КокошинЭль• 22 декабря 2022
У меня стафилококк и онко. Перед операцией мысли про СМЕРТЬ
Кто знает почему у меня стафилококк? Что делать чтоб он опять не появлялся активно?
У меня онко головного мозга 3 степень. И из-за стафилококка у меня уже четвёртая операция…
У меня до этого была вера и позитивное мышление, но перед этой операции были уже мысли про смерть.
Сейчас уже успокоилась и думаю как лично мне что-то изменить в жизни. Еда, мысли или что мне может помочь?
Стафілокок був в мене.Я пила хлорофілліпт на спирту ,розведений з водою перед їдою довго,і дієта була сильна,ні солодкого,ні перченого,ні мучного зовсім ( хлібці сушені прессовані тільки спеціальні).
Не дозволяється ні ягоди ні овочі,ні фрукти нів якому вигляді. 1 місяць так,потім дозволила парені і варені овочі тільки трохи.
І обов´язково через 2 часа після вечері треба було ковтати 1 зубець часнику,з 1 ложкою води і не запивати більше рідиною його.
Пройшло потім все.
Ответ дляКокошинЭль
Ага, благодарю! Бифидобактерии
Химиотерапия очень губительна для микробиома и не только. Поэтому слизистые нужно постоянно лечить и нон-стоп поддержка микробиома про- и пребиотиками + санация от патогенов.
В Германии можно найти такие препараты в аптеке.
+ вам показана кето-диета (с кетозом по анализам) и активное снижение уровня инсулина хотя бы до 6-7
Ответ дляНе служанка
водила дитину до лора і запитала, що у мене по симптомах: хронічний набряк в носі, важко дихати, а в положенні лежачи взагалі- ніздрі заблоковані. При повороті на інший бік - чую, як щось перетікає всередині , тому не можу дихати тим боком, на якому лежу. Один діагноз був заочно - хронічний катаральний риніт. Інший лор дивилась, сказала схоже на алергічний риніт від подушок. Скільки я подушок не міняла і спала взагалі без них - тільки прийму горизонтальне положення дихати не можу. На морі з цим проблем нема...
Это вазомоторный ринит. Нужно снижать уровень гистамина, но не антигистаминными
Не служанка• 22 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Дякую за відповідь. О, я щось читала про гістамін але дійшла висновку, що з моїм меню його не виключити з раціону. Та й влітку, при наявності більшого вибору продуктів, риніт не зникає зовсім лише чу-чуть , коли довго суха погода.
Ответ дляНе служанка
Коррекция рациона это только часть, вы же с кишечником не работали
Не служанка• 22 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
на правду - ні, скарг ніяких ніколи не було. Шкідливої їжі , практично, не вживаю. Так глибоко треба копнути, щоб ніс дихав, однако.