Результат:
вже голосів:
315 (62.87%)
Буду жить в Украине
186 (37.13%)
Буду уезжать навсегда
Kristinka2106• 20 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Зробіть так, щоб випустили, чи не проблема
Не законно я не хочу!
Vitalinka1987• 20 декабря 2022
Ответ дляContento
Почему нет варианта ’до конца войны жить в Европе, а потом вернуться’. Вариант уехать навсегда звучит несколько самонадеянно, с учётом того, что защиту украинцам дают только временную и до конца войны).
підтримую. Таких людей, що зараз можуть впевнено поїхати на зовсім, дуже і дуже небагато
Ответ дляnabludatel
Як це не видно?
У вересні ЗСУ звільнило Харківську область, в листопаді - частину Херсонської разом з обласним центром.
А які за цей час досягнення у рашки? Взяли Павлівку?
Тенденція на нашу користь.
Павлівку не взяли, вона в сірій зоні, інфа з кацапосайту
nabludatel• 20 декабря 2022
Ответ дляowl62
Чудово.
А скільки воно свого мяса там поклали.
’Генії’ війни!
А скільки воно свого мяса там поклали.
’Генії’ війни!
Viktoria_St• 20 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Як це не видно?
Тенденція на нашу користь.
Гиркин в телеге такую простынь накатал постов на 10 как у них все плохо и какие они идиоты что убивают под Бахмутом остатки пехоты в то время как наши будут наступать когда выпадет снег.
Одяг та сумки• 20 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
А, что) война закончится, а я уже с правами) возможно, и рожу уже
я в первый день войны первый раж гараж сама открыла - муж повел обучать) Ездить езжу - а гараж открыть ... так что нужно искать плюсы во всем. Так что прорвемся. Останутся самые стойкие
мини пельмешка• 20 декабря 2022
Війна не на роки.
Бо не буде нас ніхто стільки фінансувати.
І в рашки запаси зброї не на 10 років. І не треба мені писати, що Іран постачає, заводи працюють і т.д. Це зовсім не ті темпи виробництва, щоб прям вистачило на роки. Інакше вони б не розконсервовували якусь древню зброю. Ну і не просили б ні в кого, особливо б у якихось африканських країн.
І блін, 50% раніше захоплений територій вже деокуповані. Тобто, по вашій логіці, 50% звільнили зараз, а другу половину розтягнуть на роки?)
А наступ з білорашки це тупо нагнітання.
Не хочу я вірити, що це на роки. Може, ця думка гріє тих, хто сидить на виплатах, я не знаю.
Anna27021990• 21 декабря 2022
Ответ дляAmira-a
Наша власть, которая игнорирует Конституцию и не выпускает мужчин
А вы петицию создайте.Очередную.Вдруг поможет.