Шкала Радощів• сегодня в 17:05
Норвегія скасує колективний захист для українських чоловіків 18-60
Лейбористський уряд Норвегії посилює умови проживання для переміщених осіб з України. Українські чоловіки віком від 18 до 60 років, за окремими винятками, більше не отримуватимуть тимчасового колективного захисту. Про це повідомило Міністерство юстиції Норвегії.
Із осені 2025 року країна фіксує зростання кількості молодих українських чоловіків, які прибувають до Норвегії. Наразі держава прийняла найбільше українців серед скандинавських країн.
Міністерка юстиції та громадської безпеки Астрі Аас-Гансен від Лейбористська партія заявила, що імміграція має бути контрольованою, сталою та справедливою. За її словами, щоб уникнути непропорційно великої частки прибулих, необхідно посилити підхід до надання захисту.
Уряд планує винести на консультації пропозицію, відповідно до якої чоловіки з України віком 18–60 років більше не отримуватимуть дозвіл на тимчасове проживання на основі групової оцінки. Натомість вони зможуть подавати заяви на притулок за загальною процедурою.
Міністерка праці та інклюзії Керсті Стенсенг зазначила, що Норвегія не повинна приймати більше людей, ніж здатна інтегрувати. За останні роки муніципалітети країни розселили майже 100 тисяч українських переселенців. Водночас низка громад повідомляє про навантаження на місцеві служби та нестачу житла.
Посилення правил стосуватиметься лише нових заявників і не вплине на тих, хто вже має тимчасовий колективний захист у Норвегії. Винятки передбачені для чоловіків, які документально звільнені від військової служби або не здатні її проходити, осіб, евакуйованих у межах програми медичної евакуації, а також для чоловіків, які є єдиними опікунами дітей, що перебувають із ними або проживають у Норвегії.
Карусель-весель• сегодня в 17:06
Ответ дляШкала Радощів
Маю надїю що и жіннкам теж скасують.
Ох вам сейчас беженки навалят
Шкала Радощів
• сегодня в 17:06
Ответ дляКарусель-весель
Ох вам сейчас беженки навалят
Правда вона така!
Карусель-весель• сегодня в 17:07
Ответ дляКоролеВешна
Скасувалка еще не отросла.
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• сегодня в 17:07
Ответ дляШкала Радощів
Маю надїю що и жіннкам теж скасують.
Удалено администрацией...
Шкала Радощів
• сегодня в 17:07
Ответ дляКоролеВешна
Скасувалка еще не отросла.
Норвегі знать що роблять
Love_Love_Love_• сегодня в 17:08
Ответ дляШкала Радощів
Норвегі знать що роблять
хто такі норвегІ?
Шкала Радощів
• сегодня в 17:08
Ответ дляLove_Love_Love_
хто такі норвегІ?
Водночас низка громад повідомляє про навантаження на місцеві служби та нестачу житла.
Карусель-весель• сегодня в 17:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
На форуме две главные патриотки: вы и Борисфенка
только почему-то вдали от Украины
жінка незаміжня• сегодня в 17:09
Так только новым, на тех кто раньше приехал не распространяется. Короче как всегда, кто первый встал - того и тапки. Больше такого приема как в 2022-2023 не будет.
Шкала Радощів
• сегодня в 17:09
Ответ дляКарусель-весель
только почему-то вдали от Украины
Чим далі від України, тим більше патріотизм в наших жіночок.
Love_Love_Love_• сегодня в 17:09
Ответ дляКарусель-весель
только почему-то вдали от Украины
Удалено администрацией...
Шкала Радощів
• сегодня в 17:09
Ответ дляжінка незаміжня
Давно вже цю лавка треба було прикрити, кормуха для бомжів
Love_Love_Love_• сегодня в 17:09
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Карусель-весель• сегодня в 17:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Иди судочки складывать ,фитоняшка 75 кг
Карусель-весель• сегодня в 17:10
Ответ дляжінка незаміжня
Проныры из Ровно, Мукачево и Житомира пролезли первые
Love_Love_Love_• сегодня в 17:10
Ответ дляКарусель-весель
Иди судочки складывать ,фитоняшка 75 кг
Вже пора якийсь новий висер придумати, а ти все зі старими носишся
жінка незаміжня• сегодня в 17:11
Ответ дляШкала Радощів
Украинцам как всегда виднее что делать и как жить в Норвегии.
Сейчас уже нечего ловить, кто не успел - завидуют громко в соцсетях
энциклопУдия• сегодня в 17:11
Ответ дляШкала Радощів
А чего вы такая злая? Или просто от скуки срач решили развести?
Шкала Радощів
• сегодня в 17:11
Ответ дляжінка незаміжня
Власть Норвегии украинцы?
Карусель-весель• сегодня в 17:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Твои украденные фото это легендарная история,она не имеет срока давности
Шкала Радощів
• сегодня в 17:11
Ответ дляэнциклопУдия
Констатую факт шо халяву закрывають
Love_Love_Love_• сегодня в 17:12
Ответ дляКарусель-весель
Боже
Почекуха• сегодня в 17:12
Ответ дляШкала Радощів
Маю надїю що и жіннкам теж скасують.
Как от этого улучшится ваша жизнь?
А шо сталося?• сегодня в 17:12
Не пойму радости некоторых и тем более жажды выдворения украинцев из разных стран. Вам-то что?
Шкала Радощів
• сегодня в 17:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже
Гошподи боже мой де мои жуби
Вкаблучках• сегодня в 17:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Боже,я не верю своим глазам!Неужели вы,эталон вежливости,могли такое написать?
Шкала Радощів
• сегодня в 17:12
Ответ дляПочекуха
Как от этого улучшится ваша жизнь?
Советчица лучший улучшайзер жизни
энциклопУдия• сегодня в 17:14
Ответ дляА шо сталося?
Тема создана для срача, не более))