Сегодня на диете• 21 декабря 2022

Аналіз на паразитів

Здали аналіз на лямблії токсокари та аскариди , прийшов такий аналіз, розумію що негативний всі три правильно? Бо під першим щось для мене не зрозуміло
Голубая фишка• 21 декабря 2022
Кров здавали?Лямблii i аскариди тiльки кал,на рахунок токсокар не пiдкажу
автор Сегодня на диете • 21 декабря 2022
Ответ дляГолубая фишка
Тільки кров
Голубая фишка• 21 декабря 2022
Ответ дляСегодня на диете
Тільки кров
Кал здавати тiльки в гос.полiклiнiках,повзнавайте,де очима бачать ,з реактивами ( в часнiй,якщо є ,не побачуть.. там технiка.)
Апочемучка• 21 декабря 2022
Автор, здайте кал в державній лікарні. В нас кров теж нічого не показала, а в калі виявили аскариди.