черная мамба• Изменено 20 декабря 2022

Пшемисль та Жешув - є що подивитися?

Дівчата, хто є в Пшемислі та Жешуві, чи варто їхати туди на пару днів після Різдва перед НР? Чи будуть ще святкові ярмарки? Чи досить вони гарні в цих містечках? Хто може, накидайте фото, будь ласка
Хочемо трохи розвіятися з дітьми, тому більш далекі відстані не розглядаю.
Сфера влияния• 20 декабря 2022
Краще в Краків яи Люблін

Тепличная• 20 декабря 2022
Не знаю як ярмарки, але Жешув мені схожий на якесь с.м.т.
автор черная мамба • 20 декабря 2022
Ответ дляСфера влияния
Краще в Краків яи Люблін
а в Любліні гарно?
І загалі після Різдва ще є гарні локації і атмосфера? Чи вже все згортається?
Сфера влияния• 20 декабря 2022
Ответ длячерная мамба
а в Любліні гарно?
Гарно, гарніше значно ніж там де ви питаєте, ярмарки є, доки не знаю- погугліть
автор черная мамба • 20 декабря 2022
Ответ дляСфера влияния
Дякую. Справа в том, що гугл жодної інфи про ярмарки у Любліні не видає. У Кракові до 1 січня. Тому й питаю тут.
Вже взяла квитки до Перемишля. А далі буду думати, чи в Краків, чи в Люблін. До Люблина ближче - це плюс, але невідомо, чи є на що подивитися
Коренная киевлянка• 20 декабря 2022
Ответ длячерная мамба
а в Любліні гарно?
Немає, лише до Різдва. Потім лишають один-два будиночки до Нового року
Сфера влияния• 20 декабря 2022
Ответ длячерная мамба
Між Любліном і Краковом 2 години їзди, я б обрала Краків

Белоснежко• 20 декабря 2022
Краков лучше в закопане
Мороженная курица• 20 декабря 2022
Пшемишль -1 дня достатньо. Місто маленьке. Замок. Місто тихе та спокійне.
Чи будуть новорічні локацаї - не знаю, навряд.
Ми 6 числа їдемо в Краків на тиждень. Через Пшемишль. Але з одного потягу на інший майже.
O-Yumi• 21 декабря 2022
Мне Перемышль нравится. День погулять - само то. Вот здесь я подробно о нем писала https://greenvaliza.co.ua/peremyshl/
автор черная мамба • 24 декабря 2022
Ответ дляМороженная курица
Ви одразу брали квитки до Кракова, чи братимете вже на місці в Пшемислі?
Мороженная курица• 25 декабря 2022
Ответ длячерная мамба
Поки не знаю
Скоріш за все онлайн, як переїдемо кордон. Плюс 2 год...