Сирожено_пирожено• 24 декабря 2022

Мітральна недостатність. Як живете?

В дитинстві знайшли в дитини. Узі , лікарня. Наче все норм. Пролапсу нема. Вітаміни, тощо. Але з віком не переросла. Зараз дивлюся пульс зависокий. Слабкість, голова крутиться. В січні знову підемо до кардиолога. Але попередні якось кардонати, рибоксіли виписували. Ну щось таке. Тобто лікування я так розумію немає з таким діагнозом.
Copy-Paste• 24 декабря 2022
А яка причина?

автор Сирожено_пирожено • 24 декабря 2022
Ответ дляCopy-Paste
А яка причина?
Я так розумію, то з народження таке. Просто не одразу виявили.
Copy-Paste• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Ревтамоїдний фактор перевіряли? Там чисто?
Ответ дляCopy-Paste
Так, сказали чисто. Було повне обстеження в кардіоревматології років 5 назад. Але часто вона на ноги скаржиться, що болять. Узі нічого не виявило по ногах.
Ответ дляCopy-Paste
І спадковість в нас - у бабусі і мами артрити. Може ще перездати?
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
У моей пролапс и легкая недостаточность. Обычный ребенок 11 лет. Только очень потеет, быстро устает.
Ответ дляНезнакомлюся
Моя їсть погано, худа, слабкість, нудить часто. Вже все перевірили, щитовидка норм.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
А ну и дыхательная аритмия еще. Высокий пульс
Ответ дляНезнакомлюся
О і в нас таке. Щось робите з цим?

Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
С этим к гастроэнтерологу.
У меня очень рослая девочка. 11 будет через месяц. 158 рост, 40 кг. Тоже проверяли и щитовидку, и гормоны роста в свое время. Т.к. неправильный пубертат был.
Ответ дляНезнакомлюся
С этим к гастроэнтерологу.
І в мене дуже висока і худа. Сімейний взяв висновок кардіограму і одразу спитав: висока і худа?

Були в гастроентеролога. Я вичитала що тошноту може давати митральная недостаточность. Або серцева недостатність.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
О і в нас таке. Щось робите з цим?
Рекомендации кардиолога: узи раз в год и просто наблюдать. Никаких ограничений по физ нагрузке, ну и витамины для успокоения мамы.
Единственное, следить внимательнее за самочувствием после болезней. Если длительная утомляемость придти раньше на узи
Ответ дляНезнакомлюся
Дякую.
Copy-Paste• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
ООО, так звідси і треба копати.
1.Здати ревматоїдну панель.
2. Здати мазки з носа горла на стафілококи/ стрептококи
3. Обстежити щитовидну: УЗД, гормони.

Шукати причини, сама дитина не переросте, якщо не лікувати причину мітральної недостатності.

Я б сказала, що у Вас всіх гуляє ревматизм: старшому поколінню дало на суглоби, Вашій дитині на серце

В мене був проларс на фоні ревматизму. Причина : стафілококи в горлі. 5 років лікування горла, одночасно 5 років біціліну і 5 років підтримуючої терапії для серця. Пролапс пройшов .
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено

Лучше не читать. Если легкая недостаточность, она по факту ни на что не влияет. Мне кажется нужно глубже копать в гастро. Что врач вообще говорит?
Ответ дляCopy-Paste
ООО, так звідси і треба копати.
1.Здати ревматоїдну панель.
3. Обстежити щитовидну: УЗД, гормони.

Очмніти. Стаф золотистий колись висіяли з рота. Пролікували а.б. наче все норм було. Переодично я раніше здавала ревмопроби і оце обстеження в лікарні там Срб брали - все ок. Не підтвердили ревматизми-артрити.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляCopy-Paste
ООО, так звідси і треба копати.
1.Здати ревматоїдну панель.
3. Обстежити щитовидну: УЗД, гормони.

Ну не забывайте, что пролапс чаще всего еще бывает у людей с дисплазией соединительной ткани. А не ревматизмом у предков.
Ответ дляНезнакомлюся
Кардіологи ті що були раніше, сказали не нервувати, пити вітаміни і заспокоїтися. Але я дивлюся виписку - там пульс був нормальний. А зараз ні. Гастро сказала що це щитовидка. Ендокринолог сказав, що нє.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляCopy-Paste
ООО, так звідси і треба копати.
1.Здати ревматоїдну панель.
3. Обстежити щитовидну: УЗД, гормони.

Нет лечения митральной недостаточности и пролапса. Незначительные и средние степени не лечат, а в тяжелых только пластика или протезирование

Ответ дляНезнакомлюся
Тобто правильно нам все виписували - вітаміни. Я просто переживаю як би мітральна недостатність не переросла в сердцеву недостатність. Ну підемо до лікаря, дізнаємось.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Вы никак не можете на это повлиять. Либо перерастет/либо останется все как есть/ либо будет прогрессировать.
Ответ дляНезнакомлюся

Дякую.
Жабры жабы• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено

В мене мама з мітральною недостат можна сказати з народження,в далекі 70
ще в амосова прослухали і виставили.Потім в 90-х як з‘явилося Узд серця,підтвердили.Все життя мала і повна,2-3 стадію прооперувала,все добре.Що б коли вона скаржилася,то не особо,раз в рік їздить на огляди,працювала до 75 на роботі.
Жабры жабы• 24 декабря 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Пролапс взагалі ні на що не впливає,в мене він 45 років,то не то.На Узд серця всі показники в нормі,працюю,плаваю,пашу в залі,фракція викиду 65
Ответ дляЖабры жабы
Та як би моя не скаржилася на самопочуття ( воно по ній і видно- худа, бліда, з синцями під очима), то я б і не парилась. Нас якось і заспокоїли - що там мінімальна недостатність, пролапсу нема, майже здорова. І дійсно якийсь час було більш менш. А потім знову.
Жабры жабы• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
То то не то,в важких стадіях
лише синіють може,задишка,набряки,але то 4 ст.В вас інша причина всього цього
Ответ дляЖабры жабы
То то не то,в важких стадіях
Дякую вам за відповідь. Будемо шукати.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
Моя дочка тоже плавает, но после бассейна выходит уставшая, а не как остальные на бодрячке.
Еще занимается баскетболом, после тренировки огненно красные щеки и мокрая насквозь.
За ночь меняю ей как минимум один раз футболку, т.к. даже простынь мокрая. Живем на 18 этаже, сейчас постоянно приходится подниматься пешком из-за отсутствия света, пока дойдет небольшая отдышка.
Поэтому у всех по разному. Но тем не менее, в больные ее не записываю.
Незнакомлюся• 24 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Поверьте, у вас причина в чем то другом. Синяки под глазами- может быть из-за расположения сосудов и мышцы близко к коже. Это просто такое строение век.
Мне 32 года, я всю жизнь худая и бледная, с рождения. Такая вот уродилась, дочка не в меня. Хотя у меня проблем с сердцем нет
Ответ дляНезнакомлюся
Будемо шукати. Просто я вже не знаю, куди звертатись. Якби то просто синці, то нехай. А якщо самопочуття постійно погане. То таки ви праві причина є.