Як_наготую...• 23 декабря 2022
Тік ток. Гляньте, що українки пишуть москалю
Я приголомшена, чесно
Видало в рекомендаціях, зайшла почитати, а наші там хвалять і щастя бажають. Чувак не воює, але всеодно москаль!
Пупуговка• 23 декабря 2022
Ответ дляZaRaZa
Серьезно?))))
Я в тик токе не зарегистрирована, не думала, что там все до такой степени запущено)
Каждая очередная соц сеть выводит людей на еще более примитивный уровень. Ладно если бы девочки-подростки отписывались, а то вполне взрослые тетеньки.
Они ещё и деньги переводят вот таким «мачо» за танцы на камеру
Днище …
Як_наготую...
• 23 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Я думаю скорее у автора стоит автопереводчик и правда нереально что вся аудитория украинская него хотя и так видно что минимум 3 Комментирующих из Украины
Не знаю. Перші +- 50 коментів українською, а потім російською
Це перекладач?
Як_наготую...
• 23 декабря 2022
Ответ дляБезникаЯ
Я когда листаю тик ток в профиль не захожу , может эти тетки думают , раз они в Украине , то тик ток выдает только украинский контент вот и пишут .
Там же видимо не было обозначения что чувак из россии?
Може й так..
ZaRaZa• 23 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
Днище …
Як_наготую...
• 23 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
А если не заходить к нему на страницу, а увидеть только это видео , будет понятно что он из рашки?
Мне часто в рекомендациях выпадают какие-то непонятные личности, но я и не комментирую все на право и на лево
Ні, не зрозуміло. Але я російськомовних перевіряю. У наших росмовних хоч аватар чи нік з прапором, якось відокремлюють себе
СКИБИДЫШь• 23 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Дівчата, чомусь коли прочитала тему, в голову прийшло… Хто в Европі, США, Канаді працює, у вас в колективі є москалі? Я закордоном, у мене немає, але якщо з’явиться, як себе вести з ним толерантно, щоб не натовкти? Це ж капець, міняти роботу не будеш, якщо хороша, тим більше не факт, що на новій їх не буде. Вони ж тихо можуть сидіти, а в голові хз які думки(
Есть, но они считаются поздними переселенцами, т е, фактически, немцы. У нас и интеграционные курсы ведёт такая женщина. 25 лет уже здесь живёт. Приятная, адекватная, хорошо дает материал.
Берюковна• 23 декабря 2022
Ответ дляКоролеВешна
Надіюсь, то все вони самі собі й пишуть для хайпу. Ну не можуть наші жінки бути настільки тупими...
Повірте, можуть. Не ідеалізуйте наших жінок.
Ответ дляЯк_наготую...
Не все такие. У меня стандартный ник, и я его не меняла, и не собираюсь.
И хватит идеализировать наших людей и женщин в том числе. В наших тоже говна хваз
Як_наготую...
• 23 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Ну ви ж не блогер? Чи блогер?
Я про блогерів. Зазвичай російськомовні блогери відркремлюють себе, або жовтоблакитний круг на аві, або нік з прапором чи ще щось. Або мова..
TvoyaSovest• 23 декабря 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
А ви звідки ці нюанси знаєте? Вона вам розказує, отчьоти шле?
Удалено администрацией...
Мой_ужин• 23 декабря 2022
Ответ дляZaRaZa
Серьезно?))))
Ви підлітків недооцінююте, у моєї доньки і її друзів те чудо з його поглядом хіба що блювотний рефлекс могло викликати, а ’хороші росіяни’ десь в березні закінчилися, от тьотьки, які мігрували з однокласників на фейсбук, а звідти на тік ток, то ті молоді вовчиці, вони такі. )))
У мене в друзях багато дорогої родини 50+, вічно як не вигадані ’життєві’ історії коментують, то якісь ліві картинки з надписом типу ’мені сьогодні двадцять років, я сирота, і ніхто мене з днем народження не привітав/ я важкохвора дитина, і ніхто мою фотку не лайкнув/ я майстриня на всі руки, оцініть мою роботу/ перешли цю кічову картинку всім друзям, і буде вам щастя, а ні, то здохнеш’. Вони просто навіть не задумуються, тупо лайкають.
Як_наготую...
• 23 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Ось наприклад дві українки. Але третя Алуніка ніяк не підкреслила, так що, ви праві, не усі
Все знаю вдоль и поперек )• 23 декабря 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Удалено администрацией...
Яка цікава казка)))
Як_наготую...
• 23 декабря 2022
Ответ дляМой_ужин
Про фесбук після закриття одноклассників - 100%!!!))))
Мотористка• 23 декабря 2022
Ответ дляZaRaZa
Серьезно?))))
На заре появления тик-тока я говорила, что эта штука будет собирать определенный контингент людей и продолжать их …… прямо написать не могу, слова-синонима подобрать тоже.
Никого не хочу обидеть, разные есть люди, есть исключения, но ‘тик-токеры’ это уже имя нарицательное.
Мотористка• 23 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Вы думаете, от большого ума пишут? Одинокие, необразованные дуры, у которых тик-ток - единственное развлечение.
Похоже так и есть.
TvoyaSovest• 23 декабря 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Яка цікава казка)))
Це не казка, але мені абсолютно фіолетово вірити ви чи ні
Мотористка• 23 декабря 2022
Ответ дляКоролеВешна
Можуть, відсутнісь нормального світогляду, оточення, інтересів, освіти. Це від нації не залежить.
Багиня• 23 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Ой, бл#. Роблять вони, а соромно мені
Вы прямо мое состояние описали. Фу. Это не украинки.
Жена аллигатора• 23 декабря 2022
мля так липко((( я б даже блевала от чтения такого нашим. женщины совсем уже