Якщо людина вже отримала візу тимчасового захисту в Чехії і після цього отримала канадську візу CUAET або довгострокову візу для перебування понад 90 днів у іншій країні, їй буде відмовлено в продовженні тимчасового захисту.
Якщо людина отримала візу в Канаду, але не збирається туди їхати, тимчасовий захист в Чехії все одно буде скасований.
Існує думка, що такий крок зроблять всі інші країни ЄС.
Vittoria66• 20 декабря 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
Ви взагалі читали тему? Інші розглядатимуть таку можливість найближчим часом - існує така ДУМКА експертів, бо фінансові витрати на біженців тіжкі для всіх країн. Все логічно.
Хто, інші? Іспанія, Італія, як приклад, не виплачують ніякої допомоги українцям з тимчасовим захистом, та не надають соціальне житло. Так що витрат на утримання наших біженців в цих країнах не має.