Домовенок Кузя• 24 декабря 2022
Переїзд до чоловіка. Він поставив мене перед фактом.
Живемо в різних містах.
Я обіцяла, що переїду цієї суботи, але в мене виходить тільки на наступній неділі.
Він сказав, що його це не влаштовує. Що я не держу свого слова. Якщо не в суботу, тобто завтра, то між нами кінець.
Як це розуміти?
Я кажу, що можу у вівторок, а він каже, що ні.
Це кінець.
Як це розуміти?
Це кінець.
Божья коровка• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто він мене не кохає?
А вы с начала войны вместе не живете? Отношения на расстоянии - не отношения. Тем более, неизвестно, сколько раз вы так переносите приезд
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
а чому йому так принципово саме в суботу? пояснив якось?
Бо я говорила, що приїду в суботу.
Говорила ще неділю тому.
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляБожья коровка
Тобто , Ви вважаєте, він правий?
Stiflers Mom• 24 декабря 2022
Може він підготував вам на зустріч сюрприз саме на той день, а ви не приїдете...
Божья коровка• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто , Ви вважаєте, він правий?
Я пишу, что мы не знаем многих вводных, которые привели к такой реакции мужа
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Ні, нічого не підготував.
Він колись мені казав, що для нього найгірше, коли не тримають слово.
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Тобто, він може кохати мене, але при цьому через таку дрібницю завершити стосунки?
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Я просила його, що приїду на наступній неділі.
Але він сказав, що це кінець.
Мальчижка• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, нічого не підготував.
то поясніть йому, чому не виходить приїхати саме у цю суботу. дитсад якийсь
Кривая спроса• 24 декабря 2022
Автор,ви скорше за все з тої категорії людей яка відтягує подію.Переїзд,зустріч,роботу ітд.Коди підходмть дата певної події чи зобов´язання то вм знову її відкладаєте.Чоловіку просто набридо чекати.Ви скорше за все вже не вперше ’обіцяєте’ та не виконуєте.
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Вы замужем за ним или только в отношениях?
Відносини
Сплюшка• 24 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Видимо, очередь стоит, кто не успел, тот опоздал.
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляКривая спроса
Ні, не правда.
Тобто людина може мене кохати і так себе повести?
Чи це просто пр чина, щоб мене покинути?
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Це початок аб´юзивних відносин.
Ні, він сказав, що між нами кінець.
Сплюшка• 24 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
И поэтому конец?) Это манипуляция.
Дикая Роза• 24 декабря 2022
Не надо к нему переезжать. А он помогает с переездом или только ждёт?
Сплюшка• 24 декабря 2022
Ответ дляБожья коровка
Так это вроде не муж.
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляДикая Роза
Тільки чекає.
Мальчижка• 24 декабря 2022
Ответ дляСплюшка
ага, місце автора зайняте іншою
Домовенок Кузя
• 24 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Повод для ссоры и расхода)
Я теж так думаю.
КрытыхРынков• 24 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Але він сказав, що це кінець.
Вибачте, тиждень. Приїду наступного тижня) Щось там є ще, що ви не кажете, бо реакція неадекватна
Пасти Ла• 24 декабря 2022
Якщо людина готова розірвати стосунки через таку дрібницю, то що далі буде?? В житті все не чорне і біле, а сіреньке…. Буде вас клинцювати по кожному дрібязку, поки не доведе до втрати самооцінки і нервового тіку… я б 10 раз подумала чи переїжджати…