Разгуляшка• сегодня в 09:29

Сніданок на схудненні 10

Гарних вихідних!!! Всім смачного!!!
Teonaa• сегодня в 12:53
Ответ дляMs. Сама прямота
Ми м´ясна сім´я. М´ясо їмо майже кожен день по 2р.
Овочі теж даю постійно. На вечерю роблю свіжі салати, додаю чи тунець, чи креветки, чи ще щось, щоб дітям до смаку було, не пуста зелень. Ще полюбляють буряк варений. Брокколі то ні в якому виді. А свіжу капусту чи тушковану за милу душу
Капуста смачно, люблю тушену. Но мені це морока.
Броколі - шкода , вони мега корисні самі по собі, і як джерело клітковини. Доречі маю такий спосіб приготування (для дорослих правда, діти навряд таке оцінять): відварити як завжди, і окремо приготувати соус з дор блу. Я робила на молоці, ніякі вершки 33% не купувала. Загустила пів-ложки борошна. І сир потерла. І змішати з броколі. Доволі цікаве було поєднання, на вечерю замість гарніру норм.
Тунци оці магазинні я не оприділилася ще. Ходять чутки що ртуть якась там, і що багато солі, і це ж консерва все ж таки. Тут не знаю щодо доречності прям на «щодень» чи кілька разів на тиждень. У нас такі тунці так, коли не коли. А от салат з креветками чи коктейлем морським (у нас продається смачнющий, але в оліі😩) - тут я ЗА беззаперечно.
Ще доречі якщо не маєте олій різноманітних - на літо можу порадити купити 2-3-4 різні, ї їх чередувати (лляна, гарбузова, кунжутна, оливкова..аби не соняшникова і різна, вони кожна по своєму цікаві), і поки сезон салатів, то буде дуже добре.

Teonaa• сегодня в 12:54
Ответ дляЛялька в колисці
А автор интересовалась вашим мнением? Просила совета? И с чего вы решили , что ваше ’я вважаю’ -аргумент для автора?
Я нічого не вважаю
Хай викладає, будемо мовчати/співати оди. Я врахую
В гости звали?• сегодня в 12:56
Ответ дляЩебетушка
Пока вы тут язвите и цепляетесь, автор 10 кг сбросила. Кроме этого завтрака, у нее еще и обед и ужин будут. Сегодня так захотелось.
Да не 10…вчора писала автор , що 3 кг скинула. На вагах 87.2
В гости звали?• сегодня в 12:57
Ответ дляЦвірінь
Супер.
А обідаєте і вечеряєте чим?

Кефір, молоко чи що там у Вас підніме Вам інсуліновий індекс.
Ну що там супер, 3кг на такій вазі?
Teonaa• сегодня в 13:01
Ответ дляВ гости звали?
І я якось наче нн язвила🙄
Teonaa• сегодня в 13:02
Ответ дляЦвірінь
Супер.
А обідаєте і вечеряєте чим?

А навіщо індекс пяднімати?
Чи це такий вишуканий стьоб?
Ms. Любмая жена• сегодня в 13:08
Ответ дляТочу ляси
А зачем это выставлять?Странные темы какие то
А остальные темы зачем? Они для вас не странные? Это форум - место для общения и обсуждения разных тем. Кто-то создает темы, а кто-то, как вы, докидывает ’странные’ посты
Мне лично тема норм. Каждый день захожу посмотреть на тарелку автору. Поддерживаю ее. Тема и мотив позитивные, почему бы и нет?

Ms. Сама прямота• сегодня в 13:07
Ответ дляTeonaa
Оливкову, лляну, соняшникову, рапсову додаю (чередую), але змішую з грецьким йогуртом.
автор Разгуляшка • сегодня в 13:11
Ответ дляСметчица
Погуглила, вы правы
автор Разгуляшка • сегодня в 13:13
Ответ дляTeonaa
З гречки і хоіба не зробиш.
70-80-90% пшеничного борошна, решта - гречане. Але пшеничного мінімум 70%!!!
Тобто в гіршому випадку основа 90% пшеничне, 10% додали гречаного і написали: гречиний хліб. Ну чи хлібці.
Teonaa• сегодня в 13:28
Ответ дляРазгуляшка
фото
Бачу. Хочете розшифровку? Чи ви лише оди поиймаєте, бо жінки накричали, що Ви не питали нічого. Тож я розгублена)
Teonaa• сегодня в 13:29
Ответ дляРазгуляшка
фото
Спойлер - це продукт справді з гречки (хоча досі маю деякий сумнів…, але ладно), але він не дієтичний і не малокалорійний.
автор Разгуляшка • сегодня в 13:30
Ответ дляЩебетушка
Ого, вы на 10 кг похудели за 12 дней?!
Ні, на 3,8
автор Разгуляшка • сегодня в 13:46
Ответ дляTeonaa
То я ж і прошу упаковку. Всіляке може ьути, але на око - це рисові, або ж рисові з додаванням дрібочки ще чогось
автор Разгуляшка • сегодня в 13:46
Ответ дляЩебетушка
Не 10, а 3,8 кг
автор Разгуляшка • сегодня в 13:54
Ответ дляДесь так, але...
Одна я бачу на вагах 87,2?
До 10кг ще далеко.

Пішла в попередні теми- позавчора було мінус 3кг у автора.
Так, 87,2
автор Разгуляшка • сегодня в 13:58
Ответ дляКо ко Шарік
А что на хлебцах лежит? Приятного аппетита
Печінка тріски. Дякую!!!
автор Разгуляшка • сегодня в 14:00
Ответ дляАнтиТанкист
А мені подобається! Автор, продовжуйте!
Дякую, буду!!!
автор Разгуляшка • сегодня в 14:10
Ответ дляЦвірінь
Супер.
А обідаєте і вечеряєте чим?

Йогурт

автор Разгуляшка • сегодня в 14:11
Ответ дляЦвірінь
Супер.
А обідаєте і вечеряєте чим?

Вечеря, обід вчорашні
автор Разгуляшка • сегодня в 14:12
Ответ дляЦвірінь
Все ніяк не можу за себе узятися.
Ви мене надихаєте.
Але у мене порядком більша вихідна вага.
Все вийде, головне почати і не здаватися
автор Разгуляшка • сегодня в 14:12
Ответ дляЦвірінь
А зріст?
автор Разгуляшка • сегодня в 14:18
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую за підтримку
Совбез• сегодня в 15:00
Ответ дляРазгуляшка
91, 12 днів.
Вы за 12 дней скинули 10 кг? Как такое возможно, если вы едите?
Я как-то худела непреднамеренно с 58 до 51, так этот вес уходил около года. Стала замечать что уходит вес, как штаны стали спадать😁 Но я ела мучное, сладкое ...только порции были меньше, много стресса и бег в зале по 20 мин, хотьба с собакой.
автор Разгуляшка • сегодня в 15:01
Ответ дляСовбез
Не 10, а 3,8 кг
Совбез• сегодня в 15:11
Ответ дляРазгуляшка
Не 10, а 3,8 кг
А, ну это как пол кило при весе в 60 кг. Вполне реально.
А спорт у вас есть?
автор Разгуляшка • сегодня в 15:17
Ответ дляСовбез
А спорт у вас есть?
Так, вдома тренуюся.
автор Разгуляшка • сегодня в 15:18
Обід
Вишиванка• сегодня в 16:09
Ответ дляРазгуляшка
91, 12 днів.
оййооо
якщо в вас все харчування таке униле і малокалорійне, а судячи по швидкості скидання ваги так і є, то чекайте плюс 20 після схуднення
купа літератури обзорів рекомендацій а ви по тим же граблям стрибаєте
автор Разгуляшка • сегодня в 16:12
Ответ дляВишиванка
оййооо
А що не так? Це скудне на Вашу думку? Вчорашні меню. Мені куриці і риби було навіть забагато, але якби менше з´їла, то білку було б зовсім мало.