звісно, не може. Якби не підтримка світу, то ми без особливого військового супротиву перетворилися б чергове ордло. А скільки грошей на нас витрачають, то це не просто так. Чому про гроші? Бо у захист наших життів не вірю. Тільки інтереси економік та окремих осіб. Ми розмінна монета, але тут за принципом ворог мого ворога - мій друг.
Брызжу ядом• 19 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Я не спала, читала тему зранку, як у вас гепало, бажала вам витримати це.
Брызжу ядом• 19 декабря 2022
Ответ дляMs. Dolly
Ні не може бути, не виграють. Саме на це і ставка, щоб зломити мирних. Відпочиньте, зранку все по іншому.
СhanelKa• 19 декабря 2022
Святкуємо
автор Рассказница • 19 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Святкуємо
Вітаю!
Вездевлазиющая• 19 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Так, цього року наче не було.
А зараз ще і погода така що наче повертає назад у лютий
Перемелица• 20 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Так, цього року наче не було.
В мене взагалі ніби час зупинивсь, безкінечне відчуття лютого місяця. Точно що життя на паузі. І це при тому, що я оптиміст, і вірю, що ми скоро переможемо. Мене, навіть, не лякає постійний переніс дат у прогнозах)). Але відчуття паузи постійне. Зараз намагаюся себе зібрати і таки відсвяткувати Новий Рік.
Перемелица• 20 декабря 2022
Нік влучний))
Все перемелиться, у першу чергу ворог)