Домовенок Кузя• 24 декабря 2022
Переїзд до чоловіка. Він поставив мене перед фактом.
Живемо в різних містах.
Я обіцяла, що переїду цієї суботи, але в мене виходить тільки на наступній неділі.
Він сказав, що його це не влаштовує. Що я не держу свого слова. Якщо не в суботу, тобто завтра, то між нами кінець.
Як це розуміти?
Я кажу, що можу у вівторок, а він каже, що ні.
Це кінець.
Як це розуміти?
Це кінець.
руки_Крюги• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто , Ви вважаєте, він правий?
А зачем вы обещали в субботу, а потом настроили на нее планов? То есть вы считаете, что вы правы?
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляБяки-козяки
Авторе, люба, завершуйте ці відносити!
Дуже вас благаю!
Мала відносини з аналогічною людиною і ще і водієм (якщо для вас так важливі ці данні).
І по вашому опису можу сказати, що це дуже важкі люди. Дуже.
Ви навіть не уявляєте, що вас очікує прибудь якій проблемі!
А якщо в нього якісь проблеми по здоров´ю? Він лікуватись не буде взагалі! Бо в нього ж ж діти! А те що проблеми з здоров´ям могли з´явитись вже після народження тих діток, то ви не доведете!
Вам потрібно буде дуже сильно контролювати свій язик (те що ви говорите), бо будь яке слово сказане ви повинні будете довести і робити саме так.
Жодного відступу!
А як можливо передбачити простуду чи повітряну тривогу, а ви ж казали, що щось там зробите.
Не потрібен вам такий чоловік для нормального життя.
Якби хтось мені під казав напочатку наших відносин про такі речі (((
Єдине, що в мене після цих стосунків є донька, але ми розлучились з чоловіком.
А якби познайомилась з іншим, то у доньки міг би бути зараз батько поруч і допомога.
Уявіть, що він (такий чоловік) взагалі не піклувався про мене і дитину починаючи з лютого цього року. Всі питання де бути і як, всі грошові проблеми мох я дитини вирішувала я.
Не потрібен він вам, такий чоловік!
Завершуйте стосунки і радійте, що за півроку все вирішилось! Не влазьте в це!
Інакше ви втратите більше часу!
І все у вас буде добре!
Я народила доньку в 37 без кесарево чи епідуралок.
І у вас буде все добре!
Тільки не потрібен батько дитині такий маніпулятор!!!
Дуже вас благаю!
Жодного відступу!
Не потрібен він вам, такий чоловік!
Інакше ви втратите більше часу!
І все у вас буде добре!
І у вас буде все добре!
Дякую, скоро 35 (((
Кожугетовый ансамбль• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, нічого не підготував.
Він колись мені казав, що для нього найгірше, коли не тримають слово.
То чому пообіцяли і не тримаєте?
Налитое яблочко• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Хочу переїхати.
Він водолій, це дуже складні люди.
В суботу, бо я сказала, що саме в суботу приїду.Раніше не зможу. От він і вчепився за цю суботу.
Після нашої зустрічі трохи став інший.
Менше почав звонити і писати.Але казав , що любить....
Він водолій, це дуже складні люди.
Після нашої зустрічі трохи став інший.
Мій чоловік Водолій. Це ідеальний чоловік і батько. І дуже добра, легка, порядна людина. Не варто все на водолія списувати.
Кожугетовый ансамбль• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, не правда.
Тобто людина може мене кохати і так себе повести?
Чи це просто пр чина, щоб мене покинути?
Незрозуміло скількібуло таких відкладань, навіщо було казати про суботу, а потім відкладати і тд. В цілому якщо вас це нервує і ви не одружені хай гуляє лісом,
Кожугетовый ансамбль• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Так, з ним щось не так.
Але я вже закохалась(((
Тоді швидко в суботу до нього)))
Атаманша• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Хочу переїхати.
Він водолій, це дуже складні люди.
Після нашої зустрічі трохи став інший.
Він водолій, це дуже складні люди.
Після нашої зустрічі трохи став інший.
Всі люди складні, не лише Водолії.
Просто вам дісталося не те, що зручне для життя та створення сімї.
І чим більше ви задля цих стосунків *опу рвете, тим більше в нього буде таких ультиматумів.
До речі, а переїжджаєте ви чого? Ви вже визначилися, як будете будувати життя на новому місці? Він вже шлюб пропонував?
Чи ви їдете у інше місто просто так, а потім, коли у нього повилазять інші ’складнощі’, ви повернетеся додому без роботи, без грошей, без шлюбу та ще й з дитиною?
Цвіту і пахну• 24 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Це початок аб´юзивних відносин.
Великий шанс, що арбузер автор))
Цвіту і пахну• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Пів року витратила.
А час безцінний (((
Особливо в мої роки...
А час безцінний (((
Особливо в мої роки...
Скільки разів переносили переїзд?
ШанельКуКу• 24 декабря 2022
Ответ дляСплюшка
А любить умеет? Себя.
как умеет так и любит.
А кто там знает, что у него в душе.?
КараПузовна• 25 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
почему, он может и любит. Это про разное.
Но у него принципы железобетонные. И принцип важнее человека.
Он не умеет быть гибким, не умеет договариваться.
Свою железобетонность и прочие внутренние стержни нормальные мужики направляют на достижение целей в карьере, спорте, хобби, а не на вынос мозга в отношениях. Не любит он ее, а пытается построить и управлять. Когда любят, уважают, поддерживают и находят компромисс. А этот чмошник даже не поднял свою жопу, чтобы помочь ’любимой’ с переездом
ШанельКуКу• 25 декабря 2022
Ответ дляКараПузовна
зачем сразу судить , осуждать, нормальные ненормальные мужики.
Есть то, что женщине подходит и то, что не подходит.
Умеет находить компромисс нормальный - не умеет не нормальный? Это спорно.
Такие люди часто военные. Не все, но часто . Там форма отношений - приказ - выполнил способствует развитию таких качеств.
Знаете , сколько после войны будет неумеющих находить компромисс?
Это мышление черное белое у мужчины. Да, он требует подчинения и послушания. И много индивидуальных тараканов.
Он главный.
Да, не умеет идти на компромисс. Он такой. И тут надо смотреть по себе: подходит такой или нет и все.
А не он сволочь - я хорошая, или он хороший , я сволочь.
Он главный.
КараПузовна• 25 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Он главный.
Требовать подчинения и послушания в отношениях ненормально. Любой дееспособный человек способен осознать свои психологические проблемы и работать над ними. Или же не вступать в отношения и вариться в своем личном аду самостоятельно. Своим ’ну он такой, а после войны знаете сколько таких будет’ вы нивелируете и оправдываете любую неадекватность вплоть до насилия и перекладываете ответственность на жертву неадекватного отношения и/или насилия.
ШанельКуКу• 25 декабря 2022
Ответ дляКараПузовна
у вас тоже непримиримость, только в другую сторону.
Но вы похожи в том , что однозначно оба правы.
КараПузовна• 25 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
А в чем он прав?
ШанельКуКу• 25 декабря 2022
Ответ дляКараПузовна
А в чем он прав?
я не писала, что он прав. Я писала о том , что вы одинаково считаете себя правыми однозначно.
Только у него шаг влево, шаг вправо - расстрел....
А у вас - ты такой, как я считаю,.... или чмо.( тоже в общем то похоже.)
У него есть непримиримость : или приезжаешь - или больше нет отношений.
И у Вас :
-- он или ищет компромисс, или чмошник .
--если я признаю его право быть самим собой, то я
оправдываю насилие и перекладываю ответственность на жертву, т.е. плохая , мне тоже поставили рамки и уже диагноз ( кстати, у нас жертвы еще нет, кстати. У автора есть выбор, и она еще его не сделала. Может у нас и не будет еще жертвы, как вы ее называете.))
Кстати , если брать жертву , как манеру поведения, а не физическое насилие, то основная характеристика - не берет на себя ответственность......Интересно вы пришли к этому.
И у Вас :