Домовенок Кузя• 24 декабря 2022

Переїзд до чоловіка. Він поставив мене перед фактом.

Живемо в різних містах.
Я обіцяла, що переїду цієї суботи, але в мене виходить тільки на наступній неділі.
Він сказав, що його це не влаштовує. Що я не держу свого слова. Якщо не в суботу, тобто завтра, то між нами кінець.
Як це розуміти?
Я кажу, що можу у вівторок, а він каже, що ні.
Це кінець.
jif• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Далі він скаже, що не терпить, коли не стримують слова. Або в суботу або ніколи.
То нехай сяде, приїде і забере. А якщт ваша дитина так не зможе приїхпти, він від неї відмовиться? А діти часто обіцяють і не роблять, не встигають, зпбувають..А якщо він призначить зустріч не вдома, а ви захворієте, чи токсикоз, вижене вас із дому? . минула жінка очевидно втікла від ньоно разом з дітьми.
ШанельКуКу• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто він мене не кохає?
почему, он может и любит. Это про разное.
Но у него принципы железобетонные. И принцип важнее человека.
Он не умеет быть гибким, не умеет договариваться.
Фруты_Буты• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ще не видалив мене з друзів і не заблокував.
Думаю, завтра ще буде звонити, щоб заинуватити мене у всьому.
От я думаю, як краще поступити?
Відповідати на дзвінок чи ігнорувати?
Ой, возьмите трубку и скажите ему что б не еб@ л мозг
Просто рассмейьесь и переведите все в шутку, учитесь вертеть как хотеть, а не вестись на вот это все)
Хотя если б я была мужиком я б вас бросила
Судя по манере общения вы душнила и не умеете быть хозяйкой своей жизни
Как_б_не_так• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Мягко кажучи, що любить наказувати.
Постійно все має бути так як скаже він.
Автор, не вздумайте з таким жити. Життя перетвориться на кошмар.
Морковку дай• 24 декабря 2022
Ну конец значит конец пусть валит из вашей жизни. Зачем вам такой притрушеный что для него как два пальца щёлкнуть прекратить с вами отношения? Не важны вы для него значит
Морковку дай• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто, він може кохати мене, але при цьому через таку дрібницю завершити стосунки?
Это не любовь. Не рвут отношения с любимой из за пустяков. Просто повод нашел
Эксклюзивно и изысканно• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Пів року витратила.
А час безцінний (((
Особливо в мої роки...
С ним потеряете это время
Морковку дай• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Так можна залишитися старою дівою.
Мені вже 34 і без дітей.
И что теперь, вешаться на шею мужику, которому вы нафиг не нужны? Выосознаёте последствия? Вы понимаете что превратите свою жизнь в руины. Ещё и если детей от него родите то им жизни счастливой не будет.
Морковку дай• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
От я думаю, як краще поступити?
Відповідати на дзвінок чи ігнорувати?
Заблокируйте его и забудьте. Не тратьте время своё.
Великий сатирик• 24 декабря 2022
Сидіть дома.
Атаманша• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
А ви уявіть такий триндець усе життя.
Ви ж не те що не хочете пертися в суботу, чомусь не складається, чи на роботі, чи хомяк захворів, та що б не трапилось, можуть бути різні обставини. Краще хай ця дурна принциповість зясується до наявності 3 дітей...
Атаманша• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Пів року витратила.
А час безцінний (((
Особливо в мої роки...
Тю, ну то їдьте в суботу, якщо так час дорогий)) для чого ж чекати наступного тижня?))
Атаманша• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Завтра не зможу 100%.
І навіщо?
Я поставила себе на його місце, і зрозуміла, я би поступила так з людиною тільки, якщо розлюбила....
Ви не праві) ультиматуми ставлять тоді, коли на 90% впевнені у їх виконанні. Зараз ви почнете вибачатися, будуте його на щось умовляти, він пару днів помовчить, а потім дозволить таки переїхати, але всі всята пройдуть з колупаннями з його боку та вибаченнями з вашого.
Кто крайний?• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Пів року витратила.
А час безцінний (((
Особливо в мої роки...
так, а теперь Вы решили годЫ на него потратить? 34- не 54. все еще будет. вся жизнь впереди.
Дюагональ• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, не правда.
Тобто людина може мене кохати і так себе повести?
Чи це просто пр чина, щоб мене покинути?
Может , я развелась с мужем тоже.
последняя капля была -очередной перенос
СтелькаОТединицы• 24 декабря 2022
Моя мама водолей. Тоже не переносит никаких отговорок. Жёсткая, принципиальная, скрупулезная до мелочей. Скорее всего этот человек тоже такой. Суббота значит суббота. Все остальное воспринимается как увиливание и попытка обмана.
Принцепесочка• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто він мене не кохає?
Скоріше, ви його не кохаєте
Українська Мрія• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, не правда.
Ні ми, ні ви не можемо знати, що у нього в голові.
Ви про себе краще скажіть, як вам його поведінка? Чи можете ви кохати людину, яка себе так поводить і чи хочете переїжджати до нього?)
Українська Мрія• 24 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Може він підготував вам на зустріч сюрприз саме на той день, а ви не приїдете...
Сюрприз вдався) Така поведінка від чоловіка - я б здивувалась
Даю справку• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Так можна залишитися старою дівою.
Мені вже 34 і без дітей.
і тому треба на будь яке лайно кидатися?
Даю справку• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Мягко кажучи, що любить наказувати.
Постійно все має бути так як скаже він.
Справжній чоловік. Треба усе кинути, вибачитися та будь якою ціною переїхати сьогодні.
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, це така людина неадекватна.
Але я все терпіла(((
А кто вам доктор?
И почему вы не держите слово?
Наверное, у вас это недержание не в первый раз? Может, даже постоянное недержание.
Тогда действительно с вами нужно рвать отношения.
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Так вы сами пообещали ему переехать к нему в субботу, а теперь переносите это на вторник? Тогда все понятно
Он вовремя понял, что она мозгоклюйка.
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ дляBrizLu
Спрашивали аргументы, почему именно в субботу вы должны приехать?
Объясняли почему не можете?

А какие были раньше чувства? Как вы замечаете что они изменились?
И кстати, вы хотите переехать то?
Потому что она пообещала.
И , скорее всего, уже не первый раз не держит слово
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ дляjif
Автор, мой муж в свое время просто приехал и забрал с вещами, а не сидел и не выносил мозг.
Было. Прихожу домой - а половины моих вещей нет. Перенес к себе.
Остальное забрали позже.
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ дляФруты_Буты
Вот вот, правильное слово - душная!
ЛолитаНеРазлита• 24 декабря 2022
Я-водолій, і так мене підбішують люди, які весь час переносять. Чекаю гостей, готуюсь, вони дзвонять-вибач, сьогодні завал, не вийде, будемо завтра. Ок, на наступний день все розігріла, дзвінок-блііін, давай на вихідні, бо ЧП, не встигаємо, ти нічого не готуй, ми просто посидимо. От я і відповіла, що на вихідні не виходить у мене, бо не виходить.
Госпожа_тамагочи• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, нічого не підготував.
Він колись мені казав, що для нього найгірше, коли не тримають слово.
Тогда к чему тема? Мы ж не знаем, сколько Вы к нему переезжаете? И какая это по счету суббота
Госпожа_тамагочи• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Відносини
А как долго?
Водійка хімарса• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Абсолютно реально. Я теж втрачаю повагу і любов коли люди брешуть або постійно не виконують те, що обіцяють. Просто адіос