Не раскрытый парашют• 22 декабря 2022
На каком масле жарите?
Сейчас все кричат, что на подсолнечном масле, даже рафинированном жарить нельзя(На каком масле жарите вы?
Апофиозная• 22 декабря 2022
Смажу щось дуже рідко, але якщо трапляється- на оливковій олії. Крім сирників. Для них- соняшникова, бо не люблю в них додаткових запахів
Коко Шанель• 22 декабря 2022
Ответ дляДело было давно
Оливковое помаз-ендокринолог сказала только так
помаз?
сказочное_Бали• 22 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
На рапсовом жарю, я в Польше. Тут оно везде
Ужасное масло,здесь выбор оливкового огромный.
Телочка• 23 декабря 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Вопрос о гриле, какой посоветуете?
У мене газовий, чугунний. Але ми в приватному будинку. Тефлоновим поверхням не довіряю - до них багато питань.
Шиворот Навыворот• 23 декабря 2022
Ответ длясказочное_Бали
Рапсовое масло намного лучше подсолнечного для жарки.
Шиворот Навыворот• 23 декабря 2022
Ответ дляАпофиозная
Сирники на рафінованій кокосовій олії або рапс.
Шиворот Навыворот• 23 декабря 2022
Ответ дляMarta
Странно. На рапсовом же написано, что оно для всего, кроме жарки,
На рапсовом все жарят. Отличное масло.
Апофиозная• 23 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Підкажіть, а рафінована кокосова не дає зовсім запаху стороннього? Бо думаю, яи спробувати
Шиворот Навыворот• 23 декабря 2022
Ответ дляАпофиозная
Не дає. Сирники дуже смачні, рекомендую. Зараз в Польщі, тут соняшникової олії майже немає. Дуже звикла до рапсу, все на нії краще, сирники на кокосі смажу
Апофиозная• 23 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Зрозуміла, щиро дякую!