Як_наготую...• 23 декабря 2022

Тік ток. Гляньте, що українки пишуть москалю

Я приголомшена, чесно

Видало в рекомендаціях, зайшла почитати, а наші там хвалять і щастя бажають. Чувак не воює, але всеодно москаль!
natapril• 23 декабря 2022
У кожній країні є те, шо не тоне. На жаль, штани для цих самок головніше за смерті людей

natapril• 23 декабря 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Зачем этот тик-ток вообще смотрят?... Лайно какое-то ...
А шо їм ще дивитись,як коробка для мозку розміром з курячу?
Ulya Grebenyuk• 23 декабря 2022
Терпеть не могу эту слащавую рожу
Надя М• 23 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...
Не все таке примітивне. Просто наші в такому захваті, що вивели його в топ рекомендацій )))

Є цікавіші відео.
Я люблю наших військових дивитися. Тепер у них новий тренд, танцюють Венздей)))
Які ж вони классні в нас!
не переймайтесь - то є така категорія людей - ’виходці з однокласників’. Без прив’язки до національності.
Як кажуть - ти можеш вийти з ’однокласників’, але однокласники з тебе не вийдуть
LotusA• 23 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Ой, бл#. Роблять вони, а соромно мені
Да там малолетки сидят одни в том тиктоке и строчат. А еще ботяры.
Не ведитесь на всякую чушь
Лена• 23 декабря 2022
И что там красивого.... Какой-то противный
valentina8608• 23 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...

Є цікавіші відео.
Які ж вони классні в нас!
Ці курки просто не розбираються звідки воно. Ось так російська мова вводить в оману.

valentina8608• 23 декабря 2022
Ответ дляBilolena
Честно говоря такую тупость и украинцу было бы стыдно писать. Может ботоферма для дискредитации украинских женщин?
Швидше за все
valentina8608• 23 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...

Є цікавіші відео.
Які ж вони классні в нас!
Я хочу це побачити...
Renesmeе 16• 23 декабря 2022
Напевно вони не знають що це рашист. І в коментах пишуть що витримають все, він випадково свій ролик виложив не під пісню тому що я Україна я витримаю все? Тоді і зрозуміло звідки стільки коментарів наших, автор дайте силку або нік хочу переглянути чому це наші там у компліментах розсипаються
kisunya11• 23 декабря 2022
Ответ дляZaRaZa
Серьезно?))))
Я в тик токе не зарегистрирована, не думала, что там все до такой степени запущено)
Каждая очередная соц сеть выводит людей на еще более примитивный уровень. Ладно если бы девочки-подростки отписывались, а то вполне взрослые тетеньки.
Праця зробила з мавпи людину, тік-ток повернув все назад
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Стремный чел еще и кацап. Брр. Да что сказать, за пару дней до войны оды русским мужикам пели
автор Shady lady • 23 декабря 2022
Ответ дляvalentina8608
Я хочу це побачити...
Як попадеться, вставлю тут. Бо я не зберігала
Number 1• 23 декабря 2022
В соцмережах нова фішка від рашистів, пишуть через Гугл перекладач українською. Бо немає підтримки від нас і щоб показати, що мибратья. Це можуть бути боти
автор Shady lady • 23 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Не маю ні посилання ані ніку, бо не зберігала і тепер не знаю як знайти.
Number 1• 23 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...
Ні, не зрозуміло. Але я російськомовних перевіряю. У наших росмовних хоч аватар чи нік з прапором, якось відокремлюють себе
Там половина хто коментар написав українською, ім’я прізвище російською чомусь, дивно
prozerpina123• 23 декабря 2022
Ответ дляZaRaZa
Серьезно?))))
Нет, это не соцсети выводят на низший уровень, это просто люди сами по себе такие тупые. В Одноклассниках, Вконтактике, в инсте, в тик-токе тусят Каждый выбирает по себе.
Іра.• 23 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
Наврядчи. Тупих курей і в нас вистачає.
Це зрозуміло. Але не можуть повально всі коменти бути українською. Щось не те
Renesmeе 16• 23 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Під яку пісню був цей ролик? Тому що я Україна ?

автор Shady lady • 23 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Таде..
Я не запам‘ятала. Музика якась просто.
Йду загуглю, може в тік ток є історія переглядів
автор Shady lady • 23 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
https://vm.tiktok.com/ZMFWDA5HX/
Знайшла
vihola• 23 декабря 2022
Ответ для Shady lady
https://vm.tiktok.com/ZMFWDA5HX/
Знайшла
А звідки відомо шо це москаль?