Куздра• 22 декабря 2022

Потрібні дитячі малюночки для ЗСУ)

Ми відправляємо нашим хлопцям на передову різноманітні смаколики та необхідні речі. Кожну посилочку комплекуємо дитячими малюнками. Посилок стає дедалі більше, а наші діти не встигають малювати 😆 Тож прошу допомоги матусь форуму. Буду дуже вдячна, якщо ви з вашими діточками нам допоможете. Наші бійці дуже радіють дитячій творчості! Малюнки можуть бути будь-якими, на будь-яку тему) Якщо хочете долучитися - напишіть будь-ласка, я дам координати для відправки малюночків. Або ж можна передати особисто в руки. Київ/Вишгород
Taniateh• 22 декабря 2022
Пройдіть по школам та гурткам свого міста, дайте об´яви в усіх групах в месенджерах, попросіть зробити перепости.
автор Massaraksh • 22 декабря 2022
Ответ дляTaniateh
Вже пройшлась, нам дають малюнки два садочки, та декілька кав´ярень. Але все одно не вистачає) в фейсбук також напишу звичайно)
Муроводчица• 22 декабря 2022
В бургері)))
любименькая• 22 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
В бургері)))
Автозамена
Але супер
Фисташковый кокец• 22 декабря 2022
Чесно, думала що малюнки то така фігня.... Ще з АТО так думала. Але коли батькові дали малюнок дитини ще весною, то він його положив в свої документи до паспорта. Щоб не загубити. І мені телефонував, йому так приємно було ... Торохтів мені за той малюнок☺☺🥰🥰🥰
Потім моя думка помінялася. За це мені аж соромно, що я так думала..
Эксклюзивно и изысканно• 22 декабря 2022
Мы в школу относили. Школа собирала рисунки и готовила им передачку.